GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: abonament, czy, karta

abonament czy karta
Autor Wiadomość
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 19:16   

Ja też tylko chciałem pokazać że sę teraz fajne promocje i że są pakiety.nikogo nie namawiam.
A swoją drogą to co?tworzycie jakieś kółko wspólnej adoracji??
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 12:01   

Czytaj ze zrozumieniem ;-)
Ale skoro już podałeś link. 10 zł za 35 minut wewnątrz sieci - u mnie w pre-paidzie rozmawia się wewnątrz za free jeśli tylko korzysta się bonusów, które pojawiają się bardzo często. A stawka na poziomie 29 groszy jest w HOT bez żadnego obniżania kosztów.
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 14:33   

haloxavi napisał/a:
Czytaj ze zrozumieniem ;-)

Ja nie czytam ze zrozumieniem????? to ty chyba koleś nie umiesz czytać.
nie napisałem że na kartę wychodzi drożej a napisałem jedynie że w abo.też są ciekawe promocje jak choćby sieć rodzinna czy niezły numer a teraz w promocji można to mieć za darmo,ja przecież nikogo nie agituje bo nie mam w tym żadnego interesu,każdy ma swój rozum i liczy po swojemu co mu sie opłaca a co nie.

Z mojej strony kończe tą głupią rozmówkę w tym temacie bo widzę że to niema specjalnie sensu,jak ktoś nie chce słuchać , to nie usłyszy .

Chcesz kolego "na siłe postawić na swoim"?? okej , tylko staraj sie lekko spuścić z tonu i nie grać takiego wszechwiedzącego chojraka .
Jeśli sie znasz na komórkach to doradzaj innym a nie "wymądrzaj się" i "wykłucaj"bo ktoś śmiał mieć nieco inne zdanie.
Jak tak dalej pójdzie to bo za niedługo sami sobie zostaniecie na tym forum i jedynie ktoś z doraźnym problemem będzie sie rejestrował,napisze 5 postów i zrażony odejdzie.
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 14:40   

No da wewnatrzsieciowe pakiety, ale w abonamentach sa niegorsze. Dla mnie przynajmniej wystarczajace (orange ma jednak ogromny wybor przy komponowaniu aobnamentu). Poza tym jednak telefon sie dostaje i nie trzeba duzej gotowki wykladac. Jaka sluchawke byscie wzieli w tym abo 55?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 12:27   

jarek38 napisał/a:
Ja też tylko chciałem pokazać że sę teraz fajne promocje i że są pakiety.nikogo nie namawiam.
A swoją drogą to co?tworzycie jakieś kółko wspólnej adoracji??


Dziwne bo tego posta nie było kiedy odpowiadałem i go nie widziałem, więc podejdź do tego inaczej. Wypowiedź odnosiła się do poprzedniego posta.
Odnośnie Twojego drugiego posta to jedyną osobą, która powinna spuścić z tonu jesteś Ty...
Korzystam też z sieci rodzinnej, a mam kartę(siostra ma abo). Pozostała część Twojej wypowiedzi nie wymaga komentarza. Wniosek - masz rację nie pisz już w tym temacie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 20:27   

Ok. Już spokój Panowie.
Nie widzę, aby haloxavi był nie miły dla Ciebie jarek38, więc proszę też w porządku i nie ubliżaj mu.

A teraz proszę piszmy na temat.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:27   

Jeszcze ostatnia myśl jaka nasunęła mi się wczoraj po napisaniu tutaj:
http://forum.halohalo.pl/...p?p=13159#13159
to właśnie jest podstawowa wada abo, z nią właśnie ma teraz kłopoty moja ciotka, która straciła pracę. Masz kartę, a nie masz pieniędzy to możesz to "olać", ale jeśli masz abo i nie masz kasy to czekają na Ciebie wielkie problemy...

A po za tym, może by tak zamknąć ten temat?
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:28   

w takim razie powtarzam swoje pytanie o telefon w abonamencie 55 zl orange. Jaki telefon moi drodzy?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 17:18   

Zdecydowanie Avilę. Najlepszy telefonik z podanych, poniewaz Corby jest gorsza wersja Avili, a 6303 jest taka sobie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 14:13   

A czemuz by zamykac temat, kiedy milo sie rozmawia. Dzieki za hinta, co do avili.

Haloxavi, co do abonamentu, to jak wszystko - ma swoje plusy i minusy. Mnie sie podoba to, ze o nic sie nie martwisz, o doladowania, o telefon. Wiesz, co masz, niczym sie nie przejmujesz.

PS Info z blipa: grupaorangetp: Promocja abonament 55zł/29gr w #orange przedłużona do końca roku.
Chyba to 29 groszy wejdzie juz na stale do oferty.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 16:23   

Nic mi nawet nie mów o orange... Banda bezczelnych i niewykwalifikowanych idiotów którzy chyba przypadkiem pracują w tej beznadziejnej firmie.
Jakiś tydzień temu zablokowali mamie (zamawiałem jej jakieś 2miesiące temu telefon u nich w promocji zetafon) numer. Najpierw imbecyle zablokowali go tak, że ani nie można było zadzwonić do niej, ani mama nie mogła nigdzie dzwonić. Po mojej interwencji na ich dziadowskiej linii BOK zdziałałem jedynie tyle, że odblokowali numer, ale wtedy okazało się, że debile naliczyli debet w wysokości 40zł!! Gdy tylko się o tym dowiedziałem, znów do nich zadzwoniłem i zrobiłem gigantyczną awanturę, debile pracujące na BOK nic nie wiedzą, nic nie potrafią pomóc, poprostu są tam bo są... Tłumaczą się przez 3dni, że niema Pani która się tym zajmuje akurat w pracy...
Po tygodniu powiedziałem, że nie obchodzi mnie to kto tam jest, a kto nie, albo zwrócą pieniądze które miała mama na koncie, albo ja rezygnuję, ze świadczenia przez nich usług dla tego numeru i występuję o odszkodowanie, a jeśli tego nie uzyskam to skieruję sprawę wyżej, najpierw do Rzecznika Ochrony Praw Konsumentów, a następnie wyżej.
Czekam do jutra, a jeśli nie zrobią tego, to ja pójdę z tym wyżej.

Bezprawnie zablokowali konto, nie potrafią podać powodu blokady numeru, nic nie potrafią. Co to ku**a ma być??!!
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 17:10   

Nic dziwnego, ze Orange powiązało sie w pewnym zakresie z TP, bo i w jednej firmie pracuja patałachy i w drugiej. I jeszcze jedna ceche mają wspólną- i TP i Orange, to beznadziejni operatorzy.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:40   

ziomiwan: w takich sprawach mozesz zawsze odezwac sie do ich rzecznika na blog.tp.pl. Tylko mysle, ze bardziej dyplomatycznym jezykiem. :)

Ja na szczescie sie na taka rzecz nia natknalem. Moim zdaniem w tak duzej firmie zdarzaja sie przypadki takiej niekompetencji. Bo musza sie trafic. To jest naprawde ogromna firma.

Co nie zmienia jednak faktu, ze ostatnie decyzje marketingowo-ofertowe sa bardzo trafione (abonament 55 chociazby). Widac, ze staraja sie wyjsc do klienta.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 16:11   

mateuszBBB- imienniku mój drogi. Dyplomatycznym? Gdyby to był pierwszy problem z tą siecią to uwierz, że inaczej bym to załatwił.

Ale wczoraj już otrzymałem email z wiadomością iż bardzo im przykro, że zaistniała taka sytuacja i bardzo za to przepraszają.
Oraz że problem ten został spowodowany błędnym działaniem systemu. Przeprosili mnie, oddali należne pieniądze oraz dodatkowe pieniądze dali również na konto.
Wytłumaczył mi dopiero ten pracownik co się stało i dlaczego.
A był to szef działu BOK i to chyba dlatego otrzymałem rzetelną i jasną odpowiedź.

Ale napisałem mu od razu jakich patałachów z łapanki zatrudniają w BOK jak i samych salonach orange, oraz że to bardzo zniechęca do korzystania z ich oferty.


Widać innego języka niż nieco wulgarnego orange nie rozumie. I nigdy nie dawajcie za wygraną tym imbecylom którzy odbierają telefonu w BOK i tym z salonów, upierajcie się przy swoim (o ile macie pewność, że macie racje) aż osiągniecie swój cel. Śmierdzące orange nie może czuć się tak bezkarnie.

darkgee- masz rację, że to takie samo gó***o jak i TP. Obie firmy są beznadziejne i szczerze odradzam z korzystania z ich usług, z orange już nie pierwszy raz były problemy, z tp również wiele razy wynikały problemy.

A żeby zaznaczyć, że to co piszę jest na temat i jaki w tym cel to napisze tyle.
Jeśli chcesz telefon na kartę czy też abonament, wybierz obojętnie jaką sieć byle nie orange.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 12:34   

No, ja sie bede upieral, ze nie sa tacy zli. Jestem abonetem orange juz kilka lat i nie mam powodu do narzekan poki co. Zreszta tutaj sa wieksze mozliwosci jezeli chodzi o obsluge klienta. Masz bok przez telefon, strone internetowa, az po blog rzecznika.

A co do tematu: jezeli potrzebujesz telefon nowy, to na pewno abonament. ja ciagle polecam ten swiateczny orange. jest w nim sporo minut i ciekawe pakiety przy konfigurowaniu umowy.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>