GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: my411x, sagem

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 21, 2013 13:54
Sagem my411x
Autor Wiadomość
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
  Wysłany: Nie Cze 10, 2007 11:44   Sagem my411x

Mam kilka pytań w związku z moim telefonem (Sagem my411x)
Jestem z niego bardzo zadowolony choć mam go dopiero 2 dni. Fajny wygląd, dobry aparat i kamerka, mp3, slot na kartę microSD.

1. Czy piosenki z kompa można wrzucać na kartę microSD (i czy mogę je oczywiście usuwać), która jest w telefonie przez kabel USB czy muszę mieć czytnik kart pamięci?
2. Czy do tego telefonu pasuje każda karta microSD?? Na allegro są karty microSD i są tam wypisane modele telefonów jakie ta karta obsługuje. Nie ma tam mojego telefonu (jeszcze) chyba ze względu na to, że telefon jest nowy.
3. Czy kupić kabel USB do i kartę microSD (telefon ma tylko 12 mb) czy może lepiej czytnik kart i kartę miniSD. Kabel kosztuje 30-40 zł, kartę mogę mieć nawet najmniejszą, a czytnik chyba taniej wyjdzie niż kabel?

Jeżeli jest ktoś taki kto ma ten telefon to niech wypowie się na jego temat.
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 16:15   

hej twoje pytania są dla mnie za bardzo skąplikowane sama chcę sie tego dowiedzieć ponieważ od wczoraj mam tego sagema wiesz ja widziałam znaczy mój brat widzial w akademiku koledzy sprzedawali kable usb za 6 zloty i mojemu bracie chodzi ten kabel juz miesiąc czyli dobry chyba:)jak będziesz wiedzial więcej niż ja to napisz :)
 
 
     
vito
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 19:33   Re: Sagem my411x

kiler_16_1991 napisał/a:
Mam kilka pytań w związku z moim telefonem (Sagem my411x)
Jestem z niego bardzo zadowolony choć mam go dopiero 2 dni. Fajny wygląd, dobry aparat i kamerka, mp3, slot na kartę microSD.

1. Czy piosenki z kompa można wrzucać na kartę microSD (i czy mogę je oczywiście usuwać), która jest w telefonie przez kabel USB czy muszę mieć czytnik kart pamięci?
2. Czy do tego telefonu pasuje każda karta microSD?? Na allegro są karty microSD i są tam wypisane modele telefonów jakie ta karta obsługuje. Nie ma tam mojego telefonu (jeszcze) chyba ze względu na to, że telefon jest nowy.
3. Czy kupić kabel USB do i kartę microSD (telefon ma tylko 12 mb) czy może lepiej czytnik kart i kartę miniSD. Kabel kosztuje 30-40 zł, kartę mogę mieć nawet najmniejszą, a czytnik chyba taniej wyjdzie niż kabel?

Jeżeli jest ktoś taki kto ma ten telefon to niech wypowie się na jego temat.



Mam gorszy problem: zakupiłem kartę microSD (1GB), Kingston, i telefon wcale jejnie widzi. Formatowałem ją przez czytnik w PC i nic. Czy istnieją może ograniczenia pamięci dla tego telefonu?
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 20:04   

wiesz vito dziwna sprawa bo ja właśnie też kupiłam kartę micro sd kingston 1 gb i mi czyta normalnie ją i wszystko jest dobrze nie wiem czemu u ciebie jest inaczej :sad:
 
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Śro Lip 04, 2007 17:05   

Znam już odpowiedzi na :D moje pytania:
1. Na telefon można wrzucać piosenki przez kabel USB na kartę microSD. Ja jednak mam czytnik kart zamiast kabla. Moim zdaniem jest wygodniejszy.
2. Do Sagema my411x pasuje karta microSD każdej firmy ale tylko do 1Gb.
3. Chyba bardziej opłaca się kupić kartę i czytnik kart. Ja zakupiłem kartę za 3 dychy i za 2 czytnik. W Erze nie sprzedają kabli, a w różnych komisach chcą po 40-50zł
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Śro Lip 04, 2007 19:16   

też tak mysle też mam karte kupilam za 35 zlotych no i czytnik tatusia;)super i wcale mnie nie meczy wyciąganie za każdym razem baterii i rozbieranie mojego telefoniku:)kabel do banii jest bo trzeba kupic wlasnie do tego telefonu bo ma inne wejście e tam:)pzdr
 
 
     
Gierappa 
Nowy(a) na forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 07:50   

A ja jestem od dziś posiadaczem, a gdzie mogę kupić do niego kabelek USB, bo na allegro do niego nie widzę, może napiszecie mi od jakiego modelu pasuje do my411x????
Pliss pomocy!!!
A pozatym telefon rewelacja :D
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 09:18   

telefon rewelacja ale troche bateria kiepska i malo trzyma przynajmniej mi bo slucham muzy i troszke cienka bateria ale telefon spoko:)
 
 
     
Filifionka
Nowy(a) na forum



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 16:01   

Siemanko może ktoś doradzi.

czy coś takiego --> klik

oraz taki czytnik --> klik
mogą być?
a może ktoś poleci bluetootha...ratujcie :o

mam tego Sagema my411x i chce tylko na niego zgrać muzę i sporadycznie zdjęcia na komputer przerzucić, więc jakby się dało to poszłabym po niskich kosztach... proszę o radę. :grin:

pozdrawiam
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 17:50   

czytnik dobry ale kartę na twoim miejscu kupilabym 1gb bo nie wiem ktoś mowil czy napisane bylo ze do sagemow tylko 1gb :) a poza tym sie opłaca bo karta 1gb jest niewiele drozsza no i ma tyle pamieci:)2 razy więcej
 
 
     
Filifionka
Nowy(a) na forum



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 18:43   

Dzięki kamciak!
tylko 1gb? hm..ale mam nadzieję, że 1gb już będzie pasować :grin:

a co z tymi kablami USB? czy dla Sagema my411x jest taki sam jak np. my400X my401? może najpierw kupiłabym kabel, żeby już zgrać muzykę, a jak zaoszczędzę to dokupię tą kartę pamięci 1gb...co radzicie?
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 22:26   

hm i tu jest największy problem z tymi kablami chyba bo mój brat ma telefon sagem my 401c a tato my 401 i mają inne wejście na kabelek niz ten sagem...do tego telefonu trzeba kupić oryginalny czy tam specjalny kabel do tego telefonu...a wiadomo taki kabel jest droższy od tych kabli co mozna kupic do innych sagemów...kartę kup bo warto ja mam 1 gb i jestem zadowolona bo można tyle pisoenek i innych "bajerów" tam dać i co lepsze można robić dużo zdjec i kręcić długie filmy:)więc warto kupić karte :)
 
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 08:42   

ja bym na twoim miejscu troche poczekał i kupil kartę i czytnik... wygodniejszy, tanszy, mozna uzyc jako przenośny dysk.... a do tego nowy kabel kosztuje (przynajmniej u mnie w mieście) 35-45zł
 
 
     
kamciak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: dolny ślask
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 08:53   

ja sie zgadzam z kilerem tylko mnie troszke zaczyna wkurzać że za każdym razem muszę rozbierać komórke..
 
 
     
Filifionka
Nowy(a) na forum



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 13:08   

hehe, chyba macie rację, a z tymi kablami są sensacje różne, dzięki za radę :grin:
a nikt z was nie próbowal z bluetoothem?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>