GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 7373test, chodzi, co, mode, nokia

nokia 7373-test mode- o co chodzi?
Autor Wiadomość
joanna
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 22:11   nokia 7373-test mode- o co chodzi?

witam, pare dni temu otrzymalam nokie 7373, dzisiaj wyczerpała mi sie całkowicie bateria, i tu problem - po podłaczeniu do ładowarki telefon nie zaczął automatycznie ladowac tylko na wyswietlaczu pojawił sie napis TEST MODE, dopiero po wyjeciu baterii i ponownym podłaczeniu telefon zaczął sie ładowac, o co chodzi? jesli ktos moze to prosze mi wytłumaczyc czy cos nie tak z telefonem? z góry dziekuje pozdrawiam:)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 20:25   

Witam serdecznie Joanno,
Co do Twojego problemu to..jest to dość dziwna sytuacja :???: . Potrzebuję pewnej informacji na temat Twojej 7373.. Napisz mi czy telefon dostałaś nowy czy przyjechał z zagranicy lub czy został kupiony w komisie ?? Jeżeli przyjechał z zagranicy - napisz w jakiej sieci chodził ?? ..i nie martw się ..coś wymyślimy :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool: ...
 
 
     
joanna
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 20:58   

witam, dziekuje za zainteresowanie, telefon jest nowy zakupiony w sklepie w Polsce, nie miał simlocka, pozdrawiam :wink:
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 22:15   

Witam serdecznie,
Kupiłaś go w salonie Nokii czy w jakimś inny sklepie (napisz w jakim) - masz gwarancję na 7373 ??
Co do Twojego problemu, to jest to dość dziwny przypadek, ale spotykany w nowych modelach Nokii..napisz czy jak znowu spróbujesz ładować telefonik to czy pojawia sie ten sam problem, czy stało się tak, tylko wtedy przy pierwszym ładowaniu ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
joanna
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 22:27   

Telefon nie był kupiony w salonie Nokii (chyba w Media Markt-jutro sie dowiem gdzie, poniewaz to był prezent-wiem na pewno ze ma 2 lata gwarancji), sam telefon chodzi bez zarzutu jedyny problem to ten ktory opisałam, problem pojawia sie za kazdym razem, czyli wtedy gdy telefon jest wyłączony( w tym przypadku dwa razy bateria mi sie całkowicie rozładowała) i próbuje go ładowac, przy właczonym telefonie(własnie wypróbowałam), ładowanie odbywa sie bez problemu.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 22:36   

..nie martw się coś wymyslimy..odezwij się na GG :smile: .
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>