GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6131, nokia, wyswietlaczem, _problem

NOKIA 6131 _Problem z wyswietlaczem
Autor Wiadomość
pearlman
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 08:55   NOKIA 6131 _Problem z wyswietlaczem

Moj prpblem polega na tym iz po otwarciu komorki duzy glowny wyswietlacz nie swieci sie ( jest kompletnie czarny) jednakze komorka jest w tym czasie aktywna, tzn moge do kogos zadzwonic itp. Dopiero po zamknieciu komorki i ponownym otwarciu klapki wyswietlacz dziala poprawnie. Problem polega na tym iz nei moge dostrzec w tym jakiejs prawidlowosci, poniewaz dzieje sie to na wszystkich pofilach i zazwyczaj po dluzszym nie uzywaniu komorki tj. okolo 30 MIN(choc czasami po krotszym czasie). Czy jest mozliwe ze gdzies w ustawieniach jest aktywowana funkcja ktora wylacza wyswietlacz czy raczej bardziej prawdopodobne jest to ze cos sie zaczyna pierniczyc z tym wyswietlaczem. Prosze o pomoc
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 13:23   

Więc musisz udać się do jakiegoś serwisu, masz coś na złączu. Naprawa chyba będzie konieczna.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 19:06   

Witaj pearlman,
Czytałem o Twoim problemie wcześniej, ale byłem w pracy i nie bardzo mogłem odpisać. Napewno nie jest to wina ustawień telefonu! Ogólnie powiem Ci szczerze...wszystkie klapki Nokii wychodzą - jak dla mnie - z wadą fabryczną :sad: :sad: . Niestety przypadek, który opisujesz jest najczęściej spotykanym problemem w Nokii 6101, 6103, 6131 :sad: :sad: . Proponuję oddać telefon z reklamacją..oczywiscie jeżeli masz gdzieś gwarancję, jeżeli jej nie masz, dowiedz się od znajmych, gdzie u Ciebie w mieście jest naprawdę dobry komis - serwis telefonów komórkowych i oddaj go do naprawy. Najprawdopodobniej został uszkodzony kabel LCD, końcówka mocy, lub któreś z gniazd kabla od wyświetlacza i to jest przyczyną awarii Twojego telefonu :sad: :sad: . To chyba tyle..jakby co to pisz..z chęcią Ci pomogę :smile: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
pearlman
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 08:31   

dzieki wielkie za odpowiedzi. Na cale szczescie gwarancje posiadam, telefon jest nowy, ma okolo 1 tygodnia. Mam tylko nadzieje ze naprawa zalatwi problem raz na zawsze a nie na jakis krotki czas. Swoja droga to szkoda ze nie przeczytalem o tym problemie wczesniej bo najprawdopodobniej zdecydowlabym sie na cos w stylu N73 lub N70.
P.S.
Tak przy okazji nie wiecie jak wyglada zdjecie simlocka z tego modelu?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 08:44   

Witam serdecznie,
Fajnie, że masz gwarancję..powinni Ci to zrobić, ale musisz sie liczyć z tym, że zabiorą Ci telefon na jakis czas.
Co do tego czy problem zniknie jak ci to naprawią, to nie mogę obiecać..te Nokie się często psują :sad: . ..szkoda, że nie wziołeś sobie N70 lub N73..zajekonkretne maszynki :grin: :grin: .
Co do simlocka to ściągną Ci go w każdym serwise-komisie GSM w cenie od 15 do 25 złotych.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Dzedaje
Nowy(a) na forum


Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 17:14   

no i jak w serwisie..co pwoiedzieli..ciekawy jestem bo mam to samo..2 -3 przypadek na necie...jak znajdzieci ekoledzy wiecej takich przypadkwo w wersji angielskiej..bo tego niekumam jezyka to opisci epo polsku...
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>