GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2310, dzwiek, dzwonka, narastajacy, noki

Narastający dźwięk dzwonka noki 2310
Autor Wiadomość
Natalia52258
Nowy(a) na forum
Nata


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 2
  Wysłany: Sob Mar 10, 2007 19:24   Narastający dźwięk dzwonka noki 2310

Witam.Niedawno kupiłam nokie 2310 (po motoroli którą miałam wcześniej to ogromna zmiana). Wydawało mi się, że telefon jest fajny i ma wszystko to, co potrzebne jest do dzwonienia i wysyłania smsów.Nigdy jednak bym nie wpadła na pomysł, aby dźwięk dzwonka połączeń przychodzących był narastający.Jak ktoś przysyła do mnie strzałkę to dzwonka wogóle nie słychać bo się jeszcze nie "rozkręci".Czy ktoś wie co z tym można zrobić?Czy np. wgranie innych dzwonków coś zmieni, czy też utworzenie własnego w kompozytorze>Proszę o pomoc...Nata
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 20:24   

Witam serdecznie,
Wydaję mi się, że telefon jest fajny i ma wszystko to, co potrzebne jest do dzwonienia i wysyłania esemesów..a narastający dzwięk dzwonka połączeń przychodzących to kwestia ustawień telefonu :wink: .
Nie pamiętam jak wygląda menu w tym modelu, ale proponuję pokolei wejść w:

Ustawienia->Profile->Ogólny->Przystosuj-> i w Sygnale przychodzących połączeń ustawić CIĄGŁY :smile:

Myślę, że masz obecnie ustawiony sygnał nadejścia połączenia - ROSNĄCY i w tym tkwi problm całej sprawy :wink: .

Jakbyś miałą jakieś problemy, to napisz i napewno sobie z tym poradzimy. Daj znać czy się udało ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Natalia52258
Nowy(a) na forum
Nata


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 2
  Wysłany: Sob Mar 10, 2007 23:23   Dziękuję za odpowiedź, ale...

Wszystkie opcje dostępne w telefonie już poprzeglądałam, podobnie z profilami.Wiem, że np. w noki 3510i na pewno po wybraniu profil-ogólny-można w przystosowaniu wybrać ciągły, niestety (co mnie ogromnie zdziwiło) w tym telefonie zarówno w ustawieniach dźwięku jak i profilach można tylko ustawić dzwonek (czyli wybrać melodyjkę) ale już nie jego parametry odtwarzania. Podobnie jest z smsami-mianowicie tylko 1 dzwonek (standardowy) ze wszystkich dostępnych w telefonie gra od początku głośno.Co do reszty sytuacja wygląda podobnie.W instrukcji telefonu jest napisane,że dzwonki są odtwarzane od poziomu głośności 1 do wybranego (czyli u mnie 4). Miałam jednak nadzieję że coś się da z tym jednak zrobić.Szkoda że przed kupnem telefonu o tym nie wiedziałam ;-) no a na stronie noki o czymś takim już nie napisali.Pozdrawiam i dziękuję za szybką odp...
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 20:02   

Witam serdecznie,
Bardzo mi przykro, że nie mogę Ci pomóc, ale postaram się wykminić w pracy jak to można obejść..może coś wymyślę :smile: :?:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>