GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bateria, dobra, telefon

telefon z dobra bateria
Autor Wiadomość
marcin8509
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 18:05   telefon z dobra bateria

poszukuje telefonu kryteria to:
dlugo trzymajaca bateria i to jest najwaznijesze
proste menu i latwa obsluga

poza tym nie potrzeba zadnych funkcji telefon nie musi miec kolorowego wyswietlacza, chce kupic telefon uzywany
z gory dzieki za odp
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 19:25   

Witam serdecznie,
Nie wiem czy wielkość telefonu ma jakieś znaczenie, ale jeżeli chodzi o baterię, która długo będzie 3mać i prosty w obsłudze, przyjemny i fajny telefonik to szczerze polecam Nokię 6310i - bateria 3ma :!: :!: MEGA :!: :!: długo i jest naprawdę udanym telefonikiem Nokii.
http://www.allegro.pl/ite...s_krk_pewn.html
No chyba, że masz już upatrzone jakieś modele to napisz - coś wymyślimy :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
marcin8509
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 19:37   

nie mam nic upatrzonego
tak mysallem o tej nokii i mam pytanie w stosuknu co do niej czy tylko orginalna bateria trzyma tak dlugu czy jesli sie ja kupi uzywana i wsadzi nieorginalna baterie czy bedzie tez dlugo chodzic
czekam na dalsze podpowiedzi
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 21:30   

Witam serdecznie,
Oryginalan bateria 3ma długo, ale jak wsadzisz do tego telefonu nieoryginalną baterię dużej pojemności, to również telefonik będzie działał bardzo długo :lol: :lol: . Jeżeli już będziesz kupował jakąś baterię, to szczerze polecam baterie Litowo-Polimerowe - są to w sumie njadroższe baterie, ale naprawdę skład chemiczny tych baterii sprawia, że telefon działa - 3ma naprawdę bardzo bardzo długo bez ładowania. Aha jeszcze jedno..jak będziesz kupował baterię to nie kieruj się pojemnością która jest napisana na danej baterii np. 1800 mAh czy więcej. Mówię Ci z doświadczenia, że jest to niemożliwę, żeby bateria miała taką pojemność - nie da się tego zmieścić w takiej baterii - NAPRAWDĘ. Szczerze jak już bedziesz kupował baterię, to kupuj o pojemności 1200, 1250 lub 1600mAh to są najmocniejsze baterie, a jeżeli dotego kupisz ją Litowo-Polimerowa to możesz być pewien, że telefon będzie 3mał naprawdę BARDZO DŁUGO :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
marcin8509
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Śro Mar 07, 2007 09:36   

znalazlem na alegro nowa nokie 1600 za 150 zl co myslicie o tym telefonie slyszalem ze bateria trzyma srednio ok 9 dni czy to prawda ??
znalazlem rowniez MOTOROLA C261 za 200 ale o niej zerowe wiadomosci moze ktos cos wie??
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Mar 07, 2007 11:14   

Witam serdecznie,
..ogólnie oba te modele to bardzo proste telfoniki..co do Nokii to zgadzam się, że bateria w tym modelu 3ma naprawdę długo - myślę, że możesz ją kupic i będziesz zadowolony :grin: . Co do Motoroli to sam nie wiem..jeśli Ci się podoba to okej..ja osobiscie kupiłbym Nokię, fajna, prosta w obsłudze :smile: , ale wybór należy do Ciebie :grin: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>