GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 600, do, telefon, zl

Telefon do 600 zł
Autor Wiadomość
teratris 
Nowy(a) na forum
Arachnomaniak


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: Zabrze
  Wysłany: Pią Lut 02, 2007 13:39   Telefon do 600 zł

Witam wszystkich na forum! Jestem nowy, więc jeżeli to jest zły dział albo coś nie gra to wywalcie temat. Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu SE T630, spoko telefon, mam go juz 3 lata i ani razu się nie zepsuł. Chce go zmienić bo ma już swoje lata. (joystick chodzi wmiare dobrze ale wole sprzedac puki działa tel niż puźniej popsutego mieć). Mam do wydania max 600 zł. Nokia może być ale moja mama i siostra ma to po roku się posypały całkiem, a dbają onie ze az mi ich zal (6100 i 6610i). Telefon, który chce kupić musi mieć napewno:
-podczerwień,
-odtwarzacz mp3,
-musi być solidny!!!.
Telefony które mam mają kiepski los, więc prosze o podanie ofert solidnych telefonów. Wygrzebałem ciekawe okazy:
Nokia 6230i, nokia 5140i, nokia 5200, N-gage QD, SE K510i. Co byście polecili z podanych kryteri? (nie koniecznie tele które wymieniłem).
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 15:47   

Witam serdecznie,

Bardzo dobrze trafiłeś - to odpowiedni dział i z chęcią Ci pomogę :wink: .
Co do swojego T630 to masz rację..sprzedaj póki działa :wink: , a co do Nokii które napisałeś że są w twojej rodinie to mają prawo się psuć..te dwa modele są naprawdę delikatne i nawet super traktowanie sprawia że umiera wyświetlacz, głośnik,buzer i inne ważniejsze i mniej ważne rzeczy.
Przechodząc do sedna sprawy..wypowiem się troszkę na temat modelii, które wypisałeś - co do Nokii 6230i-BARDZO DOBRY TELEFONIK-NAPRAWDĘ UDANY PRODUKT NOKII, ma te funkcje które wypisałeś i jest naprawdę solidnie zrobiony i dłłłłłuuuuuugo Ci posłuży-POLECAM. Co do 5140i sam jej kiedys używałem-telefon G-Shock..MEGA wytrzymały..naprawdę rewelacja..ale nie ma slotu na kartę pamięci-tylko ta wbudowana i NIE MA odtwarzacza mp3. 5200..mhhh Nokia muzyczna, ale 3ba się z nią obchodzić raczj delikatnie..to SLAYDER więc zwróc uwage że mogą się z czasem posypać szyny prowadzące!! N-GAGe QD telefon konsola-zajebisty, ma wszystko ale jest duży(no chyba że Ci to nie porzeszadza)...ale latem widać go w kieszeni krótkich spodenek :wink: . Co do K510i..t odradzam..sypią się-jak we wszystkich S/E joysticki..chociaż K750i jest konkretna maszyną i do tej kwoty możesz kupić noweg - będziesz miał gwarancję więc nie będziesz się musiał tym martwić..jakby co to Ci wymienia joysticka albo gumeczki. Ewentualnie zastanów się nad tym : http://www.allegro.pl/ite...fonik.html..ale szczerze używka to używka..nigdy nie wiesz jak trafisz ?!?? Z tego co wymieniłeś byłbym za 6230i(nową) naprawdę Ci posłuży..ale wybór należy do Ciebie..jak masz jeszcze jakieś inne pomysły to napisz..coś wymyslimy.
Pozdrawiam :cool:

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 15:49 ]
....źle się wkleił adres..dopisałem ale i nie otwiera stronki..kliknij na to:
http://www.allegro.pl/ite..._telefonik.html
 
 
     
teratris 
Nowy(a) na forum
Arachnomaniak


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 19:39   

dobra mamie się umowa skończyła i co polecanie z tych:
Nokia 6230i 1zł, SE W300i 1 zł, SE K750i, Nokia 3103 ?? ile bateria trzyma w nich??
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 19:46   

Siemka,

..tak jak pisałem wcześniej polecam 6230i lub ewentualnie K750i..to już wedle uznania co Ci się bardziej podoba :grin:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
teratris 
Nowy(a) na forum
Arachnomaniak


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 20:13   

dzięki, ale niestety telefon jest dla siostry bo popsuła ta nokie 6610i ;/
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 22:22   

Witam,

uuu to bardzo mi przykro :sad: :sad: :sad: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
teratris 
Nowy(a) na forum
Arachnomaniak


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 15:05   

no cuż, sprzedam tego mojego SE T630 zanim się zepsuje, co byście polecnili niedrogiego, a wytrzymałego do max 350 zł? Co powiecie o SE K310i? mój kumpel ma i nie jest najgorszy. Jakos jestem przywiązany do SE. Szkoda mi się z moim rozstawać. Podajcie jakies polecane, wytrzymałe modele telefonów do 350 zł. (nie koniecznie SE)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>