GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: tele24

Tele24 !!!
Autor Wiadomość
WujEustachy 
Nowy(a) na forum


Wiek: 45
Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 15:35   Tele24 !!!

Witam wszystkich!!

Jako, że prowadzę własną firmę, zgłasza się do mnie wiele firm oferujących rzekomo tanie rozmowy telefoniczne. Ostatnio zgłosiła się do mnie firma Tele24, która to za miesięczną opłatę 190 zł bodajże oferuje rozmowy w dowolnej ilości i długości do Polski jak i zagranicę. Jako, że bardzo dużo rozmawiam z zagranicą trochę ten temat mnie zainteresował
Czy ktoś z Was wie co to za firma? Czy jest to taka kanciara jak Tele 2 czy inne jej pokroju? Trzymać się jej z daleka czy zaryzykować?

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje!

Pozdrawiam!!
 
 
     
pawel 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 16:50   

Witam,

Szczerze odradzam! Ja również zainteresowałem się w/w ofertą. Nie chce mi się za dużo rozpisywać ale... od paru dni nie idzie się z nikim połączyć poprzez ich nr dostępowy, pomimo że abonament oczywiście płace za cały miesiąc z góry. 1/5 połączeń nieudanych !!!! Brak identyfikacji na komórkach !!! Można wyliczac bez konca.
 
     
Coffee 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 20:17   

witam,

jak poprzednik, sadze ze nalezy sie wystrzegac firm "nieznanego" pochodzenia, ich oferty sa kuszace ale w praktyce mozemy placic o wiele wiecej. Sama nabralam sie dwa razy i dlatego wole pozostac przy tych sprawdzonych.
 
     
matahata
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:20   

Hmm za 190 zl? Aż nie wierzę...sorka ale sceptycznie jestem nastawiony do tego typu promocji.
Wolałbym /i uzywam/ voip discount opłacany 48 zł/3 miesiące a dzwonie sobie za granicę za darmo + lokalne nasze bez komórek
 
     
Banishtel 
Nowy(a) na forum
Niezależny Operator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 12:46   

Radziłbym dokładnie przeczytać umowę, z reguły jeśli w telekomunikacji oferują coś "za darmo" - kosztuje to dwa razy więcej. Może być jakiś limit połączeń w tym abonamencie. Znajomy pracujący na kierowniczym stanowisku w alternatywnej firmie telekomunikacyjnej, opowiedział mi kiedyś o następującej sytuacji iż zakładali w firmach linie telefoniczne z abonamentem powyżej 300 złotych (nie pamiętam dokładnie ile to było), w abonamencie zawierały się rozmowy przez cały miesiąc. Jednak że firma ta była firmą spedycyjną (dzwonią 24h/dobę), już w tydzień przekroczyła limit "darmowych rozmów" i musieli dokupić kolejne trzy linie... I dopiero wtedy mogli dzwonić "za darmo" cały miesiąc. Oczywiście przez pewien czas nie mogli korzystać z telefonu.
_________________
Patrz regulamin forum pkt 11
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>