GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: erikson, sony, t230

Przesunięty przez: halohalo
Sob Lut 03, 2007 15:59
sony erikson t230
Autor Wiadomość
ubeczek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 19:11   sony erikson t230

jestem nieszczesliwym posiadaczem telefonu sony erikson t230. porzyczyla go siostra na jakis czas i przestal dzialac, szukalem info o tym telefonie i jest ich masa na alegro z uszkodzeniem takim jak moje. moim zdaniem w telefonie przestal dzialac wyswietlacz ale tego nie moge byc pewny (swoje twierdzenie opieram na tym ze kiedys jak go probowalem wlaczyc to dzwonil do pierwszej osoby na liscie kontaktow tak wiec chyba dzialal teraz przestal nawet to robic) moje pytania to:
1) czy ktos spotkal sie z ta wada i udalo mu sie ja naprawic albo wie o co tu chodzi
2) czy wyswietlacz od telefonu sony erikson t68i podejdzie bo akurat posiadam, nie musi byc idealnie wystarczy ze bede mial komorke stacjionarna :)

zgory dzieki jesli ktos sie podejmie tego tematu ja sie nie znam i tylko tak chcialem spytac czy warto kupowac srubokreciki do telefonu zeby podmienic te wyswietlacze

do serwisu nie oddaje bo koszt naprawy jest wiekszy od zakupu drugiego telefonu :)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 21:29   

Siemka,

W sumie dość częsty przypadek opisujesz w S/E T230. Najprawdopodobniej upadł ten telefon komuś, komu był porzyczony i są dwie możliwości: albo siadła płyta głowna w telefonie i już nic z niego nie będzie, albo najprawdopodobniej umarł w nim wyświetlacz. Co do wyświetlacza z S/E T68 to nie bedzie pasował..jest zupełnie inny i nie ma takiej możliwości żebyś kupił sobie śrubokręciki i sobie go tam zamontował.
Szczerze raczej nic z tego telefonu już nie będzie..jedynie możesz go sprzedać na części lub wymienić LCDka.
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>