GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: do, pracownikow, pytanie, tepsy

Pytanie do pracownikow tepsy
Autor Wiadomość
Tiamat 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 14:30   Pytanie do pracownikow tepsy

Co lepiej wybrac z dwoch opcji propozycji pracy w Tepsie ? Infolinie neostrady, czy CKT ? jest moze ktos kto mial z tym do czynienia ?
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 15:36   

Ja mialam inny wybór - albo CKT, albo 9393 - i wybrałam błękitną linię. Z jednej strony na CKT jest o tyle lepiej, że w określonym czasie zajmujesz się określonym produktem, a na infoliniach może Cie tak naprawde spotkać wszystko. Poza tym nie ma zmian nocnych itp. iyd. Ale nasłuchałam się wiele raczej negatywnych opinii o pracy w ckt, zresztą też podglądałam, jak moi znajomi pracują :wink: , i mnie przerażało, że przez cały dzień powtarzają to samo...ogólnie jakoś CKT mnie o wiele mniej przekonywało, i nie żałuję swojego wyboru. Pomijając fakt, ze mamy inne umowy i w zwiazku z tym inne wynagrodzenie :)
 
 
     
Tiamat 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 16:39   

infrared napisał/a:
Pomijając fakt, ze mamy inne umowy i w zwiazku z tym inne wynagrodzenie :)


Rozumiem ze na infolinii lepsze ?
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 17:05   

no lepsze...ale to też w zależności z kim podpisujesz umowe itp itd.. ogólnie jednak proponowałabym infolinie neo.
 
 
     
Tiamat 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 17:25   

Oki, dziekuje. Chyba tak wlasnie zrobie, wszyscy krytykuja to CKT wlasnei za klepanie tego samego i podobno mozna zglupiec :D
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 17:32   

noo właśnie o to chodzi:)kiedys siedziala obok mnie dziewczyna z ckt przez caly dzien...moim zdaniem nie da sie mowic tego samego przez kilkadziesiat rozmowdziennie i nie oszalec ;) z dwojga złego lepsze naprawde sa infolinie :grin:
 
 
     
Tiamat 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 13:53   

Ok, wiec bylem na rozmowie z szefem. jednak wzialem infolinie neo, wszyscy naokolo mowia ze to "najlzejszy" i najlepszy dzial tego typu w tepsie, nie ma takiego natloku, ale za to trzeba miec wszechstronna wiedze nie tylko na temat neo, ale takze informatyki, poprostu liczy sie jakosc a nie ilosc :) takie cos mi pasuje.
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 11:08   

zycze powodzenia w pracy :) i cierpliwosci, to chyba najbardziej potrzebne...ale z tym natłokim to nie byłabym taka pewna :)
 
 
     
Thomas1982
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 00:10   

Mam pytanie - chce rozwiązać umowę neostrady i telefonu stacjonarnego. Żadko bywam w domu a jak jestem do wieczorami i nie potrzebuje już obydwóch komponentów. Jak rozwiązać umowę z tpsa bez problemów. Proszę o wskazówki i porady, będę wdzięczny.

mój mail: tomaszwalowski@tlen.pl
 
     
iknoli
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 12:42   

do 14 lutego mozna rozwiazac umowe z tepsa bez konsekwencji jest furtka( jesli nie akceptuje sie nowego regulaminu) po 14 lutym juz nie mozna!!!!!!!!
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 13:14   

iknoli napisał/a:
do 14 lutego mozna rozwiazac umowe z tepsa bez konsekwencji jest furtka( jesli nie akceptuje sie nowego regulaminu) po 14 lutym juz nie mozna!!!!!!!!


kilka uwag: można rozwiązać umowę na neostradę bez konsekwencji w związku ze zmianą regulaminu, jeżeli ktoś ma lojalkę na telefon stacjonarny, to poniesie karę za rozwiązanie tej właśnie umowy.
Umowa na neo wygasa dokładnie z dniem wejscia w życie nowego regulaminu, do tego czasu naliczane są opłaty.
i jeszcze - wiele osób tak robilo przy poprzedniej zmianie regulaminu - nie mozna np. zerwac umowy na neo w promocji mistrzowskiej i skorzystać z "nowych" promocji internetowych. W regulaminach promocji megainternet i neo na godziny jest odpowiedni zapis, wg którego abonenci posiadajacy 16 października neo nie mogą skorzystać z tych ofert.
 
 
     
Tiamat 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 12:43   

Dostalem sie na neo :D bylo 7 modułow na egzaminie, mam jeden do poprawki z Provisio (ta czesc wiekszosc oblewa) ale sie doucze :P
 
     
saniaa
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 22:06   

witam,
mam pytanie czy jak przeniose sie do innej sieci z Tpsa i tamta siec nie spelni moich oczekiwan to czy bede mogla wrocic do Tpsa bez problemow czy beda problemy czy to wiaze sie z jakimis kosztami i problemami. chodzi mi tylko o nr stacjonarny bo neostrada zostanie tak jak jest a nr tez tylko operator sie zmienia?? dzieki za odpowiedz pozrdawiam
i
 
     
campi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 20:05   

do tepsy zawsze jest mozliwosc powrotu Tyle ze nowy operator moze nie chciec cie puscic Zwykle musisz byc u nich min rok (tak jest w tpsa i tele2 - pozostale nie wiem)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>