GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aplikacji, baterozernych, mini, wykrywanie, wylaczanie

S 3 mini - wykrywanie i wyłączanie baterożernych aplikacji
Autor Wiadomość
tantal666 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 90
  Wysłany: Nie Gru 01, 2013 21:44   S 3 mini - wykrywanie i wyłączanie baterożernych aplikacji

Odkąd zacząłem używać S 3 mini jako router, to strasznie żre baterię :sad: I to tak 4-5 razy szybciej, niż przed tym. Poza tym podejrzewam, że bawiąc się nim włączyłem jakąś aplikację, która potem po wyłączeniu "działa w tle".
Jak wykryć te aplikacje i je wyłączyć? Są do tego jakieś programy, które wyłączają aplikacje w tle?
 
     
tantal666 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 90
Wysłany: Sob Gru 14, 2013 21:09   

Sorry za post pod postem, może mi to moderator wybaczy ;)
W sprawie tego, co pisałem powyżej. Problem zrobił się trochę bardziej skomplikowany. A wygląda mniej więcej tak.
Telefon z ustawieniami fabrycznymi -> jest okey i bateria działa super :)
Zaczynam użytkowanie telefonu jako router -> "żre" baterię 5x szybciej niż przy ustawieniach fabrycznych, nawet po wyłączeniu routera!
Wgrywam aktualizację oprogramowania -> jest super! i nawet po wyłączeniu routera w telefonie, bateria trzyma w miarę przyzwoicie (no może nie tak jak przy ustawieniach fabrycznych, ale naprawdę jest spoko) ;)
Cieszę się, że już problem opanowany i będę mógł normalnie korzystać z telefonu, po czym włączam sobie nawigację w telefonie. I co? No i klops, bo od tego momentu znowu zaczyna żreć baterię 5x szybciej niż przy ustawieniach fabrycznych. Baterię muszę ładować nie raz i po 3x dziennie! Podczas gdy przy ustawieniach fabrycznych trzymała mi 1,5-2 dni bez problemu. Dopiero jak zaczynam używać różnych aplikacji (głównie chodzi tu o router i nawigację), to mam mega problem z baterią!
Dodam jeszcze jedno, w ustawieniach zaawansowanych wyłączyłem aplikacje w tle, więc je niby wyłącza. Dwa - po użyciu nawigacji cały czas mam problem z tym, że np. mapy google i temu podobne badziewie typu google+ cały czas mi się uruchamiają w tle. Ja je wyłączam, po chwili one znowu działają. I tak w kółko :/ Dopiero w ustawieniach zaawansowanych udało mi się wyłączyć ich działanie w tle :/
Ktoś coś poradzi, jak rozwiązać problem słabo trzymającej baterii? Bo nie uśmiecha mi się ładować telefonu 3x dziennie, tudzież przywracać go co tydzień do ustawień fabrycznych :/
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>