GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: galaxy, ii, l5, lg, samsung, swift, trend, vs

Samsung Galaxy Trend vs LG Swift L5 II
Autor Wiadomość
kubixone
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 11, 2013 16:14   Samsung Galaxy Trend vs LG Swift L5 II

Witam!

Mam do Was gorącą prośbę i zapytanie. Od pewnego czasu przestałem się interesować tematami smartfonów i nie jestem na bieżąco. Chciałbym sobie kupić smartfona, mam okazję za 450 zł kupić Trenda lub LG Swifta L5 II, chciałbym się Was poradzić, który wybrać? Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, na tym, żeby spokojnie i swobodnie przeglądać internet, pooglądać filmiki na youtubie i czasem otworzyć jakąś tam potrzebną mi aplikacje (raczej nie gry). Który z nich jest lepszy, czym się różnią? Jaka jest wasza opinia na ich temat, co byście wybrali? Z góry dziękuję za wszystkie konstruktywne odpowiedzi, pozdrawiam :)
 
     
somal
Nowy(a) na forum


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 10:57   

Miałem okazję używać przez dwa tygodnie L5 i moge polecić go w tej półce cenowej. Co prawda jeżeli miałbym używać go dłużej to z pewnością zmienił bym system na jakiegoś custom Roma, ale to już indywidualne preferencje :)
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 07:34   

Używałem Galaxy Trend i telefon jak najbardziej warty uwagi. Działa płynnie, ma świetny wyświetlacz i aparat. I co ważne - bardzo wytrzymałą baterię. No i oczywiście designersko prezentuje się świetnie. :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>