GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: brak, ip, karty, odczytu, sim

Brak odczytu karty SIM w IP 4
Autor Wiadomość
masterexploder 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 21:47   Brak odczytu karty SIM w IP 4

Witam! Mam pewien problem. Sprzedałem swojego iphonea mojemu kuzynowi. Dotychczas korzystałem z sieci Orange, wcześniej korzystał z niego mój brat i miał numer w Play. Kuzyn, ma również numer w Play. Po włożeniu karty sim do szufladki, wyskakuje komunikat że karta sim jest nieważna, natomiast po włożeniu tej samej karty do innego telefonu, wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć, na czym może polegać problem? Telefon nie ma żadnego simlocka. Pozdrawiam!
 
     
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 19:03   Re: Brak odczytu karty SIM w IP 4

masterexploder napisał/a:
Witam! Mam pewien problem. Sprzedałem swojego iphonea mojemu kuzynowi. Dotychczas korzystałem z sieci Orange, wcześniej korzystał z niego mój brat i miał numer w Play. Kuzyn, ma również numer w Play. Po włożeniu karty sim do szufladki, wyskakuje komunikat że karta sim jest nieważna, natomiast po włożeniu tej samej karty do innego telefonu, wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć, na czym może polegać problem? Telefon nie ma żadnego simlocka. Pozdrawiam!

Próbowałeś z inną kartą SIM w tym iPhone? Być może karta jest minimalnie nieodpowiednia do złącza SIM.... sprawdź, czy na innej karcie wszystko jest w porządku. Jeżeli tak, próbuj kilkakrotnie w tym iPhone umiejscowić tą SIM'ówkę, lub po prostu wymienić ją u operatora, co za tym idzie dodatkowy koszt ok. 30zł.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>