GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 700, max, telefon, zl

telefon max 700 zl
Autor Wiadomość
ccchris 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 20:52   telefon max 700 zl

pewnie było pełno takich tematów ale ceny się dynamicznie zmieniają, a chciałbym żeby ktoś doradził mi uwzględniając moje potrzeby, które przybliżę:

1. sprzedałem właśnie mojego wave I bo bada to mało stabilna i często się zwieszała
2. chcę coś na androidzie
3. dzwonię, piszę smsy, od czasu do czasu jakieś zdjęcie, mail, internet (raczej strony z fb mobilnego to nie korzystam)
4. w gry nie gram ale chciałbym mieć procesor 2-rdzeniowy i najlepiej z 1 gb ramu
5. telefonu tez raczej nie traktuje jako mp3 wiec standard w postaci 2-4 gb pamięci stanowczo mi wystarczy
6. nie chce telefonu wielkiego, żeby wygodnie mieścił się w kieszeni (4 cale optymalnie)

no chyba tyle, cena max 700 ale za 450 czy 500 też chętnie kupię, wolałbym żeby był raczej nowy

co ja wstępnie wytypowałem w tej cenie:
1. samsung galaxy core
2. samsung galaxy s III mini
3. htc desire X
4. chwile myślałem też nad lenovo a820, bo ludzie chwalą jak sie wgra odpowiedni rom, jestem w stanie to zrobić ale obawiam się ewentualnej obsługi związanej z gwarancją itd
5. może jakiś sony xperia ale nie wiem czy w tej cenie coś znajdę

inne propozycje chętnie rozważę tylko w miarę możliwości prosiłbym o chociaż krótkie uzasadnienie

ogólnie chciałbym mieć po zakupie spokój z telefonem, żeby się nie wieszał zbytnio (używam tylko kilku niezbędnych aplikacji i danymi też go nie zapcham), każdy się może zepsuć ale wiadomo są modele, mniej lub bardziej podatne na awarie...ja od jakiegoś czasu nie interesuję się tym zbytnio, trzech znajomych pytałem to każdy inna markę poleca
 
     
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 21:49   

Za 700 złotych kupisz coś bardziej atrakcyjnego... odradzam Ci na początek Samsunga GALAXY Core ze względu na bardzo niski wkład pieniędzy producenta podczas jego produkcji. Wsadzili do niego dwu-rdzeniowy procesor oraz 1 MB RAM - To tak jak byś wsadził silnik z AUDI do Fiata 126p. HTC Desire X tak samo jak wyżej. Co do Xperii, nie polecam Ci SONY ze względu na najtańszą technologię wykonania ekranów, które nie dają efektownych rezultatów- przykładem może być SONY Xperia Z.

Ja Ci polecam LG F5:
- 4.3" ekran IPS LCD;
- Android 4.1 Jelly Bean;
- Procesor Dual Core 1,2 GHz;
- 1024 MB(1GB) RAM;
- LTE (owa technologoa się rozwija);
- CDMA(Internet do 42 Mb/s);
- 8 GB pamięci fizycznej(rozbudowa do 32 GB).

Telefon starczy Ci na długie lata ;) A to dlatrgo, że np. nie będziesz musiał zmieniać specjalnie telefonu, by np. mieć te LTE. Dodatkowo ma bardzo wytrzymały elran, jeżeli chodzi o ewentualne upadki, co daje Ci dodatkowe bezpieczeństwo. Jak masz jakieś pytania, pisz.
 
     
ccchris 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 15:55   

ciekawa propozycja nie trafiłem wcześniej na ten model...szkoda tylko że nie ma latarki i na allegro mało popularny..ale poważnie go rozważę
jakieś jeszcze propozycje?
 
     
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 22:23   

ccchris napisał/a:
ciekawa propozycja nie trafiłem wcześniej na ten model...szkoda tylko że nie ma latarki i na allegro mało popularny..ale poważnie go rozważę
jakieś jeszcze propozycje?

Ja nie mam na aktualną chwilę innych propozycji - Ale poczekaj jeszcze miesiąc i na Allegro będzie ich wysyp, ponieważ są wprowadzane przez operatorów do sprzedaży. Ale uważam, że telefon ma naprawdę duży plus - jedyne, czego w nim mi brakuje, to wyjście HDMI.
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 11:18   

ccchris, Co do latarki Na andka są aplikacje zmieniające lampe błyskową w latarke led
 
     
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 11:29   

jarek38 napisał/a:
ccchris, Co do latarki Na andka są aplikacje zmieniające lampe błyskową w latarke led

Właśnie LG F5 nie ma LED ;)
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 11:39   

To do D
Niedorobiony jest ten LG ;)
 
     
kibus90 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Black Swift P970
Sieć GSM: Orange
Internet: Areo2, Multimedia, Neostrada
Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 14:53   

jarek38 napisał/a:
To do D
Niedorobiony jest ten LG ;)

Nie chcę pisać, kto tu jest do D. ;) Mnie również dziwi mnie fakt, że nie ma on LED'ówki. Mi bardzo się przydaje jako latarka, bo przy zdjęciach to rzadko kiedy można ją użyć. Ale za to ma naprawdę dobre wnętrze oraz wsadzili do niego ten CDMA i LTE.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>