GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ascend, g300, huawei, l5, lg, swift, vs

Huawei ascend g300 vs LG swift l5
Autor Wiadomość
mdsn 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Arena
Sieć GSM: Play
Wiek: 37
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 14:32   Huawei ascend g300 vs LG swift l5

Wiatm wszystkich

Nadchodzi mi termin przedłużenia umowy w Play i proszę o radę w wyborze telefonów na podstawie waszych doświadczeń.
Na wstępie chciałem dodać, że Play to nie złe cwaniaki; SE mini pro, który na początku mnie interesował, został "omyłkowo" oznaczony na stronie ceną o 200 zł niższą niż w rzeczywistości. O dziwo do dziś w tym samym abonamencie jest dla nowych klientów oznaczony starą ceną, a dla przedłużających obowiązuje nowa skorygowana gorsza cena. Dzięki temu niestety odpada z moich kandydatów.
Wracając zatem do tematu: Huawei ascend g300 vs LG swift l5
No właśnie. Huawei moim zdaniem wygląda ładniej, niż kanciasty LG, ale jako, że nie jestem kobietą, parametr ten jest najmniej istotny, liczy się performance!
Na rzecz g300 przemawia większa rozdzielczość ekranu i szybszy procesor. Jako wady pojawiają się często argumenty takie jak: kiepski aparat, średnio reagujący dotyk i lekkie "targanie" po updacie do ICS. Które z nich to prawda, a które mity? Moje kolejne pytanie brzmi, czy aparat LG, rzeczywiście jest lepszy od tego w chińczyku, i czy jest płynniejszy pomimo słabszego procesora na ICS'sie? Jeśli obydwie odpowiedzi brzmią tak, to czy jakość wyświetlanego obrazu na LG rzeczywiście jest tak ohydna w porównaniu z innymi czterocalowcami?
Operator również oferuje SE Xperie tipo, w tej cenie, ale jakoś niczym nie wyróżnia się powyżej tej dwójki.

Nie zależy mi by telefon nadawał się do grania w jakieś super ekstra gierki, gram raczej na "tronie" gdy zapomnę lektury i raczej obydwa dadzą sobie z darmowymi gierkami typu "wściekłe ptaki" itp. Fajnie by było by zdjęcia telefonu były na tyle dobre by dało się nimi robić sensowe foty przedmiotów gdy sprzedam coś na allegro, oraz nie było wstyd wrzucić uchwycenie jakiejś chwili ze znajomymi na FB. Oglądalnej jakości nagrania wideo to luksus o który się nie obrażę, ale bez niego też mogę żyć. Neta mam zamiar jedynie używać przez WiFi na uczelni gdy będzie nudny wykład, lub w domu do ściągania jakiś aplikacji. Nie biorę abonamentu z pakietami danych, bo naprawdę jestem w stanie przeżyć te chwile bez dostępu do WiFi bez neta.


Z góry dziękuje za wasze rady, a zarazem proszę o 2 rzeczy:
-piszcie jeżeli naprawdę coś wiecie na ten temat, nie natomiast jeżeli tylko popatrzycie na cyferki w tabeli by na jej podstawie wyrażać opinie- sam potrafię korzystać z porównywarki na telepolis i odróżniam wartości wyższe od niższych
-nie piszcie "na twoim miejscu dołożył bym ... i kupił ..." te telefony to już i tak naciągany budżet.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>