GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dobrym, dotykiem, gps, telefon

Telefon z GPS i dobrym dotykiem
Autor Wiadomość
LordYabol 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 13:39   Telefon z GPS i dobrym dotykiem

Parę dni temu kupiłem sobie Samsunga Wave Y - wcześniej używałem telefonu do dzwonienia tylko i wyłącznie, ewentualnie przypomnień ale zacząłem mieć potrzebę posiadania GPSu i też po części internetu.

Zawiodłem się, bo:
- ekran rezystancyjny, a nie pojemnościowy - odblokowuje się/ odbiera rozmowy sam w kieszeni, wada, która dyskwalifikuje go u mnie. Do tego pisanie smsów czy w przeglądarce to koszmar.
- BADA mimo, że początkowo nie wydawało mi się problemem, jako że i tak nie potrzebuję żadnych wymyślnych aplikacji okazało się słabe - Google Maps nie da się ściągnąć na BADA tak jak na Android, a to jest nawigacja, której koniecznie chcę używać.

- jeszcze jedna wada, którą nie jestem pewien czy rozumiem: po włączeniu 3G w centrum Warszawy wszystko pięknie: bardzo szybki internet, połączenia ok. Po przejechaniu tramwajem 20 min z centrum okazało się, że mam 3 połączenia, które nie doszły do mnie, bo nie było zasięgu. Po wejściu do mieszkania mam 2 z 5, w porywach 1 kreskę zasięgu. Dlaczego tak jest? zasięg 3G jest tak słabo rozwinięty nawet w Warszawie? I czy to znaczy, że muszę ciągle używać GSM i przełączać dopiero jak chcę użyć internetu? dosyć niewygodne. wiem, że da się ustawić automatyczne wybieranie ale wtedy telefon i tak będzie wybierał 3G, nawet jeśli jest bardzo słabej jakości w danym miejscu?


Wziąłem ten telefon patrząc po obecności GPS i cenie - za używany zapłaciłem 220 zł.



Proszę o polecenie mi jakichś modeli. Nie mam preferencji co do firmy - liczy się cena: najlepiej do 400 zł za używany, jeśli będzie to bardzo opłacalne to ewentualnie 500-600. Telefonu nie używam do nie wiadomo czego także nie chcę za niego dużo płacić - do pozostałych rzeczy mam iPoda 3, z którego jestem bardzo zadowolony. Co się dla mnie liczy:

- cena
- obecność GPSu i obsługi Google Maps, tak jak wyżej pisałem najlepiej w Androidzie
- dobry dotyk (tak jak pisałem mam iPoda także prosiłbym o porównanie z urządzeniami Apple w miarę możliwości - tak w ogóle to czy ekrany pojemnościowe różnią się jakoś znacznie między sobą?)
- w miarę wytrzymały
- dosyć wygodny do pisania smsów i w przeglądarce - nie chcę jakichś głupot typu malutkie literki, których nie da się kliknąć albo klika się 3 na raz.

Poza tym to nic. Muzyki nie będę na nim słuchał, aparatu może nawet w ogóle nie mieć.

Proszę o jakieś propozycje. Dodam, że zastanawia mnie Samsung Galaxy S.
 
     
kubalis 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro Lis 07, 2012 20:07   

Ja mam Samsunga Galaxy Gio i działa bardzo dobrze. GPS mnie jeszcze nie zawiódł
 
     
nowakowski912 
Bywa na forum


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 54
Wysłany: Czw Cze 04, 2020 15:10   

Też gps nie zawsze zależy od telefonu ale i osobiście uważam, że mapy google nie do końca działają w założonym działaniu, często nie oddają rzeczywistego czasu. W telefonach na silniku IOs jednak ten gps jest dużo bardziej dokładny. Ale nie wybierałbym IOs nad androidem tylko ze względu na GPS.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>