GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 250, do, telefon, zlociszy

telefon do 250 złociszy
Autor Wiadomość
koseiinoue
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:20   telefon do 250 złociszy

witam, poszukuje telefonu do 250 złotych. może być nowy, może być lepszy model używany. nie chciałbym zeby był to smartfon, zreszta za ta cene chyba nie ma takiej mozliwosci. zależy mi na tym zeby byl w miare stabilny, nie wylaczal sie, nie tracil zasiegu i mial w miare porzadna obudowe, najwazniejsza jest jednak mocna bateria, ktorej nie bedzie trzeba adowac codziennie. do tej pory bylem użytkownikiem nokii 6310, ktora powoli zaczyna odmawiac posłuszenstwa, w zwiazku z tym szukam czegos co posluzy mi rownie dlugo, lub chociaz zblizy sie do tego poziomu :)
mam na oku nokie 6700 classic, oczywiscie uzywana, ale moze macie jakies ciekawsze propozycje??
podrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi :)
 
     
mdsn 
Nowy(a) na forum


Telefon: LG Arena
Sieć GSM: Play
Wiek: 37
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 14:40   

Może Cie to rozśmieszy, a może zaciekawi, ale przy twoich wymaganiach polecał bym coś marki myPhone. Producent zasłynął z tefonów "dla seniorów", ale rozbudował o klasyczne komórk,i które mi bardzo przypominają starsze Nokie. Dedykowane bardziej do zastosowań biznesowych niż rozrywkowych. Kupiłem kiedyś babci jeden z modeli dla starych ludzi i są dość solidne, funkcjonalne, a przede wszystkim nie drogie. Przy twoim limicie ciężko będzie o coś lepszego jako nowe, a jednak gwarancja, to gwarancja.
 
     
Karolinagq 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Play
Wiek: 34
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 10:12   

Ja tak jak kolega powyżej też bym polecił Tobie coś z marki MyPhone. Do 200zł z przesyłką spokojnie wyrobisz się np z Deco 1090.
 
     
nowakowski912 
Bywa na forum


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 54
Wysłany: Czw Cze 04, 2020 15:08   

W takiej cene to rzeczywiście albo myphone albo budżetowy xiaomi :)
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>