GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, jakim, netia, orange, przy, tp, uslugodawcy, zostac

Przy jakim usługodawcy zostać? Netia czy TP (orange)
Autor Wiadomość
SerXer 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 16:21   Przy jakim usługodawcy zostać? Netia czy TP (orange)

Witam chciałem zapytać o zdanie was czy na moim miejscu zmienialibyście operatora aktualnie z Neti na orange którzy złączyli się z TP?

Dzwonili do mnie konsultanci z Orange i oferowali by przejść do nich umowa z netią kończy się za jakieś 1,5 miesiąca.

Aktualnie mam usługę non stop telefon i internet 6 MB miesięcznie wychodzi jakieś 97,5zł + opłaty za wykonane połączenia .

Orange oferuje 94 zł z tym co jest w neti lub 99zł z podwyższoną szybkością internetu do 10MB. I teraz pytanie czy na moim miejscu uciekaliście byście z neti? czy tylko jest taki stereotyp negatywny o tej neti i nie jest aż taka zła jak na razie przez ten rok z netią miałem parę problemów przy, których raz nie miałem dostępu do internetu przez jakieś 1,5 tygodnia.

Nie wiem czy rezygnować a muszę się zastanowić do jutra (strasznie niezdecydowany jestem) Do tego dostaje router livebox 2.0 dodatkowo opcje wyświetlania numerów na domowym jak ktoś dzwoni jak i pocztę głosową.

Z góry dziękuję za wasze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam.
 
     
slawek09072
Bywa na forum


Internet: Play, Netia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 44
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 14:37   

Dowiadywałeś się czy netia ma jakieś nowe promocje itd? moze ma jakieś fajne promocje , moze coś dostaniesz gratis itd. osobiście korzystam z netii i jakoś nie widzi mi się przechodzić do orange jakoś ich nie lubię :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>