GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: blueconnect, ery, szybkosc, zwieksza

Blueconnect Ery zwiększa szybkość?
Autor Wiadomość
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 17:19   Blueconnect Ery zwiększa szybkość?

Widziałem dziś reklamę w telewizorni. Czy ktoś wie na jakiej zasadzie będzie szybszy? Może warto się pokusić?
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 17:03   

powiadają, że do 1,8 MB, ale pewnie w najdroższej opcji :mrgreen:
 
     
cinek2
Bywa na forum


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 46
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 21:04   

Orange też ma już chyba 1,8 ciekawe jak to działa :?:
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 10:31   

zrobię właśnie antyreklamę blueconnecta... :-/
Płacę ponad 100 zł, a Internet strasznie muli... Prędkość to niby 230 kbps... NIE POLECAM!! i to ograniczenie to 2 Gb... :-/
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 16:05   

stefanek71, cinek, hej chłopaki. ja mam iPlus i w obu opcjach (60 zl i 110zł) jest dostep do prędkości 1,8Mb/s. to się nazywa HSDPA:) nie w każdym miescie jeszcze dziala - kupujesz specjalny modem który obsługuje ta technologię i się łączysz.

miejmy nadzieję że ta technologia za pare(naście) miesięcy bedzie powszechna:)
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Śro Kwi 11, 2007 11:44   

powszechna w jakim sensie, ze bedzie dostepna dla szerszej populacji czy po prostu bedzie w rekach wiekszej ilosci ludzi? nie ma chyba zadnych przeciwwskazac przed posiadaniem tegoz?
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 17:19   

powszechna znaczy ze będzie dostępna dla szerszej ilości populacji. trwają prace rozbudowujące tą technologię w iPlus, narazie tylko chyba w Wawie można HSDPA z prdkością 1,8 Mb/s złapać ale pewnie jeszcze pare tygodni i już bedzie we wszystkich dużych miastach:) wiec polecam te droższe karty za 120 zł
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 13:21   

hej, ja mam iPlus opcja 60 zł limit 1GB i wszystko jest ok, bardzo dobra prędkośc na 3G. narazie hsdpa nie potrzeba:) jak coś to jest stałka do ściągania większych plikow. co do zasiegu to we wszystkich miejscach jakich byłem to był sygnal:) a jeździłem troche po Polsce ostatnio:) tom tom navigator też spoko sprawa, Polska podana jak na tacy dzieki niemu:) polecam
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 22:29   

romanov napisał/a:
powszechna znaczy ze będzie dostępna dla szerszej ilości populacji. trwają prace rozbudowujące tą technologię w iPlus, narazie tylko chyba w Wawie można HSDPA z prdkością 1,8 Mb/s złapać ale pewnie jeszcze pare tygodni i już bedzie we wszystkich dużych miastach:) wiec polecam te droższe karty za 120 zł


o wow, no to gicior, ciekaw jestem tylko od ktorych miast zaczna. ale dobrze, iplus daje rade ...usluga sie rozwija, sprawa sie kreci....niebawem bedziemy mieli bezprzewodowki jak w "normalnym" kraju ;)
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:45   

no raczej, zbliżamy się do "normalnego kraju", przecież EURO dostaliśmy;) infrastruktura internetowa a w tym przypadku bezprzewodowa, będzie bardzo ważna bo na pewno zjedzie sie do nas kilku biznesmenów fanow z Europy którzy będą chcieli też z neta skorzystac:) hot spoty i takie coś jak iPlus myślę że bedzie się nadal rozwijać. a dla nas to tym bardziej fajnie:)

co do miast to @mistrall myślę że bedzie to Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków i Katowice. tam gdzie najwięcej się biznesowo dzieje:) ale czekamy na kolejne info od Bauca
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 20:41   

rzeczywiscie, nie pomyslalem, ze euro 2012 moze sie przycynic posrednio do rozwoju bezprzewodowego internetu, ale slusznie prawisz, moze sie okazac, ze beda chcieli bardzo szybko rozwinac usluge, szczegolnei teraz, gdy beda sie zwalac tu obcokrajowcy z propozycjami inwestycji, bo na pewno paru zachodnich biznesowcow bedzie chcialo na euro zarobic ;)
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 09:55   

no raczej, ja też na to liczę:) technologia 3g jest ok w iPlus rozwinięta ale hsdpa muszą na większą część Polski "wrzucić". dadzą oni rade:) czytalem wypowiedź prezesa Plusa Bauca i mowił ze rozwoj hsdpa będzie w tym roku, wiec można się tylko wszystkiego dobrego spodziewać:)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>