GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 300400zl, pomoc, prosze, telefonu, wyborze

Proszę o pomoc w wyborze telefonu 300-400zł
Autor Wiadomość
boro0005
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 22:48   Proszę o pomoc w wyborze telefonu 300-400zł

Witam,
Obecnie uzytkuje Nokie N82, ktora jest juz mocno wysluzona i zawodna. Czego faktycznie potrzebuje ?
Po pierwsze planuje kupic sobie osobno odtwarzacz mp3, wiec odwtwarzacza mogloby wcale nie byc ;)
Uzywam telefonu glownie do rozmow/sms/gg, czasem przydaloby sie
-WiFi
-aparat do robienia zdjec notatek(aby jakosc byla naprawde dobra),
-jakis program do odczytywania Word/Pdf
-wytrzymala bateria.
-koniecznie zwykla klawiatura, w ostatecznosci QWERTY
Nie mam wiec pojecia czy system operacyjny jest potrzebny, bo slyszalem ze programy uzytkowe sa takze w javie.
Cena w granicach 300-400zl
Moja wiedza zakonczyla sie na telefonach z symbianem, a chcialbym poznac zdanie kogos kto uzywa takze czegos innego :)

Pozdrawiam,
Mateusz
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 10:37   

To masz problem. Bo znalezienie obecnie telefonu z klawiaturą zwykłą to misja niemal niemożliwa.
Do wyboru są jedynie QWERTY i wysuwane QWERTY.
W javie nie ma programów użytkowych, a nawet jeśli coś się znajdzie to bardzo upośledzone.

Pozostaje Windows, BADA oraz Android.
Później podam Ci kilka propozycji.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
boro0005
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Śro Lis 16, 2011 22:38   

ostatecznie moglbym sie zgodzic na QWERTY i system operacyjny, tyle ze pozostaje kwestia czasu pracy :) z WiFi korzystam sporadycznie, zreszta jak z aparatu ale chcialbym aby te 2 funkcje byly na wysokim poziomie. Telefon ma byc wygodny w uzytkowaniu :) odtwarzacz mp3 posiada wiekszosc,ale jestem z niego w stanie zrezygnowac na rzecz osobnego urzadzenia co dodatkowo odciazy baterie. W mojej nokii calkiem przydatna funkcja byl GPS ale nie wiem czy w telefonie za 300-400zl dostane cos takiego...
Problem polega na tym ze nie wiem gdzie szukac takich rzeczy,bo nowe i bajerowane nie rowna sie lepsze,pozatym przeplacac tez nie lubie ani placic za funkcje z ktorych nie bede korzystac
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 21:50   

W takim razie polecić Ci mogę Omnie B7350. Lekka, poręczna, szybka office to dla niej pikuś.
GPS działa precyzyjnie i szybko łączy się z satelitami. Niestety jakość zdjęć jest taka sobie. Ale coś za coś, albo dobre narzędzie pracy czyli obsługujące office, oraz z dobrym GPS, albo aparat.
Lub dotykowiec.

http://allegro.pl/samsung-b7350-omnia-pro-4-99997

http://allegro.pl/samsung...1941859569.html troszkę ponad Twój budżet, ale telefon całkiem niezły.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>