GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: lokalizacji, materialy, uzytkownikow

Materiały o lokalizacji użytkowników
Autor Wiadomość
Gner
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 21:51   Materiały o lokalizacji użytkowników

Witam,

Piszę pracę inżynierską na temat "Lokalizacja użytkowników sieci ruchomych na potrzeby systemu powiadamiania ratunkowego", dłuższy opis: "Przedstawić techniczne metody lokalizacji użytkowników sieci ruchomych na potrzeby systemu powiadamiania ratunkowego. Ocenić dokładność lokalizacji i czas niezbędny do przekazania informacji lokalizacyjnych do PLI CBD."

I teraz o co chodzi - byłem u promotora ale nie podał mi żadnych źródeł z których mam korzystać (powiedział tylko żeby poszukał "debaty UKE" mniemam że to to: http://www.uke.gov.pl/uke...out=1&page=text ale informacje tam zawarte są bardzo biedne).

Proszę o podanie źródeł które mogą być przydatne do pisania tej pracy - pozycje książkowe, artykuły, strony internetowe, materiały firmowe itp. Wszystko może się przydać.

Rozpocząłem sam poszukiwania w dwóch miejscach: w "Przeglądzie telekomunikacyjnym" i w materiałach konferencyjnych z Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT, z "Przeglądu Telekomunikacyjnego" zaklasyfikowałem takie artykuły:

Cytat:

2-3/2011
J. KOŁAKOWSKI
Ocena odbiorników z detekcją progową wykorzystywanych w ultraszerokopasmowych systemach lokalizacyjnych

6/2010
J. STEFAŃSKI
Analiza i badania pomiarowe dokładności lokalizowania terminali ruchomych w sieciach komórkowych

2-3/2010
J. STEFAŃSKI
Naziemne systemy radionawigacji morskiej i lotniczej

6/2009
J. KOŁAKOWSKI
Wpływ detekcji progowej na błędy określenia położenia obiektu w ultraszerokopasmowym systemie lokalizacyjnym

2-3/2009
W. MICHALSKI
Problemy sieciowe związane z obsługą wywołań alarmowych

6/2006
J. STEFAŃSKI
Metody i standardy pozycjonowania terminali w systemach komórkowych

10/2005
R. SZUMNY
Metody lokalizacji terminali radiowych we wnętrzach budynków

4/2004
B. KNAPEK
Techniki lokalizacji terminali sieci komórkowych

5/2003
M. MIERNIK
Metody i procedury lokalizacji abonenta w sieciach komórkowych GSM2+/3G


Co do KKRRiT to na dniach przejrzę spisy treści i też zaklasyfikuję kilka artykułów pod kątem tematu.

Proszę o podanie innych źródeł o lokalizacji abonenta w sieciach ruchomych i o PLI CBD, ewentualnie o nakierowanie mnie gdzie mogę znaleźć interesujące mnie informacje.

Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 21:03   

Kolego... Pisząc pracę licencjacką, magisterską czy inżynierską zawsze musisz radzić sobie sam.
Trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać.
Sam jestem po takich poszukiwaniach i napisaniu pracy. Troszkę pracy i znajdziesz wszystko.
Warto przejść się do biblioteki, napisać do uke itp itd i na pewno znajdziesz stosy materiałów.
Nie licz na gotowce.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Gner
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 20:05   

Nie liczę na gotowce, już sporo znalazłem, głównie w Przeglądzie Telekomunikacyjnym i w materiałach Konferencyjnych z KKRRiT, ale dalej ugrzązłem. Proszę o nakierowanie gdzie dalej szukać.
 
     
Ksawery Góra 
Bywa na forum


Wiek: 50
Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 09:35   

witam będę pisał taką pracę w tym rokku, możesz mi pomóc? odezwij sie do mnie jeżeli to nie problem
_________________
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
 
     
Clicker 
Nowy(a) na forum
Lektor


Telefon: Samsung Galaxy S4
Sieć GSM: Play
Internet: Multimedia
Komunikator: GG
Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 6
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 14:09   

Może coś znajdziesz w dzienniku ustaw?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>