GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: abonament, dla, firm, jaka, siec

abonament dla firm. Jaka sieć?
Autor Wiadomość
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Śro Lis 16, 2011 14:32   

@ziomiwan- może kierujesz się jakimiś starszymi ofertami, bo teraz w biznesie można dostać rabat na abonament, większą ilość minut w taryfie (do 2700), darmowe hot spoty, 2 GB transferu i niższe stawki na wybrane modele smartfonów, więc po przeanalizowaniu wychodzi całkiem korzystnie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Lis 16, 2011 21:28   

Analizuj dalej, ale nie przez internet, a już ofertę u nich, kiedy chcesz wybrać abonament w ROZSĄDNYCH CENACH...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 14:06   

@ziomiwan- w takim razie może ustalmy co rozumiesz poprzez "abonament w rozsądnych cenach"
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 21:29   

W rozsądnych cenach 100zł. Bo mało komu, kto prowadzi małą firmę (czyli większość przedsiębiorstw w PL) potrzeba większego abo, a do tego więcej płacić, bo oczywiście dążymy do obniżenia kosztów.
Pakowanie się w abonamenty wyższe jest głupotą, no chyba, że ma się nadmiar gotówki ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Edytas 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 10:38   

Jak chodzi o rozsądne ceny to ja osobiście proponuje PLAY, zwłaszcza jeżeli chodzi o Firmy i o przeniesienie numeru. PLAY ma niskie stawki i abonamentów i minutowe. Może szerokim wyborem telefonów pochwalić się nie może, ale zdecydujmy się: czy chcemy niską cenę abonamntu czy wypasiony telefon, który mało kto ma? Nie mówie, że nie ma wyboru, ale czasem wymagamy czegoś co jest mało realne. Ja byłam przez 10 lat w dawnej Erze i jak zobaczyłam co proponują mi na przedłużenie to ubawiłam się. W orange jest podobnie.. jak można za 100zł aqbonamnetu dać 500 minut? Masakra...
Tak więc ja ze swojej strony polecam PLAY, ale nie sugerujcie sie stroną Internetową. Są Mobilni Doradcy Klienta, którzy tylko się zajmują Firmami, mają większą game ofert dfo zaproponowania.
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 10:44   

@ziomiwan- ale przecież nikt nikogo nie zmusza do wyższych abonamentów. W każdej ofercie masz jakiś przedział cenowy - od abonamentu za ok 30 zł, po takie za 300 i wnioskuję, że skoro są w ofertach abonamenty za 300 zł to z pewnością nie brakuje osób zainteresowanych.

Wybór abonamentu to kwestia potrzeb i nie ma co tego oceniać. Wiadomo, że im wyższa kwota zobowiązania tym więcej przywilejów, jednak od jakiegoś czasu wiele się pozmieniało, co osobiście mnie cieszy.

Nie trzeba mieć już wysokiego abonamentu (tzn. powyżej 100zł) aby móc korzystać z dodatkowych możliwości. Dlatego też wspomniałam o nielimitowanych połączeniach w sieci, darmowych hot spotach etc.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>