GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: erze, pomoc, przedluzenie, telefonu, umowy, wyborze

Przedłużenie umowy w Erze - pomoc w wyborze telefonu :)
Autor Wiadomość
dolerana
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 13:41   Przedłużenie umowy w Erze - pomoc w wyborze telefonu :)

Po 01.04 mam możliwość wymiany telefonu w sieci Era. Planuję zdecydować się na taryfę Rodzinna 60 za 69zł. (http://www.era.pl/repositories/era_pl_repo1/documents/ind/cennik_021109.pdf)
Marka telefonu raczej jest mi obojętna. Natomiast planuję na niego w tej ofercie przeznaczyć do 100zł.
Kompletnie nie znam się na telefonach i możliwościach jakie obecnie oferują - ale skoro można mieć w telefonie coś więcej niż sms i dzwonienie to czemu z tego nie skorzystać . Ponieważ zepsuł mi się odtwarzacz muzyki zapewne telefonu przez jakiś czas używać będę do słuchania muzyki, okazyjnie może zrobię zdjęcie, chociaż pewnie jeśli będę potrzebowała zdjęć, to zabiorę ze sobą aparat. Będę też pewnie korzystać z internetu, zawsze wtedy, gdy nie mam dostępu do komputera. W gry nie gram, nawet na komputerze w domu, więc tym bardziej na telefonie - no chyba, że w coś prymitywnego dla zabicia czasu w długiej kolejce w sklepie .
Nie za bardzo byłam przekonana do dotykowych telefonów, ale oferują więcej możliwości, chyba nie są aż tak skomplikowane, więc fajnie będzie jak wygrzebię tam jakieś ciekawe aplikacje, które umilą codzienne życie. Natomiast nie chciałabym się denerwować tym, że się zawiesza albo że dotykowy ekran źle chodzi. No i fajnie by było gdyby wytrzymał te 2 lata umowy w Erze.

Z tego co wyczytałam wcześniej na tym i innych forach można z tego wybrać :
- HTC Wildfire
- LG GT540 Swift
- SE Xperia X8
- Samsung i5800
- SE Hazel

Najładniejszy chyba jest HTC, ale podobno się zawiesza, ma kiepską rozdzielczość itd. Wiele opinii czytałam na temat Swifta i podsumowując są one raczej pozytywne - ale boję się trochę oporowego ekranu (z drugiej strony mam długie paznokcie, mogą zastąpić rysik ) - czytałam, że jest dość dobry, ale kiedy przypominam sobie swoją styczność z ekranem w LG Bali, to nie wyobrażam sobie, że przez 2 lata miałabym wkładać tyle wysiłku w klikanie po ekranie, który pewnie z wiekiem będzie działał coraz gorzej . Xperia jakaś mało kobieca się wydaje, Samsung taki bardzo plastikowy - ale nie jest to decydujące, bo zawsze mogę sobie kupić jakiś ładny pokrowiec
A może Hazel? Wydaje się solidny, również nie jest zbyt kobiecy, ale jakoś mam wrażenie, że przetrwałby ze mną dwa lata bez problemów.

Nie ograniczam się oczywiście do wyżej wymienionych, jeśli w ofercie Ery jest coś godnego uwagi dopasowanego do moich potrzeb
Nie chcę wybierać poza ofertą Ery, kupowanie, sprzedawanie i znowu kupowanie nowego tel. to nie dla mnie
Natomiast zastanawiam się jeszcze, czy nie poczekać na kolejną ofertę Ery - chociaż z moich obserwacji wynika, że telefonów ww ofercie ciągle ubywa i ciągle drożeją...

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ przeczytałam już wiele wątków w internecie i sama nie jestem w stanie czegoś wybrać. Normalnie pewnie poszłabym do salonu Ery i wybrała coś z brzegu, ale zrobiłam tak już poprzednio, wybrałam Nokię 6300 i naprawdę dziwię się, że ona jeszcze działa, bo wygląda jakby w każdej chwili miała przestać SE mojego taty kupiony mniej więcej w tym samym czasie natomiast sprawuje się świetnie i jest jak nowy.

Podsumowując - szukam telefonu z czego łatwo się korzysta, z nastawieniem na korzystanie przede wszystkim z podstawowych funkcji telefonu oraz z internetu i odtwarzacza muzyki, który przetrwa ze mną 2 lata i z którym łatwo się zaprzyjaźnić

Z góry dziękuję i jestem wdzięczna za pomoc :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 20:32   

Oferta cenowa ery jest bardzo kiepska...

W plusie przy abonamencie 59zł dostajesz Swifta za 1zł, a za 49zł dostaniesz tam LG Swift Plus P500 LG który jest nowszym bratem Switfa GT540.

Z tego co teraz proponuje Ci era to tylko GT540 jest ok.

Ale możesz poczekać do maja kiedy to ma nastąpić rebranding ERY na T-MOBILE wtedy na pewno będą wielkie promocje i telefony za grosze.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>