GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 3x, htc, lg, vs

3x HTC vs LG
Autor Wiadomość
Giggs11
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 13:28   3x HTC vs LG

Witam, obecnie mam Nokię 5530xm, i sprzedając ją chciałbym kupić coś z tych telefonów :

HTC Touch2
HTC Touch Diamond
HTC TYTN II
LG GT540

Na pewno nie chcę żadnej następnej Nokii, Sony Ericssona czy innych marek, w grę wchodzi tylko HTC, ten jeden model LG ( chociaż baaardzo nie mam przekonania do tej firmy ), oraz może jakiś Samsung, aczkolwiek nie znalazłem żadnego który by mnie zadowalał, w kwocie cenowej do 400zł, używany bądź nowy.

Czego szukam w tych telefonach? Koniecznie telefon dotykowy , Nokia 5530 jest moim pierwszym "dotykowcem" i sprawuje się znakomicie. Drugą opcją musi być koniecznie wbudowane WiFi, oraz nadajnik GPS. Te trzy opcje, są to opcje kluczowe, które mój telefon posiadać musi. Nokia ma 2/3 z tych parametrów, aczkolwiek mam ją już trochę czasu i najzwyczajniej w świecie mi się znudziła, a i GPS czasem by się przydał.

Chciałbym również by telefon chodził w miarę szybko ( kiedyś miałem N73 - przy zapisanej ilości 2000 sms i 300 zdjęciach telefon mulił, że wysyłanie sms trwało minutę ).

Następne, na czym mi zależy ( choć już mniej, tym tak bardzo proszę się nie kierować ) to trwałość baterii, w Nokii działa mi około 3-4 dni przy moim trybie użytkowania ( 10 rozmów po 1min-2min , 200 sms, kilka minut w gry ). Sporadycznie słucham muzyki na telefonie , filmów i tego typu rzeczy nie oglądam wcale, więc mp3 player i video player w telefonie mnie nie interesują.

Aparat, który mam w Nokii jest całkiem niezły, i przy następnym telefonie nie zamierzam schodzić poniżej 3mpx, aczkolwiek wysłucham chętnie który z nich robi najlepsze zdjęcia.

I ostatnia rzecz, wcale nie taka najmniej ważna, to wyświetlacz. W Nokii, przy rozdziałce 360x640, i 16m kolorów - miodzio. Oprócz Super Amoledów, wersji telefonów HTC HD - nie znam lepszych modeli z tak doskonałym wyświetlaczem ( nie licząc podobnej C6, czy np. N97 i wielu innych Nokii ). Tapety są wręcz doskonałe, idealnie nasycone kolorami, zarówno jak zdjęcia wykonane telefonem. To chyba rzecz która cieszy mnie w tej Nokii najbardziej, i następny telefon chcę, żeby przynajmniej w małym calu odzwierciedlał tą jakość.

Z góry dziękuje za porady.

( HTC TYTN II biorę pod uwagę głównie dlatego , iż ma qwerty. )
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 19:30   

Super AMOLED w Desire HD?? Super LCD raczej. Desire chyba miał kiedyś AMOLED.
A super AMOLED czyli najlepszy (zaraz po Super AMOLED Plus) wyświetlacz ma Samsung Galaxy S oraz Samsung Wave S8500.
A tych wyświetlaczy jakościowo nie da się porównać do niczego, są rewelacyjne.

Co dotykowego do 400zł?
HTC odrzuciłbym.

LG GT540 to ciekawy wybór, miałem go i prócz tego, że mój model był jakiś trefny (miałem dwa w tym samym czasie do zabawy, a w sumie ten drugi mam nadal) to telefon jest rewelacyjny jak za te pieniądze.

Samsung Wave S723 widziałem na allegro, że są już w tych cenach. Super telefon, a panel dotykowy to poezja.

Do tego Galaxy i5700 spica, całkiem niezły android, lepszy od GT540 według mnie.
Ewentualnie Galaxy i5800.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Giggs11
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 20:16   

ziomiwan, sorry, trochę źle napisałem to zdanie, chodziło mi o to że to Samsungi mają AMOLED, a czytając moje zdanie można było wywnioskować że pomyślałem tak o HTC. Mój błąd, ale zostawmy tą kwestię.

Ok, jesteś następną osobą która mi mówi żeby te HTC odrzucić więc odrzucam.

Dzięki , przejrzałem Allegro , i dzięki Tobie będę teraz wybiorę chyba coś pomiędzy S723 a i5800.
 
     
Ekierka 
Bywa na forum



Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 50
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 08:22   

Z Tych wymienionych przez ciebie to najlepszy jest GT540

Fotki z niego wychodzą fajne, bateria trzyma się długo nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Głównym atutem tego telefonu jest system android. Naprawdę solidny telefon z czułym ekranem, świetnym systemem operacyjnym, mnóstwem programów i dodatków, a do tego funkcjonalny GPS i WIFI
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 17:09   

Jeśli wybierać chcesz pomiędzy S723, a i5800 to pomogę Ci nieco.

S723- działa pod kontrolą systemu operacyjnego stworzonego przez Samsunga, a nazywa się on BADA OS, jednak ten bada os różni się nieco od tego z S8500, a to dlatego, że S723 jest słabszym troszkę sprzętem, a więc został on do niego dopasowany.
Zdjęcia robi rewelacyjne, czy to na makro czy autofocus jest super.
Jakość muzyki. Tu nie można się do niczego przyczepić, powiem z czystym sumieniem, że system BADA OS jest do tego stworzony, jakość muzyki jest rewelacyjna, w żadnym telefonie konkurencji tego nie uświadczysz.
Szybkość telefonu. Hmmm jeśli powiem, że na nic nie musisz czekać ani chwili to chyba wystarczy prawda? ;)
Panel dotykowy wykonany w technologi pojemnościowej, czyli działa rewelacyjnie, wystarczy musnąć palcem i gotowe, żadnego ciskania paznokciem, jest bardzo czuły. Głębia kolorów wyświetlacza jest świetna, a do tego nie widać żadnej pikselozy.
Co więcej hmmm... Jest bardzo głośny, zewnętrzny głośnik gra głośno i czysto.
Zasięg, nie traci zasięgu podczas rozmowy nie rozłącza się itd.
Wszystko pięknie można powiedzieć.

Samsung i5800 - tu mamy andorida od google. Mi nie przypadł zbytnio do gustu ten system, choć jak zawsze powtarzam, jest o niebo lepszy od symbiana.
Telefon nie zawiesza się, działa płynnie.
Wyświetlacz podobnie jak w powyższym Wave. Jakość zdjęć również gorsza, bo słabszy aparat, choć nie jest zła, lepsza niż w LG GT540.
Jakość muzyki jednak dużo gorzej, ale to przez androida, zasięg również ładnie trzyma, ogólnie pozytyw.

Wybór jednak należy do Ciebie ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>