GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ii, samsung, wave

Samsung Wave II
Autor Wiadomość
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 21:41   Samsung Wave II

Fajnie wygląda, ma chyba ekran 3,7 ' ... tylko ten system "Bada" ? Co myślicie?

Ponadto na jakaś mała dostępność w sklepach a to chyba nowy model?
_________________

 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 20:10   

Tak to nowszy model Wave S8500 z większym ekranem ale niestety nie Super AMOLED, ale za to Super Clear LCD.

Ten system BADA jest właśnie genialny, nic lepszego jeszcze nie widziałem i nie miałem okazji używać, a używałem każdego systemu prócz Web OS.
BADA OS się nie bój, aplikacji masz sporo, a więc z pewnością wyposażysz go w to co potrzebne i będzie służył Ci bez problemowo.

Gdyby nie inne wydatki to miałbym już S8500, a mam S723 który jest gorszym modelem, ale sprawuje się niesamowicie, BADA śmiga jak burza.


Niedługo wychodzi nowy Wave ;) a mianowicie zaraz po targach w Barcelonie ma się pojawić w sklepach.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Sand
Nowy(a) na forum


Telefon: E72
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 10
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 18:03   

Wave rzeczywiście bardzo dobrze się prezentuje na pierwszy rzut oka niestety po jego zakupie i dłuższym użytkowaniu entuzjazm spada.

Brak porządnego programu GPS. W telefonie był już zainstalowany program Naviexpert. Ciagle chce sie łączyc z internetem bez którego chyba nie jest w stanie funkcjonować.
Sam w sobie odbiornik gps w telefonie nie powala swoim działaniem, czasami zanim złapie sygnał minie trochę czasu.

Podłączenia telefonu do komputera w celu wgrania nowych aplikacji lub transferu plików za pomocą programu Kies to jedna wielka loteria. Mi udało się dosłownie dwa razy. Próbowałem rożnych sposobów podanych w internecie i d***.

Pomimo blokady "klawiatury" telefon można wyłączyć przyciskiem czerwonej słuchawki, co wielokrotnie mi się zdarzyło nosząc telefon w kieszeni spodni.

Telefon potrafi się sam wyłączyć a w sumie zrestartować po wejściu na niektóre strony internetowe, np. aukcje na allegro. Jak dla mnie mistrzostwo świata.

Wskaźnik stanu baterii działa bardzo dziwnie. Z trzech kresek potrafi spaść na zero w przeciągu pół godziny. Po krótkim wyłączeniu wraca do dwóch i działa przez parę godzin.

Generalnie w porównaniu do Noki E72 którą wcześniej miałem to zasięg, jakość rozmowy i prędkość przeglądania internetu jest zdecydowanie gorsza w Wave.

Żałuje że pozbyłem się porządnego telefonu dla zabawki multimedialnej z której tak na prawdę nie jestem w stanie korzystać w 100% prze niedorobiony program Kies.

Pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 22:45   

Jakieś bzdury opowiadasz Sand ;) .

Kies zawsze włącza się bez problemów i łączy z telefonem.

GPS działa dobrze, szybko się łączy i jest precyzyjny.

Łączy się z internetem?? Nigdy nie łączy się sam z internetem, jeśli wybierasz aplikację korzystającą z internetu to pewnie, że chce. Jak w programie GPS ustawisz aby łączył się z gps w celu szybszego znalezienia pozycji to również będzie chciał się łączyć.


", jakość rozmowy i prędkość przeglądania internetu jest zdecydowanie gorsza w Wave. " to mnie kompletnie rozbawiło :)

Albo kupiłeś jakaś podróbkę, albo nie potrafisz korzystać z telefonu komórkowego innego niż beznadziejne i do niczego nie nadające się nokie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Sand
Nowy(a) na forum


Telefon: E72
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 10
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 16:43   

Jeśli ktoś tu opowiada bzdury to chyba tylko i wyłącznie ty bo ja w przeciwieństwie do ciebie ten telefon posiadam i od jakiegoś czasu już użytkuję. Wszystko problemy telefonu które wymieniłem są dokładnie opisane w sieci i najwyraźniej nie tylko mi się trafiły. Wystarczy poszukać w googlach. Jeśli w salonach Play sprzedają podróby to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Co do różnicy w jakości połączeń i zasięgu między Wave i E72 jest przepaść. No ale ty wiesz lepiej bo posiadasz oba w/w telefony :lol: Brak słów.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>