GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 533, czy, gt540, lg, samsung, swift, wave

Samsung Wave 533 czy LG Swift GT540
Autor Wiadomość
Rawcu
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 17:27   Samsung Wave 533 czy LG Swift GT540

Jak powyżej. Który telefon polecacie i dlaczego?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 19:38   

Zależy wszystko od tego do czego chcesz używać telefonu, czego wymagasz, czy wolisz sam dotyk czy z klawiaturą fizyczną itp. itd.

Póki co mogę dodać, że Wave ma dużo lepszą jakość dźwięku niż gt540.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Rawcu
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 21:12   

Telefonu chce używać do dzwonienia, chodzenia po necie w szkole (przez WiFi) i chce mieć z niego duzo frajdy tzn. móc korzystać z wielu fajnych gier i aplikacji. Po za tym podoba mi sie wysuwana klawa w Wave. Jestem laikiem dlatego takie pytanie: czy HSDPA ma jakiś związek lub wpływ na działanie WiFi?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 22:06   

HSDPA nie ma żadnego zwiazku z prędkością internetu przez WiFi. Wyłącznie przez sieć GSM.
Jeżeli chcesz telefon do gier, to bardziej mogę polecić ci Swifta, ponieważ na Wave'a 533 po prostu gier nie ma z racji tego, że wszystkie gry na Bada przystosowane są do większego ekranu. W dodatku Bada jest bardzo ubogim systemem jeżeli idzie o opcje personalizacji (w stosunku do Androida).
Z drugiej strony Wave będzie lepszy do internetu. Przede wszystkim ze względu na fizyczną klawiaturę (w Swifcie jest tylko klawiatura ekranowa, która nie jest zbyt dobra, nawet po zainstalowaniu Swype'a) oraz ekran pojemnościowy z multitouchem. Ale znowu patrząc z innej strony na Swifta masz znacznie więcej dobrych przeglądarek, bo ta w Wavie to masakra.
Do oglądania YouTube lepszy będzie Android, ponieważ wyświetla filmy w bardzo dobrej jakości, podczas gdy Bada korzysta tylko z mobilnej wersji YT, co przekłada się na niską jakość.

Z innej beczki- nie masz może do wyboru Sony Ericssona X8? Ma wszystkie zalety Swifta, a w dodatku ma ekran pojemnościowy i znacznie lepsze przyciski oraz głośnik.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 10:26   

Musisz bardziej sprecyzowac swoje wymagania. Moim zdaniem pod względem multimediów,jak chociażby internetu czy oglądania filmów-sprawdzi sie Wave,natomiast do gier z pewnościa LG.
 
     
Pawel113 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 20:59   

Witam. Mam takie pytanie. Otóż rozważam kupno Se Xperi x1 lub Se xperi x8 lub wave 533 Chodzi mi o sprawny dostęp do internetu, nie zawsze złapie wi-fi tak że czy HSDPA może to jakoś usprawnić?(bo wave nie ma) Wziąłbym x8 ale chodzi mi o klawiature qwerty. Chciałbym też mieć możliwość zagrania w gierki. Xperia x1 ma latarke??
Poza tym sprawność działania telefonu, dostępność aplikacji(bada myślę, że rozwinie się pod tym względem w niedługim czasie). Który polecacie i dlaczego?? :mrgreen:
Proszę o dowolną opinie :grin:
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 21:51   

Zdecydowanie SE X8. SE X1 jest oparte na umierającej platformie, a jeżeli brać Wave'a, to tylko model S8500. X8 oferuje wygodną klawiaturę ekranową i Androida w wersji 2.1, który zapewni ci bardzo dużą ilość gier i aplikacji.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 18:21   

Ja osobiście polecałbym również X8. Poczytałem ostatnio o tym modelu i zarówno wizualnie jak i technicznie prezentuje się bardzo dobrze. Ten model opiera się na Androidzie 1.6, ale z tego co doczytałem można go łatwo zaktualizować na 2.1
Zresztą niech zainteresowani zobaczą sami, w artykule jest nawet filmik przedstawiający działanie telefonu:

Twoja Era Online - Sony Ericsson X8

pzdr,
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 13:24   

Tak jak piszą koledzy powyżej,do samego internetu z pewnością najlepszy będzie SE X8. A z wyglądu telefon prezentuje się naprawdę świetnie.
 
     
komorka
Bywa na forum
Telefony komórkowe


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 33
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 15:42   

ja jestem posiadaczem LG Swift GT540, póki co sprawuje się dobrze :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>