GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bajerow, co, kilka, posrod, tych, wybrac

Co wybrac z posrod tych kilka bajerów
Autor Wiadomość
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 13:05   Co wybrac z posrod tych kilka bajerów

Witam
Poniewaz poszukuje telefonu, a dokladniej jakiegos bajeru
wybralem kilka telefonow, tyle ze nigdy nie testowalem ich
głowna cecha to aby byl dzwiek dobrej jakosci i glosny cos jak w noki 5800- ona nie wchodzi w gre ze wzgledu na wady
ktory telefon polecacie najbardziej, ktory odradzacie a ktory jest wadliwy, a moze jest cos jeszcze lepszego od tych? lecz cena tez w jeszcze w jakiejs normalnej cenie
najlepiej aby ulozyc w kolejnosci od najlepszego do najgorszego wedlug was, wiec telefony to:

x)Nokia C6
x)Nokia X6
x)Nokia N900
x)Nokia N8
x)Samsung S85000Wave
x)Samsung I9000Galaxy S
x)ew SY Vivaz
głownie interesuja mnie nokie
pozdrawiam i czekam na propozycje i komentarze
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 14:31   

Hmmm... są trzy bardzo mocne telefony: Nokia N8, Wave i Galaxy S. Wave jest bardzo dobry, ale odrzucę go ze względu na niezbyt jeszcze rozwinięty system.
Nokia N8 jest pierwszym telefonem od 2-3 lat, który będzie na naprawdę wysokim poziomie zarówno hardware'owym, jak i softowym. W dodatku wszystko w atrakcyjnej cenie.
Galaxy S jest natomiast najlepszym telefonem opartym na Androidzie. Ma wszystko, czego możesz sobie zażyczyć w nowoczesnym telefonie. Jak dla mnie problemem jest tylko rozmiar telefonu. 4" ekran, to dla mnie za dużo w telefonie komórkowym.
Na twoim miejscu wybrałbym Nokię N8. Głównie ze względu na system operacyjny. Symbiana znam dobrze i mi pasuje, a z Androidem jakoś do końca polubić się nie mogę.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 17:45   

bardzo interesujaca odpowiedz, juz wiem cos wiecej o tych sprzetach
systemy w telefonach sa dla mnie obce, bo coraz bardzej przypominaja komputery:)
małe pytanko jak z jakoscia dzwieku w N8? jest porownywalna do Noki 5800?
i czekam rowniez na nastp komentarze:)
pozdrawiam
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 19:04   

Myślę, że jakość dźwięku na słuchawkach będzie porównywalna, bo Nokia robi dobre układy muzyczne. Na jakość głośniczków, taką jak w 5800 nie ma co liczyć.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 20:17   

Aaaaj tam nie można chwalić czegoś co jeszcze nie wyszło, a chodzi mi o tą nokie.
Za każdym razem jest tak samo, że niby będzie WOOOW super sprzętowo i w ogóle, a wychodzi jak zawsze... czyli jedna wielka kupa.

Symbian jest według mnie najgorszym systemem jaki kiedykolwiek wyszedł i odradzam go każdemu, tyle nerwów może to badziewie przytrafić, że coś strasznego.
Jeśli chcesz prostą obsługę telefonu bez zbędnych nerwów i idiotycznych rozwiązań to weź albo Wave albo Galaxy S.

Wave można polecić jeśli chodzi o multimedia, bo w tym sprawdza się najlepiej jak tylko można, a materiały z jakich został wykonany są najwyższej jakości.

Galaxy S to właśnie najlepszy telefon z andoridem, ale ten jego duży wyświetlacz nie każdemu może odpowiadać. A andorid jest systemem typowo internetowym.

Ja radzę wziąć Samsunga Wave i być szczęśliwym z tego co nam oferuje niż rozczarować się nokią.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 13:56   

Gdyby N8 była na Androidzie lub WM to sam bym pewnie na nią czekał i ją kupił.

Jak kolega wyżej - proponuję Wave'a lub Galaxy S, zależnie od Twoich potrzeb. 4 cale w GS to faktycznie sporo i to zależy od indywidualnych potrzeb. Jeśli taki wyświetlacz jest dla Ciebie za duży to weź Wave'a. Osobiście miałem okazję styknąć się z Galaxy S i uważam, że ten ekran jest wspaniały, telefon jest bardzo lekki jak na swoje wymiary, ale to ze względu na materiał z jakiego jest wykonany. Wave uważam również za świetny telefon. Nie brakuje mu praktycznie nic. Osobiście obawiam się troszkę nowego systemu, bo nie wiadomo jak będzie się rozwijać. Miejmy nadzieję, że rozwinie się bardzo szybko, gdyż Samsung wkłada ogromne pieniądze w swój system. No i ja bym wolał większy wyświetlacz - taki jak w SGS jest dla mnie idealny. Jeśli natomiast wystarczy Ci taki, to śmiało możesz go brać, bo nie jest też on jakiś mały.

Dlatego proponuję Wave'a albo Galaxy S. Sam niedługo zmieniam telefon i zastanawiam się nad tymi dwoma + jakimś HTC, najpewniej HD2.

Jeśli któryś kupisz to możesz nam napisać jak się sprawuje ;)
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 17:51   

dla mnie raczej kazdy system jest obcy, kiedys trzeba zaczac i testowac, ale kasa to jednak nie sa az takie zwykle papierki:)
zaciekawila mnie ta nokia, ale musze przemyslec wszystko...
a takie pytanko male
jesli telefon kosztuje 2000zł(nokia n8) to jaka cena tego tel. moze byc przy abonamencie 99zł - Era

dlaczego uwazacie ze nowy symbian moze byc zły? co w nim takiego doluje i zalamuje?
nie wiem moze sie ze tak powiem ""napalilem"" na ta nokie, ale szukam czegos co mnie zaszokuje i naprawde bedzie mialo duzo bajerow a cena tez nie spowoduje zawalu, a ogladajac prezentacje nokia n8 chyba jest na najwyzszym poziomie po ipod
no i musze poznac wreszcie te samsungi, nazwa tej firmy ciagle mnie odrzuca, poniewaz jeszcze 2 lata temu telefony tej firmy byly zalamujace, ale coraz bardziej przyjmuje do wiadomosci ze dotykowce tej firmy sa na wysokim poziomie, a moj aktualny telefon to SY k660i wiec komputer to nie jest.


ps a co sadzicie o pozostalych modelach które wymienilem?:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 19:58   

Jeśli chcesz aby telefon Cię zaszokował swoimi możliwościami to nic lepszego od Wave nie znajdziesz. Pisałem wiele razy, że można go podłączyć do TV i oglądać filmy w rozdzielczości HD, świetną jakość filmów mamy również oglądając je na telefonie, mega szybki system, intuicyjny co najważniejsze. Dający wiele możliwości, ma wiele ciekawych rozwiązań.
Ma wiele ciekawych funkcji, a do tego wyświetlacz najnowszej generacji jakim jest Super AMOLED, dający przepiękną głębię kolorów, jasność, ostrość oraz widoczność w słońcu.
Zdjęcia robi również w znakomitej jakości, ostre wyraźnie oraz z odpowiednim nasyceniem barw.

A do tego kosztuje jedynie 1000zł za nówkę!! Śmiało mówię, że jest to najlepszy telefon jaki możemy kupić, a nokia n8 napewno tego nie zmieni.



Co jest denerwującego w symbianie?? Mnie irytowały wręcz wszelakie jego rozwiązania czy to chodzi o pisanie sms, czy to ustawienia, czy o cokolwiek innego, dostawałem szału i zachodziłem w głowę zastanawiając się jakim to kretynem trzeba być, aby w taki sposób to wszystko rozwiązać.

A warto też dodać, że symbian na prawie każdej nokii muli, łapie zwiechy, resetuje się itp. (ja całe szczęście miałem z nim do czynienia na samsungu).

Daj sobie spokój z Nokią dobrze radzę... Weź Samsunga, a nie będziesz żałować.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 20:55   

a jesli chodzi o wave, to jesli system jeszcze nie jest zbyt rozwiniety to znaczy ze jesli cos sie pojawia nowego moge wgrac to na telefon czy oprogramowanie jest juz stale
i czy jest wejscie bezposrednie z pendrive na telefon jak w noki? hd w noki tez calkiem ladne jest
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 00:10   

AnGunGi- nie rozumiem Cie... Co wgrać na telefon?? Aplikacje? Gry? Jeśli o to chodzi to tak możesz.

A system jest rozwinięty, ale chodzi o to, że ma jeszcze stosunkowo mało gier i aplikacji, ale to zmienia się cały czas, pojawiać się będzie coraz więcej nowości na BADA OS.

Jakie wyjście bezpośrednie?
Masz po prostu kabelek do telefonu.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 16:05   

no to juz nie wiem co wybrac:)
poczekam az ten telefon prowadza w operatory i jak bedzie sie testowal i co ludzie beda mowili, jesli nowy symbian bedzie dobry i cena przy moim abonamencie w miare dobra to zakupie a jesli nastepny slabej jakosci wynalazek to samsunga zakupie:)
a nokia n97mini to tez wielkie G? czy moze cos w miare?
zastanawia mnie jeszcze kiedy nokia n8 trafi do ery itp...?
pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 18:21   

N97 oficjalnie został mianowany największą kupą roku.

Nokia jak trafi do opów itd. i tak zapewne będzie 2 lub 3x droższa od Wave ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
AnGunGi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 14
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 21:42   

1900zł kosztuje sam telefon... wiec jest to roznica miedzy wave dosyc spora, a moze nas zaskoczy i bedzie warta tej ceny, chociaz jest to malo mozliwe

chyba nie dostan bana za moje dreczycielstwo pytaniami:), to takie pytanko, ktora nokia dotykowa jest aktualnie czegos warta, bo az ciekawy jestem, czy maja cos w miare
a HTC sa to raczej zabawki na 24 godziny? czy telefony, a moze raczej komputery z wyzszej poki, bo opinie na temat tych modeli sa rozne

ja juz powtorze sie, dopytuje sie tak, bo opinie sa rozne jeden pisze ze dany telefon jest jego najlepszym a kolejna osoba ze najgorszym, a tutaj wyczytuje porzadne informacje przedstawiajace cala prawde o telefonach
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 22:54   

HTC jest o wiele wiele lepsze od nokii której żadnego modelu Ci nie mogę polecić, a z HTC znajdzie się ich wiele.

Aaach nigdy nie zrozumiem ludzi upierających się przy nokiach...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 08:24   

Dokładnie... HTC razem ze Samsungiem święci obecnie tryumfy.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>