GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: avila, gps, samsung

samsung avila - gps
Autor Wiadomość
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 14:45   

Ciesze sie, ze sa tacy ludzie, z ktorymi w prosty sposob mozna dojsc do porozumienia ;) . Pozdrawiam.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 14:49   

100MB wystarczy w zupełności na GG, internet i wszystko inne (prócz oglądania youtube bo to strasznie ciągnie).
Ja gdy w ostatnie dni nie miałem internetu wykupiłem 25MB w Plusie i przez trzy dni wykorzystałem ledwie 4MB gdzie korzystałem z internetu baaardzo dużo.


100mb pamięci wewnętrznej wystarczy koleżanko, ale zawsze lepiej dokupić sobie kartę pamięci te 2GB za jakieś 16zł ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ProstyBanan
Bywa na forum


Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 55
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:54   

a co sądzicie o aplikacjach nawigacyjnych dostępnych w sieciach operatorów.
Niby Orange umożliwia skorzystanie z takiej usługi swoim klientom.
Wykupuje się odpowiedni abonament np. miesięczny za 25zł. Dostaje się aplikację do wgrania na telefon i tyle. Można z niej korzystać bez ponoszenia dodatkowy kosztów związanych z aktualizowaniem mapy z netu.
Wszystko wygląda fajnie, tylko czy to rzeczywiście zdaje egzamin? Miał ktoś może do czynienia z taką nawigacją i może podzielić się swoim spostrzeżeniami.
 
     
Laura
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:27   

Witam :)
Aktywowałam właśnie w Erze Tak-Tak Fon Blueconnect max za 9zł/mies.
Mam telefon Samsung S5230 G czyli Avila GPS z dotykowym ekranem. I mam problem - albo coś mi nie działa, albo ja czegoś nie potrafię. Wydaje mi się, że wszystko w telefonie dobrze skonfigurowałam.
Otóż zwykle bez problemu otwiera mi się pierwsza strona danego portalu, a potem dalej nic, ściana. Żadne odnośniki, czy linki jakby nie działały pod dotykowym ekranem. Kiedy np. na Onecie chcę poczytać wybrany temat, to nawet zrobi się niebieska obwódka, czyli link się uaktywnia, ale choćbym nie wiem jak naciskała, nie przechodzi na stronę artykułu. Nic też nie daje naciskanie klawisza "dzwonienie". W lewym górnym rogu ekranu widnieje wtedy mała ikonka z lit. E na czerwonym tle. Natomiast w trakcie otwierania pierwszej strony jest w tym miejscu globusik z zieloną strzałeczką, co - jak mniemam - sygnalizuje łączenie z Internetem. Literka E czasami pojawia się na tle niebieskim, głównie wtedy kiedy już wychodzę z Internetu klawiszem "Koniec"
W temacie "Internet w telefonie" nie mam zbytniego doświadczenia, robię dopiero pierwsze kroki. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów mógł mi wyjaśnić skąd biorą się moje problemy i jak temu zaradzić.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 23:29   

Czerwona literka E jak i ten globusik oznacza, że telefon łączy się z internetem i pobiera dane. Niebieska literka E oznacza gotowość trybu EDGE do połączenia.

Przeczyść cache przeglądarki, usuń cookie i co tam jeszcze jest, wyłącz i włącz telefon, po tym wszystko powinno działać.


ProstyBanan- to dokładnie to samo co inne nawigacje na jave ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Laura
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 18:50   

Dzięki Ziomiwan :smile: Pomogło :mrgreen:
Wcześniej czyściłam cache przeglądarki, usuwałam cookie, ale nie wyłączałam telefonu.
Póki co - po czyszczeniu, usuwaniu, wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu - wszystko hula. :grin:
Pozdrawiam :wink:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 21:18   

To super ;) .
W razie jakichkolwiek problemów pisz! Na pewno pomożemy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>