GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ankieta, avilla, b3410, czy, delphi, s5230, samsung, samsung

Samsung Avilla S5230 czy Samsung Delphi B3410 + ankieta

Który telefon jest lepszy ?
Samsung Avilla S5230
50%
 50%  [ 1 ]
Samsung Delphi B3410
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
ib9mes10 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 2
  Wysłany: Czw Maj 13, 2010 10:56   Samsung Avilla S5230 czy Samsung Delphi B3410 + ankieta

Mam zamiar kupić sobie telefon z ekranem dotykowym i zastanawiam się nad tymi dwoma modelami telefonów wymienionych w nazwie tematu(Samsung Avilla S5230 | Samsung Delphi B3410 ). Możecie mi powiedzieć jakieś wady i zalety tych telefonów. Który jest lepiej kupić i dlaczego?

Z góry dzięki :mrgreen:
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 17:15   

Avila to bardzo dobry telefon z wyświetlaczem dotykowym. Zarówno w swojej cenie jak i rodzaju telefonu-nie ma sobie równych. Ma bardzo dobry dotykowy wyświetlacz, system działa płynne, aparat nie należy do najlepszych, ale też nie przeraża. Zdjęcia są całkiem przejrzyste i pozbawione pikselyzmu, czy rozmazania, ale przy większym przybliżeniu widać ich niedoskonałości. W ikonki nie jest trudno trafić, ale ze względu na moje kościste palce, ja tego akurat oceniać nie powinienem :wink: Co jeszcze... Muzyka-działa jak należy, nie ma jakiegoś strasznego szumu, czy łopotania. Jest dobrze. Bateria? No, nie oszukujmy się... Jak mi starczała 3dni... Fenomen to, to nie jest...

Delphi, to nieco inny telefon, zrobiony głównie z myślą o pisaniu. Klawiaturą qwerty nadrabia braki w swoim pseudodotykowym wyświetlaczu i wychodzi mu to całkiem sprawnie, jednak nie powalająco. Również jego system wydaje się mniej stabilny, ale nie na tyle, by jakoś szczególnie to przeszkadzało. Jego aparat też nieco straszy-na zdjęciach widać niestety pewne zamazania itp.

Ja jestem za Avilą.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ib9mes10 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 18:02   

czytałem na forach , że Delphi ma jakiegoś słabego softa - jakie są tego "objawy" , skutki ? xD
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 19:59   

Avila jest raczej lepsza moim zdaniem. Masz na nią wiele różnych modyfikowanych softów więc możesz zmienić jej wygląd nie do poznania.
No i bardzo dobrze działa.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 12:21   

Chodzi o to, że telefon potrafi się zacząć wyłączać i ciąć, skutkiem tego jest powolna praca i pozbawienie komfortu użytkowania. Dodatkowo telefon niemiłosiernie muli. Nie we wszystkich telefonach tak się dzieje! Ale my jesteśmy ostrożni dlatego jednogłośnie polecamy Ci Avilę.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Iron Maiden 
Nowy(a) na forum
up the irons!!!


Telefon: samsung avila
Sieć GSM: plus
Internet: neostrada
Komunikator: gg
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
  Wysłany: Śro Lip 28, 2010 15:22   

Witam wszystkich:) Powiem w ten sposób, posiadam w domu oba telefony (avilę mam ja, delphi ma mój mąż) ogólnie nie mam zastrzeżeń co do delphi ale avila jest o wiele lepsza: po 1) ma większy ekran i 3 pulpity co ułatwia korzystanie nawet z widgetów, na delphim po prostu nie ma na to miejsca, po 2) avila ma czulszy ekran, reaguje doskonale na dotyk, przy tym drugim można szału dostać, po 3) piękne kolory i więcej możliwości ma avila niż delphi, m.in. lepszy aparat, odtwarzacz mp3, bogatsze menu, po 4) w delphi zauważyłam starego typu podmenu, chodzi mi o to że jest takie samo jak np. w e250 co jest niewiarygodnie nudne.

Delphiego ratuje w tej sytuacji fizyczna klawiaturka qwerty, która jest megawygodna, avila ma niestety wirtualną... reasumując bardziej polecam avilę komuś kto liczy na wygląd i funkcjonalność telefonu a delphi temu kto dużo pisze smsów, bo do niczego innego się nie nadaje wg mnie. Mam nadzieję że pomogłam:) pozdrawiam
_________________
... I have a phobia that someone always there...
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>