GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: naszych, praktyce, przeglad, telefonow

Przegląd naszych telefonów w praktyce
Autor Wiadomość
Marta
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2007 18:00   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: SAMSUNG E350E

2. Podoba mi się w nim to, że jest ładny wizualnie, funkcjonalny, bardzo dobry aparat

3. Nie podoba mi się w nim to, że nie ma karty pamięci, mała pamięć wewnętrzna, rusza się ta rozsuwana klapka

4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: niespodzianki NON STOP

5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecyowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: zdecydowanie, nigdy więcej SAMSUNGA

6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu: żal mi go bo się z nim związałam, jest naprawde zadbany, ale co z tego, jak ciągle coś :sad:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 20:55   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Samsung z370
2. Podoba mi się w nim: to że jest cienki, ładny wizualnie, robi bardzo ładne zdjęcia, jest dość funkcjonalny i prosty w obsłudze
3. Nie podoba mi się w nim: że nie można zminimalizować odtwarzacza muzyki. Jak dla mnie jedyny minus tego telefonu
4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: nie stwarzał mi nigdy żadnych problemów, nie było niespodzianek
5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecyowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: jakiegoś innego Samsunga, jeszcze nie wiem jakiego
6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu: jest bardzo fajny i gdyby nie ten odtwarzacz muzyki którego nieda się zminimalizować to nawet nie myślałbym o sprzedaży.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
veryblackhole 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 26 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 18:20   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Samsung l760

2. Podoba mi się w nim to, że... ma wszystkie "bajery", ma nawet czynnik plików office'a i pdf

3. Nie podoba mi się w nim to, że... ma "mały" wyświetlacz - jak na 3G i wspomniany czytnik rozdzielczość jest marna (176x220 bodajże)

4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek:Tak, ale mam go od miesiąca

5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecydowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: za tę cenę chyba nie, ale mam ochotę na coś jeszcze bardziej zaawansowanego :)

6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu:ładny wygląd, bateria średnia, ale problemy z wgrywaniem javy jak we wszystkich samsungach :)
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 19:26   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Nokia 6300

2. Podoba mi się w nim to, że... jest elegancki, ma duży wyświetlacz, diody z boku, dobry aparat, slot pamięci

3. Nie podoba mi się w nim to, że...ma słabą baterię, łatwo obudowa się rysuje, zawiesza się po włączeniu, kiepski zestaw słuchawkowy, mało pamięci wewnętrznej i mała karta microSD

4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: cały czas

5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecydowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: Nokia 6500c tylko dlatego, że ma więcej pamięci wewnętrznej, ale nie ma diod z boku

6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu: Dla mnie w sam raz. Ma dużo funkcji, często niepotrzebnych
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
Wip3out
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 11:13   

1: K/D750i

2:Aparat 2mpix, możliwość tuningowania, (zmiana softa na w800i ,ikon itp.) oraz mam 16zoom =]

3:Raczej mi się wszystko podoba w nim.

4:Od kupna bez niespodzianek mam 2 lata.

5:Jak miałbym zmieniać to raczej na kolejnego sony ericsona =]

6:Zasłonka do obiektywu trochę męcząca i niewygodna.
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 22:17   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Nokia E50
2. Podoba mi się w nim to, że... jest wygodny w użytkowaniu, ma Symbiana, który spełnia moje wymagania, i że bez problemu mogę łączyć się z Internetem.
3. Nie podoba mi się w nim to, że... nie można włożyć większej karty pamięci niż 2GB, chciałabym mieć 4GB conajmniej, ale niech będzie jak jest.
4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: jeżeli chodzi o usterki to sprawny jest, były drobne problemy, ale zniknęły po formacie i aktualizacji Symbiana.
5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecydowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: noszę się z zamiarem kupna palmtopa Gigabyte Gsmart MW700
6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu: jak dla mnie jest wygodny i wiem, że go nie sprzedam. Przede wszystkim ma dobrą jakość rozmów, bardzo ładnie słyszę rozmówcę i to wielki plus.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 10:53   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Samsung Omnia
2. Podoba mi się w nim to, że... ma na pokładzie Windows Mobile, dotykowy ekran.
3. Nie podoba mi się w nim to, że...czasami wychodzą przepalone zdjęcia i trzeba aparat ustawiać do każdej sytuacji.
4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: tak, nic się nie dzieje.
5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecydowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: myślę w przyszłości o Samsungu Omnia HD.
6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu: wygodny, miły w obsłudze, dla tych którzy lubią grzebać, dobrze słychać rozmowę w każdej sytuacji, plus wielki za WiFi.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
XaB 
Nowy(a) na forum
E70 vs. W995



Telefon: N73 Music Edit.
Sieć GSM: Orange, Plus
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 16:01   

1. Nazwa i rodzaj telefonu: Nokia N73 Music Edition

2. Podoba mi się w nim to, że... posiada symbian, dobra przeglądarka zdjęć, dobry wyświetlacz, dobrej jakości głośniki

3. Nie podoba mi się w nim to, że... muli się i to najczęściej w takim momencie kiedy nie powinien, symbian go trochę przerasta gdy mamy go zaśmiecone (smsy i np. 2GB muzy na karcie), niby muzyczny ale odtwrzacz jako program jest słaby w porównaniu do se (jakość dzwięku jest celująca), klawiatura ma małe przyciski - do gier telefon jest z tego powodu słaby (przy pisaniu sms nie ma tragedii)

4. Od kupna, telefon działa bez niespodzianek: Po podłączeniu słuchawek (telefon mam od dwóch lat) zaczyna się loteria - raz je wykryje a raz nie..., oczywiście mam też problem z aparatem przez osłonke która przy okazji jest przyciskiem (aparat po włączeniu może sam się wyłączyć i czasami jest to denerwujące bo nie można zrobić foty w ważnym momencie) - dzieje się tak po jakims czasie w zalezności od intensywności kożystania z aparatu.

5. Gdybym miał (-a) teraz kupować inny telefon to zdecyowanie wybrałbym lub wybrałabym inny model: N97

6. Inne subiektywne własne spostrzeżenia i opinie na temat swojego telefonu:
Telefon jest dobry ale osobiście go nie polecam...
_________________
Nokia 5110, Nokia 3330, Motorola e365, SE k300i, SE k700i, SE w850i, Nokia N73 Music Edit. - czas na zmiany ;)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>