GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karta, sim

Karta Sim
Autor Wiadomość
Sare 
Nowy(a) na forum


Telefon: nokia
Sieć GSM: Era
Komunikator: GG
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1
  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 16:44   Karta Sim

Witam, jestem posiadaczem telefonu Nokia 5630 xpressmusic. Moje pytanie polega na tym czy jest mozliwosc, pojechania do punktu (ale jakiego, serwisu era z ktorego mam siec ?) i zeby oni mi zrobili nowa karte (nie umiem okreslic takego slowa pasujacego) ale przy czym mialabym ten sam numer. Telefon jest na karte, nie na abonament. Pytam sie tego poniewaz gdy wysylam wiadomosc to nie zawmsze chce mi sie wyslac i jest ponowne wysylanie np. o 14.56. Raz wysle raz wyskakuje blad w wysylaniu. Nie wiem czy to jest wina telefonu ktory posiadam czy karty. Telefon mam drugi dzien, zadnych blokad nie ma. Zasieg mam bo dzwonic moge bez problemu tylko nie wysylaja sie zamwsze sms'y. Moja karta nie jest w najgorszym stanie. przyznaj ze jest troche zdrachana ale to z przyczyn wyciagania i przekladania do innych telefonow. Prosze o odpowiedz na te dwa pytanie :) Z gory goraco dziekuje :)
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 17:15   

W opcjach(ustawieniach) wiadomości powinien być numer centrum wiadomości, powinnaś wpisać sobie taki jak ma na przykład koleżanka z Ery i wszystko powinno działać, dla Ery to chyba: +48602951111.

W salonie też Ci to zrobią.

Dobra, teraz numer karty. Możesz sobie wyrobić nową kartę z takim samym numerem. Ale po co?
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
daniel0176
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 9
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 19:07   

Ja miałem podobny problem tylko że czasem nie mogłem się dodzwonić do dziewczyny bo wyskakiwał komunikat że ma wyłączony telefon a miała na 100% włączony, w play powiedzieli że może to być wina karty i żeby im przynieść to mi wymienią za darmo. Wymiana karty pomogła i teraz jest wszystko ok. Więc warto spróbować...
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>