GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: pakiety, prepaidach

pakiety w prepaidach
Autor Wiadomość
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 09:57   

Chodziło mi o doładowanie, które przedłuży konto w Heyah na miesiąc ;-)
Bardzo dobra wiadomość na stronie Ery - pakiet 1000 minut przedłużony do końca roku. Cena nie zmieniona - 9 zł, a dodatkowo jeszcze Era nie poszła śladem Orange - pozostawiono nam do dyspozycji numery stacjonarne ;-)
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 21:07   

W Heyah przedłużają na miesiąc doładowania od 20 do 49 zł :)

Hehe, tylko w Orange takie numery.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 12:27   

Czyli w Heyah przy doładowaniach comiesięcznych konto można utrzymać za nieco mniej niż w Tak-taku. Tylko takie doładowanie średnio się opłaca, lepiej dołożyć to 10 zł i mieć darmowe w sieci. No i chyba jeszcze telefon bez związku wymaga takich doładowań, zgadza się?
 
     
cover
Bywa na forum


Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 25
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 14:13   

Moim zdaniem dwa najlepsze pakiety na rynku ma Tak Tak. Pierwszy to blueconnect Max, czyli internet bez limitu transferu danych przez 30 dni i Odjechana promocja, czyli 1000 minut na połączenia do sieci Era za 9 zł.
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 18:38   

haloxavi napisał/a:
Czyli w Heyah przy doładowaniach comiesięcznych konto można utrzymać za nieco mniej niż w Tak-taku. Tylko takie doładowanie średnio się opłaca, lepiej dołożyć to 10 zł i mieć darmowe w sieci. No i chyba jeszcze telefon bez związku wymaga takich doładowań, zgadza się?


tak haloxavi, zdecydowanie lepiej dorzucić 10 złotych do doładowania i mieć darmowe rozmowy w sieci. Chociaż teraz wyszedł w Heyah pakiet 62 darmowych rozmów bez limitu. Kosztuje 19 złotych i dla tych, którzy ładują za mniej niż 30 zł będzie wybawieniem. Telefon bez związku działa na takich samych zasadach jak Nowa Heyah, tyle, że możesz mieć ten telefon za złotówkę :) A w Tak Taku są jakieś świąteczne pakiety, oprócz przedłużenia promocji 1000 minut?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 11:13   

iPood: przecież mieliście opcję zakupu całego dnia darmowych rozmów w Heyah za 98 groszy, więc wybawienie było już wcześniej ;-) W Tak-taku jest podwójne doładowanie, chyba w Heyah macie na podobnych zasadach. Można zdobyć 150 zł bonusu na wszystkie usługi. Ja już wykorzystałem okazję w zeszłym tygodniu ;-) Najpierw obniżyłem konto o 25 zł kupując pakiety blueconnect Max i Odjechanej promocji, a następnie doładowałem za 150 zł. Konto przedłużone o 6 miesięcy dzięki tak wysokiemu doładowaniu.
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 13:00   

Tak haloxavi, ale spójrz na to w ten sposób, że 98gr za darmowe rozmowy to opłata za dzień, a teraz mając możliwość zapłacić 19 złotych za 62 dni nielimitowanych rozmów to chyba znaczna różnica :P Zamiast 19 dni masz 62 - nawet nie trzeba liczyć :) Oferta zdecydowanie korzystna dla każdego. Ja swoje konto również już załadowałem i czekam na styczniowy bonus, to dopiero będzie wybawienie po finansowych sylwestrowych szaleństwach ;P
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 15:02   

Poza tym pakiet darmowych rozmów można wykupić do 30.12, a nie zapominajmy o tym, że cały czas obowiązują darmowe rozmowy po doładowaniu za 30zł i przy wspomnianej wyżej opłacie 98 gr za dzień. Ostatni pakiet to po prostu duże udogodnienie na święta i sposób na obniżenie stanu konta przed podwójnym.
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 12:10   

Bardzo duże udogodnienie. Ja dzwonię teraz w Heyah nałogowo, bo wiem, że i tak nic za to nie zapłacę. Jak jest taka pogoda, że ciągle sypie śnieg to najlepiej jest usiąść przy oknie, ponieść się chwili i rozmawiać.. ah te święta :)
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 18:10   

Podwójne doładowanie co prawda pakietem nie jest, ale dzięki niemu stawki do wszystkich i na internet spadają o połowę, więc można dzwonić za grosze, a już na początku stycznia dodatkowa kasa trafi na konta automatycznie.
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 17:58   

Tak, konta biorących udział w promocji powinny zostać zasilone w okresie między 4 a 10 stycznia.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 15:36   

Heh... prawie nic mi nie ubyło z doładowania 150 zł. Kupiłem jeszcze jeden pakiet odjechanej promocji za 9 zeta, wysłałem kilka smsów z życzeniami. Po 4 stycznia powinienem mieć nadal około 300 zł na koncie (dodatkowe 15 zeta miałem jeszcze za doładowanie przez era.doladowania.pl )
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 01:33   

No to Ci się chwali ;) Ciekawe tylko czy wydasz te 300 zł w ciągu pół roku, czy będziesz przedłużał ważność bonusu :P Dobrze, że w Heyah jest to sumowanie terminów ważności, bo pewnie w ciągu pół roku będzie kolejne podwójne to wszystko ładnie się zgra, żeby zgarnąć jeszcze jeden bonus i mieć w sumie oba - zakładając, że wszystkiego nie wydam - nawet do grudnia 2011. Ale nie ma co zapeszać i gdybać, bo jeszcze nie będzie :P
 
     
Natalink
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 20:40   

Diabeł tkwi w szczegółach, jedni podwajają doładowania inni umiejętnie korzystają z pakietów. Mnie np. zaskakuje Era, właśnie obliczyłam, że wykupując pakiet sms oszczędzam 15 zł miesięcznie !! co przy skali rocznej daje zawrotną sumkę.. Nie wspominając już o rozmowach i internecie. Na prawdę warto z tego korzystać i obserowować dodawane, co jakis czas promocje. z tego, co pamietam rejestrując się na stonie internetowej Heyah (w klubie uzytkowników) do każdego doładowania doliczane jest 10% , więc można cos nieco uzbierać :smile:
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 14:52   

Nie no promocje są ciągle. Wystarczy cofnąć się kilka miesięcy wstecz i spojrzeć ile było ofert. U mnie w Heyah było to wyraźnie zauważalne. Jak nie dla nas w prepaidzie to dla Mixów. No i dziś mamy 4 stycznia czyli pierwszy dzień w którym Heyah wpłaca na konta biorących udział w promocji bonus 100% od grudniowych doładowań. Kto już dostał, chwalić się.. :P
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>