GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: pakiety, prepaidach

pakiety w prepaidach
Autor Wiadomość
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 11:25   

Plus na miejsce na tamtej promocji wprowadził Bezlik Rozmów, płaci się za pierwszą minutę rozmowy, a później już za free kolejne. Jednym się bardziej opłacała poprzednia promocja, innymi może sprawdzi się ta, sam nie wiem czy jest korzystniejsza.

Potrójnego doładowania nie spodziewałem się, ale przypomniało mi się, że w zeszłym roku o tej samej porze była taka promocja. Ja również doładuje raczej niskim nominałem.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 14:35   

Potrójne to rewela, jestem nim strasznie pozytywnie zaskoczona. Bezlik rozmów jest średni, wcale nie wychodzi korzystniej niż pakiet. Widocznie za wiele na nim tracili.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 21:59   

Gina- nie korzystasz z tej promocji i nie korzystałaś więc nie wiesz ;) .
Wszystko jest zależne od użytkowników.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 00:09   

Pakiety są spoko, szczególnie ten internetowy w Erze, ale szczerze mówiąc to mi w zupełności wystarcza podwójne doładowanie- obniża koszty tak bardzo, że już nie muszę bawić się w wykupowanie kolejnych tańszych opcji.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 10:15   

Gina nie do końca masz rację. Przede wszystkim trudno tu rozważać opłacalność, bo osoby, które korzystają z Simplusa od 6 miesięcy mają to za friko, wystarczy aktywować. Wcześniej za 1500 minut w Simplusie płacili 10 zeta, czyli jakieś hmmm... pół grosza za minutę, tak więc by koszt tej jednej rozmowy w Bezliku rozmów był niższ trzeba przegadać jakaś godzinę na raz. Jeśli ktoś tyle rozmawia to się opłaca ;-) Cieszę się, że u mnie w Tak-taku wciąż jest wersja tanich rozmów z 1000 minut za 9 zł.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 14:09   

Cóż, z tego co piszesz mam rację - nie wychodzi korzystniej niż pakiet, bo żeby zrównać stawkę jaka wychodzi minutowo trzeba, tak jak mówisz, przegadać naprawdę wiele. Teraz jest fajna opcja w Heyah - cały dzień rozmów w sieci kosztuje 98 groszy za pierwszą minute w ciagu dnia. Bardzo elsatyczna opcja.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 11:26   

Wychodzi korzystniej jeśli ktoś bardzo dużo rozmawia - najlepiej ponad godzinę na jedną rozmowę. Odnośnie pakietów połączeń w sieci to pojawiły się nowe ciekawe oferty. W Heyah wprowadzono 98 groszy za dzień darmowych rozmów - coś takiego było potrzebne. Pod koniec września kończy się pakiet 1000 minut za 9 zł w Tak-taku. Też można się spodziewać zmian.
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 13:56   

Widać ofert pre-paidowych wciąż przybywa. Teraz wyszła jakaś taryfa Orange One, gdzie otrzymuje się bonusy przy każdym doładowaniu przy kwocie 25 zł +
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 11:27   

Teraz wyszła bardzo ciekawa rzecz w Heyah - dzień za grosze. Płacimy bodaj 98 groszy dziennie za połączenia do sieci i gadamy bez ograniczeń. To chyba dużo bardziej elastyczna opcja niż doładowania za 30 zł z miesięcznymi darmowymi rozmowami w sieci - nie każdy z nich korzysta kiedy jest fanem podwójnego doładowania. Robi raczej rzadziej większe doładowania i teraz może sobie w ramach tego pakietu rozmawiać w sieci jak mu się podoba :)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 12:36   

Warka to ta oferta, w której za 50 zł ma się 50 dni przedłużenia konta? Jeśli tak to bym nawet bał się wspominać o tej ofercie ;-) Przecież każdy operator za 50 zł daje 3 miesiące, tak mam przynajmniej w tak-taku. Orange One to kiepski pomysł jak dla mnie.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 17:15   

No fakt, że w TT da się utrzymać konto dość niskim kosztem. Co więcej, wystarcza to w zupełności do prowadzenia zobowiązania w TT fonie.
Zjeżdzamy trochę z tematu :) co sądzicie o rozwiązaniu Heyah, o którym wspomniałam?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 13:42   

Dali nam w tak-taku nowy pakiet. To się nazywa "więcej za mniej". Za 25 zł kupuje się pakiet i wtedy ma się 50 zł do wykorzystania w sieci. Promocja raczej dla mało korzystających z komórki. Pakiet jest ważny przez cały rok.
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 14:12   

@haloxavi - tak, tak. To dokładnie ta oferta.
Jak ktoś już wspomniał, to czy dana oferta jest atrakcyjna czy nie to kwestia osobista. Zwróciłeś uwagę na ważność konta, ale tam przecież są też przywileje . Mam na myśli dodatkowe bonusy przy doładowaniach (125-1000 smsów/ minut) w zależności od kwoty doładowania. Od kwoty 50 zl bonusy są do wszystkich sieci, a wszelkie dodatkowe usługi można aktywować jak w pozostałych pre-paidach : wybrane numery, pakiety minut, orange world, promocyjne doładowania etc.
 
     
iPood
Bywa na forum


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 39
Wysłany: Śro Paź 13, 2010 21:54   

Więcej za mniej nie jest wcale takie interesujące. W erze korzystam z Tak Tak HOT, przy stałych stawkach 29gr/min i 18gr/sms (jedynie w playu jest taniej, bo 9gr za sms) doładowanie za 50 złotych wystarcza mi na dwa miesiące. Ostatnio wybrałem jeszcze opcję 'Numerki za grosze' i gadam z trzema osobami za 3gr minuta. Do tego jak ktoś do mnie dzwoni, to za każde 2 przegadane minuty dostaję jedną gratis... :) Nad playem też się zastanawiałem, ale ile można zmieniać numer. Tak Tak jest ok.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:34   

warka napisał/a:
@haloxavi - tak, tak. To dokładnie ta oferta.
Jak ktoś już wspomniał, to czy dana oferta jest atrakcyjna czy nie to kwestia osobista. Zwróciłeś uwagę na ważność konta, ale tam przecież są też przywileje . Mam na myśli dodatkowe bonusy przy doładowaniach (125-1000 smsów/ minut) w zależności od kwoty doładowania. Od kwoty 50 zl bonusy są do wszystkich sieci, a wszelkie dodatkowe usługi można aktywować jak w pozostałych pre-paidach : wybrane numery, pakiety minut, orange world, promocyjne doładowania etc.


Warka bonusy spoko, ale ten okres ważności. Dużo trzeba wydać na tego pre-paida by utrzymać aktywność numeru ;/ Smsy? Za pakiet 600 sztuk płacę 6 zł w tak-taku. Te smsy chociaż do wszystkich sieci?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>