GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 500zl, ale, do, kom, nowy

Nowy kom do 500zł ale...
Autor Wiadomość
mariuszekg19 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson K750i
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
CB: Cobra
Wiek: 34
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 17:01   Nowy kom do 500zł ale...

właśnie tylko "jedno" ale.
Witam wszystkich,
w swoim posie chciałbym poradzić się was, znawców z tej dziedziny w kwestii odpowiedniego modelu telefonu. Trzy lat temu kupiłem nowego Sony Ericssona K750i i korzystam z niego do dziś. Przez ten czas dobrze mi służył jednak zdążyłem go już solidnie zdewastować. Przejdę do rzeczy, więc poszukuję telefonu, który będzie się mieścił w podanych przeze mnie kryteriach:
1.biorę pod uwagę jedynie nowy sprzęt.
2.koszt do 500zł (z groszami).
3.słownik zbliżony do tego z SE (nawet wskazana większa pojemność na dodawane wyrazy).
4.aparat minimum 3,2MP choć gdyby trafiło się coś w podanej przeze mnie kwocie to nawet 5MP byłoby już świetnie.
5.latarka/lampa błyskowa.
6.dobry odtwarzacz.
7.w miarę wytrzymały.
Nawiasem mówiąc, ostatnio miałem kilka dni Samsunga Corby. Bardzo sympatyczne urządzenie lecz ze słabym aparatem i bez latarki...
Chciałbym aby wasze wypowiedzi opierały się na sprawdzonych przez was modelach. Na allegro sam mogę poszukać ale wiecie,że dziś każdy zachwala swój towar. Rozdam sogi za rady:) pozdrawiam.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 17:32   

Kurde ciężko znaleźć. Zależy tez co rozumiesz pod pojęciem "nowy". Nowy jako nówka ze sklepu, czy nowy, jako że nie styrany? Bo taką sensowną nówkę ze sklepu do 500zł, to ciężko znaleźć. Ale coś się znajdzie. Jeżeli może być dotykowy, to LG GD510, a jeżeli niedotykowy to Samsung S7350. Tylko nie wiem czy posiadają lampy.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
mariuszekg19 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson K750i
Sieć GSM: Orange
Komunikator: GG
CB: Cobra
Wiek: 34
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 18:28   

a powiedz mi czy polecasz ten dotykowy??
nowy czyli mam na myśli raczej ze sklepu. Do używanych nie jestem specjalnie przekonany...
a na temat tego Samsung S7350 doszukałem się nieciekawych opinii...
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 18:57   

Po pierwsze: EDYTUJ POSTY. Za to co napisałeś chyba dostaniesz warna, ale to szczegół :mrgreen: .
A ten LG jest dobrym telefonikiem. Taka ulepszona wersja KC500, który był całkiem dobry.
A o Samsungu na razie nie słyszałem złych opinii. Ale o nim może później dokładniej wypowiedzą się koledzy, bo ja go wiele w ręku nie miałem.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 22:21   

Ten samsung jest naprawdę porządną maszynką! A wiem, bo moja dziewczyna użytkuje go już ponad 4miesiące i spisuje się wyśmienicie pod każdym względem, zdjęcia są wprost świetne, jakość mp3 super. Naprawdę polecam ten telefon.

Mogę również polecić:
U900- również dobry aparat foto, do tego jakość muzyki na wysokim poziomie no i ma dotykowy panel.
S7220- aparat taki sam jak w S7350, super zdjęcia, super jakość mp3.

Z dotykowych dostaniesz świetnego LG Gt500

Nie szukaj ze sklepu, a z allegro. Taniej kupisz, bo ludzie biorą abonament u operatorów i tanio sprzedają telefony.




P.S. Kolega darkgee miał rację co do warna ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 13:53   

S7350 to świetny telefon. Nie wiem, ale te komentarze piszą chyba ludzie, którzy za tę cenę chcieliby HTC HD2. Jeśli nie oczekujesz od telefonu niewiadomo jakich funkcji, to będziesz z niego zadowolony.
A Twoje wymagania co do wytrzymałości i aparatu to by nawet k800i dawał radę :razz: Pozatym możesz jeszcze zastanowić się nad u900. Za 700 stów dostałbyś e66, a za 550 to by się jeszcze Nokia 6220 Classic załapała, ale jej wytrzymałość do najlepszych nie należy :razz: Sam ją miałem i jej aparat to coś pięknego poprostu. Gdybym nie wymagał od niej więcej, pewnie miałbym ją do dzisiaj.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>