GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, plusieprzedluzenie, telefonu, umowy, wybor, wybrac

Wybór Telefonu W Plusie-Przedłużenie Umowy,Co Wybrać?
Autor Wiadomość
naspan
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 23:24   Wybór Telefonu W Plusie-Przedłużenie Umowy,Co Wybrać?

Witam wszystkich serdecznie.Nadeszła chwila,w której mam okazję wymienić telefon na nowy w Plusie (przedłużenie umowy) w opcji abonamentowej 25zł.Więc tak do wyboru mam w zasadzie trzy upatrzone przes siebie telefony powiedzmy,że za symboliczną kwotę,więc tak:
1.Nokia 5130 XpressMusic
2.LG GD330
3.Samsung M3510 beat

Ogólnie to wszystkie tetelefony mi się podobają,ale bardziej skłaniam się ku samsungowi z racji wyświetlacza 16mln kolorów jest czytelny i są fajne barwy jak dla mnie,akcelelometru,kart pamięci do 8GB,funkcja rozpoznawania muzyki,możliwosć nagrywania piosenek w formacie mp3 bezpośrednio z funkcji radia,aparat 2MPX chyba robi takie same zdjęcia jak 5130.

Chcę się zapoznać z Waszą opinią co sądzicie o tych trzech wymienionych przeze nie telefonach i który byście ewentualnie wybrali dla siebie?
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 14:45   

Żadnego bym dla siebie nie wybrał, ale zgadzam się z Twoim przekonaniem do Samsunga.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 15:25   

Samsung Beat nie wygląda źle, muzyka jest na naprawdę wysokim poziomie jakościowym, a poza tym to taki zwykły telefonik. Ale jeśli możesz go wziąć za 1zł to bierz.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
naspan
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:00   

ziomiwan napisał/a:
Samsung Beat nie wygląda źle, muzyka jest na naprawdę wysokim poziomie jakościowym, a poza tym to taki zwykły telefonik. Ale jeśli możesz go wziąć za 1zł to bierz.


Właśnie widziałem w sobotę wszystkie te trzy telefony w salonie plusa,wymacałem sobie je "na żywo" przemyślałem przez weekend i dzidę do plusa i wybieram właśnie tego samsunga a racji tego co już o nim napisałem.Tak jak powiedziałeś,że wygląda dobrze,jest cienki,mały i lekki i to są jego kolejne zalety tym bardzej,że wydaje mi się,że parametry ma najlepsze z tych trzech.Tak mam okazję wziaść go za 1zł w opcji abonamentowej 25zł w ramach przedłużenia umowy,tym bardziej,że 18 miesięcy w miarę szybko zleci,a mi właśnie chodzi o prosty,ładny i nowy telefon,tak więc dziś idę po niego.

Dzięki za sugestie.

Pozdrawiam serdecznie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 13:21   

Jak za 1zł możesz go mieć to niema się nad czym zastanawiać. Muzycznie jest najlepszy, gabarytowo najcieńszy. I ogólnie niezły telefon, za 1zł warto.
GD330 też jest całkiem całkiem ale muzyka nie jest na tak wysokim poziomie.
A ta nokia to badziew, jeśli dobrze pamiętam to ten model strasznie się psuje i zamula.

Tak więc dobry wybór.

Pozdrawiamy również i zapraszamy ponownie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
naspan
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 20:45   

ziomiwan napisał/a:
Jak za 1zł możesz go mieć to niema się nad czym zastanawiać. Muzycznie jest najlepszy, gabarytowo najcieńszy. I ogólnie niezły telefon, za 1zł warto.
GD330 też jest całkiem całkiem ale muzyka nie jest na tak wysokim poziomie.
A ta nokia to badziew, jeśli dobrze pamiętam to ten model strasznie się psuje i zamula.

Tak więc dobry wybór.

Pozdrawiamy również i zapraszamy ponownie.


Już mam ten telefon i jestem zadowolony..Zgadzam się z Tobą w 100% do tego co napisałeś.Ciesze się,że są takie fora jak te,dobra rada,można wyrazić swoją opinię na dany temat.

Ja także pozdrawiam serdecznie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 21:52   

naspan- będzie nam niezmiernie miło jeśli umieścisz nam tutaj mały test/opinie na temat telefonu :) . Taką mini recenzję, na pewno pomogłoby to innym zainteresowanym tym modelem.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>