GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 700900, do, telefon, zl

Telefon do 700-900 zł
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 16:21   

Widziałem jego testy, miałem go w ręku i dlatego uważam, że to badziew niewart ceny. Pisałem o tym już na forum kilka razy zresztą.

Psychofani nokii na żaden model nie powiedzą złego słowa choćby mulił niemiłosiernie, resetował się itp ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 17:23   

ziomiwan, ale z SE jest tak samo. Teraz gdy wyszły Aino i Satio to dopiero się zaczęło robić głośno i ich "świetnośi", hehe.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
k4cz0r 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 5310
Sieć GSM: Era
Internet: VectraNet
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 19:51   

Praktycznie pieniądze mam...małe nie są, i przypomniała mi się ta Nokia N97. Jest dość droga [N97 i Mini od 1500 nówki, używki nawet za 1000 zł można złapać], i na samą specyfikę patrząc różni się od 5800 tylko aparatem, wysuwane QWERTY, "pełna" wersja ma ciut większy wyświetlacz i aparat 5 Mpix [nie którzy mówią, że lepsze lampy też ma]. A 'mini' czy "full" to wg. mnie bez różnicy, 0.3 cala mniejszy ekran, brak osłonki na aparacie i kilka guzików na QWERTY mniej nie robi wielkiej różnicy a reszta jest identyczna [chyba że jestem w błędzie]. Czy warto dopłacać te parę stówek do tej N97 ? Mnie ciągną dwie inne rzeczy: procesor lepszy niż w 5800 [ten sam co w np. HTC Diamond 2 jest] oraz tym, że wyświetlacz nie jest "dociskowy" a na prawdę dotykowy jak w iPhonie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 22:26   

No nie mów, że chcesz wydawać takie pieniądze na nokie?? Za tą cenę wyrwiesz coś o wiele lepszego jak np. HTC HD2 czy Omnia Pro (rozsuwana).
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
k4cz0r 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 5310
Sieć GSM: Era
Internet: VectraNet
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 18:11   

Wiesz, jedno jest za Nokią, inne rzeczy za HTC czy Samsungiem. HTC nie ma lampy, który jest przydatna, na Symbiana jest najwięcej aplikacji przeróżnych, ten darmowy GPS [nie za świetny, ale zawsze darmowy], te 65k kolorów w HTC będzie widać na filmach, N97 ma podobno jeden z najlepszych aparatów obecnie dostępnych w komórkach. Zaś HTC ma lepszy ekran dotykowy, ładniejszy i bardziej funkcjonalny WM itd.
Aha, i przeczytałem listę zmian i opinie o sofcie do 5800 v40, gdzie zmieniony został home screen [taki sam jak w 5530, czyli możliwośc dodania widgetów] i kinetic scrolling. Widać Nokia dalej pracuje nad 5800, może dalej będą co nieco dodawać i dopracowywać.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 20:36   

Oj nie. Ktoś wprowadził Cię w ogromny błąd, nokia nie ma najlepszej optyki w tych swoich telefonikach. I są one dużo słabsze niż dajmy na to HD2, Omnia 2, czy iPhone3gs.
N97 nie robi nawet w połowie tak dobrych zdjęć jak Omnia 2, Pixon czy inne telefony.

Gotów jestem stwierdzić, że optyka używana przez nokię jest jedną z najgorszych.
Ich podzespoły są jednymi z najgorszych, są w większości nieco przestarzałe i zbyt duże przez co nokie są tak wielkie.

65tys kolorów w HTC, to trochę mylące, niby WM ogranicza go do tych 65tys ale w rzeczywistości pociągnie on i 16mln kolorów, a warto wspomnieć, że do HD2 ma być dostępny nowy windows7 mobile, co da mu naprawdę ogromne możliwości.
I to HTC ma lampę błyskową której niema chyba n97.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:27   

WM7 będzie można zainstalować na każdym telefonie z WM wcześniejszym. Nie ma tylko gwarancji, że będzie działał, gdyż ma spore wymagania sprzętowe(jak z komputerową wersją również).
W życiu nie powiedziałbym, że Nokia poprwi 5800, co najwyżej usprawni jej niedogodności, bo to co z nią zrobili zahacza o całkowity brak smaku i tani chwyt marketingowy na wyświetlacz o ładnej rozdzielczości.
HTC nie ma sensu nawet porównywać z serią NOKIA, bo to telefony zupełnie inne.

Dodam tak jeszcze od siebie, że Nokia zanim zaczęła produkować telefony, zajmowała się produkcją maszyn do wycinki drzew :razz: . Potem w latach 1998-2002 był chwyt na długo trzymające baterie. 2004 na aparat, a teraz to już tylko echo przeszłości, panowie.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>