GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, e90, inny, model, na, nokii, polecacie, zamiana

Zamiana Nokii E90 na inny model. Co polecacie ???
Autor Wiadomość
szaffa2
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 19:01   Zamiana Nokii E90 na inny model. Co polecacie ???

Tak jak w temacie, Chce zamienić Nokie E90, używaną bez simlocka, made in Finland, sprowadzona z Włoch, wszystko działa w 100 %, na coś innego. Zależy mi głównie na tym, żeby nowy telefon miał możliwość odczytu plików MS office i gps.

Poradzcie coś. Myśle o nokiach E52, E55, E71, E75.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 19:22   

E52:
Jets szybka i funkcjonalna, GPS jest, trochę mały ekranik , ale da się przyzwyczaić. Prostota obsługi jest w tym telefonie połączona z jego sporymi możliwościami co czyni z niego naprawdę zbalansowany pod tymi względami model.

E71
Telefon do zarządzania kilkoma rzeczami naraz, doskonale łączy wszystko w jednym + QWERTY.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 19:51   

E52- mogę jedynie odradzić ze względu na wadliwość. Chyba, że nie przeszkadza Ci wizyta telefonu w serwisie kilka razu w ciągu roku.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szaffa2
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 20:07   

ziomiwan- a co powiesz o E71 i E75 ? miales z nimi jakis kontakt ?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 22:29   

Bardziej polecałbym E71 mimo, że nokie należą według mnie do telefonów słabych i niewartych ceny jaką producent za nie wymaga.
Ludzie piszą, że działa dość szybko, bateria trzyma max 2dni przy normalnym użytkowaniu.
Jeśli miałbyś jednak ochotę na coś innego niż nokia, to Samsung i780 jest w tej klasie chyba najlepszy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szaffa2
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 22:35   

Ja z kolei samsungów nie toleruje- plastikowe obudowy, a bateria nie lepiej... A i780 nie dość że zabawka z rysikiem, kiepskiej jakości obudową, to na dodatek jest nie estetyczna...
 
     
Gonzales
Bywa na forum


Telefon: N95
Sieć GSM: 36i6
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 09:51   

Ja od siebie dodam, że może samsung się poprawił z jakością i funkcjonalnością przez ostatnie 2lata to nadal zostaje samsungiem. W przypadku i780 cena 500zł (allegro) nie dość że telefon jest duży to jeszcze piętą achillesową jest jego aparat 2 mega. W porównani do noki np. N95 jest o wiele tańsza bo prawie o 200zł (allegro) i gorszy procesor.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 19:55   

Pisząc o e71 w ten sposób, robiłem to tylko dlatego, że opisywałem telefon, który Ty podałeś w zestawieniu, szefie.
W moim prywatnym rankingu telefonów Samsung i780 zdecydownaie wygrywa funkcjonalnością z e71. Samsung wcale nie jest złym telefonem, fakt jest nieestetyczny, ale bardziej praktyczny.
N95 miałem za znakomity telefon dopóki nie zaplanowałem jej zakupu. Chwała Bogu, że jej nie zakupiłem. Jest fatalnie wykonana; począwszy od budowy z plastiku, poprzez jej powolne działanie. Jak już się zacznie sama resetować, to pewnym jest, że niedługo padnie system.
E75-podoba mi się koncepcja wykonania tego telefoniku, ale niestety powtarza błędy N95, jednak działa nieco szybciej i jest bardziej stabilna, mimo wszystko bardziej polecam e71.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 20:54   

szaffa2- cóż Ty wygadujesz o samsungach?? Nie miałeś chyba żadnego w dłoni w swoim życiu... Żadna nokia nie jest tak dobrze wykonana i tak dobrze działająca jak samsungi...
Plastikowe obudowy? A nokia niby z czego robi???
Nie zabawka z rysikiem, tylko telefon jest z dotykowym ekranem, a jakość materiałów z jakich zbudowana jest obudowa jest naprawdę bardzo dobra.


Gonzales- no Twoja wypowiedź to naprawdę nadaje się do.... A czy aparat fotograficzny jest wyznacznikiem tego czy telefon jest dobry czy nie? Czy moc procesora jest wyznacznikiem jego szybkości? Uwierz mi, że nie, do tego dochodzi jakość materiałów użytych do jego produkcji, ilość pamięci ram itp. itd.
"a od siebie dodam, że może samsung się poprawił z jakością i funkcjonalnością przez ostatnie 2lata to nadal zostaje samsungiem. " tak durnej wypowiedzi nie słyszałem dawno...

Pokaż proszę samsunga z symbianem czy WM który wiesza się, resetuje, wyłącza jak chociażby wspomniana n95.

Nie mniej jednak, z wymienionych nokii jedynie e71 jest warta uwagi (mówiąc o nokiach).
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 13:35   

Mi się z kolei wydaje, że posiadacze N95 na siłę chcą uwierzyć i przesłać to wyznanie soje do umysłów innych. Każdy kto choć trochę więcej wymaga od telefonu niż aparat, system OS i gry prędzej, czy później sam powinien dojść do wniosku, iż niektóre telefony nie spełniają wymagań. Uważam, że tak właśnie jest z tą Nokią. Jest dobra dla tych, dla których liczy się sam bajer, a nie funkcjonalność. O! byle by zaszpanować.
E71 jak wspomniał kolega, i wcześniej ja, jest jedynym telefonem, na który z tej gupki warto zwrócić uwagę, chociażby ze względu na jej funkcjonalność, ale ludzie! i tak Samsunng i780 biję ją na głowę!
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>