GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5800, czy, gt505, lg, nokia

LG GT505 czy NOKIA 5800
Autor Wiadomość
mateusz01
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 00:06   LG GT505 czy NOKIA 5800

Chce kupić telefon i zastanawiam się czy LG GT505 czy NOKIA 5800?
Proszę o pomoc.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 13:16   

Choch, toś sobie wybrał te telefony... Jeden lepszy od drugiego, tylko nie w tę stronę co trzeba. Nokia ma Symbiana LG ma swój własny systemik(oba są niedopracowane). LG ma lepszy aparat i to o wiele, Nokia jest lepsza dotykowo, tylko wkurza konieczność przyciskania tefo samego dwa razy. Nokia lepsza do słuchania muzyki, do GPS'u oba sięnie nadają(są za słabe odbiorniki...). LG jest bardziej wytrzymały, ale to akurat w dotykowcach jest najmniej potrzebne, bo to telefony raczej wymagające poszanowania. Oba mają qwerty VirtyalV(werja wirtualna wyświetlana na ekranie). LG ma lepszą baterię. Nie polecałbym żadnego z tych telefonów. LG jest napewno lepiej oceniany, ale to telefon bez firmowanego OS.

Powiedz szczerze; czy zależy Ci na Symbianie, czy innym Windowsie, czy tylko chcesz telefonu z dotykowym wyświetlaczem i wi-fi? Jeśli Ci to wystarczy to bierz tego LG.

Jeśli nie to zastanów się na OMNIĄ LITE(b7300), albo normalna jak wyrwiesz gdzieś taką.
G1 z Androidem też jest dobry, do systemu się przyzwycaisz, a jest na niego masa aplikacji(i będzie więcej darmowych).
Nokię odradzam. Lepiej wybrać, któryś inny. Ja już swoje przykłady podałem.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 13:22   

W sumie nie różnią się zbyt wiele. Jedyną róznicą jest system operacyjny. 5800 posiada Symbiana (który ma więcej możliwościowi), a LG posiada własny system (który jest bardzo stabilny i szybki, ale nie ma tylu funkcji do zaoferowania). Poza tym Lg ma aparat 5Mpix, a Nokia 3,2Mpix średniej jakości. A i 5800 ma ekran wiekszy o 0,2".
W sumie to zależy co oczekujesz od telefonu. 5800 jest bardziej nastawiona na muzykę, a GT505 popstrykasz lepsze fotki.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 13:40   

Ja polecałbym bez dwóch zdań LG GT505 czytałem o nim wiele recenzji, oglądałem wiele filmików na YT, miałem możliwość sprawdzenia go w sklepie i szczerze polecam telefon. Małe gabaryty, mała waga, z tego co wyczytałem stabilny system, szybki, robi świetne fotki, a i nawigacja działa dość dobrze.
O noki nie da się powiedzieć nic dobrego o gabarytach, aparacie czy też panelu dotykowym...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 14:02   

O! Szefie, ten GPS napewno nie jest dobry. Może z 3 razy widziałem jak działał należycie... Ale napewno brałbym ten telefon zamiast Nokii, odpuściłbym nawet sobie system, abo wziąłbym coś innego.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 16:38   

Działa dość dobrze, a nie dobrze, działa nieco gorzej niż te na symbiana czy WM, ale na siłe można jej używać.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 19:27   

Zresztą GPS w telefonie to jedynie bajer, a nic porządnego w stylu porządnych marek zajmujących się produkcją Navigator'ów. Ot, przed znajomymi się można pochwalić, albo włączyć jak się już naprawdę zgubisz.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 16:56   

Ja wiem czy tylko bajer? Na WM sprawuje się bardzo fajnie. Kumpel miał Omnię, to nie mieliśmy żadnych problemów z nawigacja.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 21:19   

No jako bajer nie, bo całkiem całkiem dokładnie pokazuje nam położenie gdy jesteśmy w trasie, czasami pokaże, że jesteśmy w polu, ale szybko koryguje położenie. A piszę to bo sprawdzałem ostatnio na moim i550 GPS i zaskoczyło mnie jak dokładnie wskazuje polożenie jak i prędkość z jaką jedziemy samochodem.
Oczywiście lepsza jest nawigacja z prawdziwego zdarzenia, ale od biedy i taka nam wystarczy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Gonzales
Bywa na forum


Telefon: N95
Sieć GSM: 36i6
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 22:21   

U mnie w noki N95-1, która ma już 2 latka GPS działa dobrze i dokładnie różnica między licznikiem samochodowym wynosi 7-9 km/h ale wiadomo w telefonie nie ustawiamy informacji o rozmiarze kół, grubości opony to samo w liczniku samochodowym nie podajemy takich informacji więc to raczej wydaje mi się być normą i nie ma co się dziwić tym przekłamaniem... Szybkość wyszukania satelity też chwile trwa do 1minuty lecz jak się najpierw włączy wyszukanie satelity, a w między czasie ustawia się trasę różnica jest nie odczuwalna... Jedynym minusem jaki dostrzegam to bateria która szybko się rozładowuje więc trzeba mieć ładowarkę samochodową do auta bo jak padnie telefon to kaplica...
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Sty 13, 2010 15:33   

AGPS, mapy łączność z internetem, dodatkowe koszty, jeśli chcemy mieć coś co w miarę dokładnie pozwoli się kierować; "Ludzie! O to mi chodzi!", jakby powiedział Eurypides.
A tak nawiasem; nie wiem z czego wy korzystacie, albo jaki macie fart, czy ja może żyję w zadupiu gdzie nie łapią fixy i łączności z satelitą, ale na Boga, jak wam ta nawigacja chodzi dokładnie i takąże pozycję pokazuję?! NA TELEFONIE?! :razz:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Sty 13, 2010 17:05   

AGPS to nie jest wielki koszt. AGPS ściąga tylko dane najbliższych stacji przesyłowych, aby dokładniej pokazać naszą pozycję. Przy zimnym starcie to jest najwyżej kilkadziesiąt kilobajtów.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>