GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: e75, ericsson, nokia, sony, vs, w995

Nokia E75 vs. Sony Ericsson w995
Autor Wiadomość
XaB 
Nowy(a) na forum
E70 vs. W995



Telefon: N73 Music Edit.
Sieć GSM: Orange, Plus
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 12:26   Nokia E75 vs. Sony Ericsson w995

Witam. To już prawie dwa lata jak jestem w posiadaniu Nokii N73 MusicEdit. Czas najwyższy zmienić ten telefon gdyż zaczyna mi się sypać (wtyki na słuchawki, ładowarke, aparat zaczyna wariować) i poprostu mi się znudził.

Mam mały dylemat gdyż nie wiem jak telefon wybrać? Zastanawiam się nad Sony Ericssonem w995 (WiFi, duży ekran, 8mpx aparat, super odtwarzacz) a Nokia E75 (klawiatura qwerty + normalna, symbian, WiFi)

Który telefon wzielibyście na moim miejscu?
_________________
Nokia 5110, Nokia 3330, Motorola e365, SE k300i, SE k700i, SE w850i, Nokia N73 Music Edit. - czas na zmiany ;)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 14:49   

Z tych dwóch bardziej polecałbym E75 która da Ci większe możliwości, no i w tej cenie nie opłaca się kupować W995 który jest i tak dość słaby.
Nokia trochę duża, ale lepsza według mnie. Co prawda zdjęcia będzie robić marnej jakości jak to nokia, ale poza tym będzie lepszy.

I nie jestem fanem nokii i rzadko się zdarza, abym polecał jakiś telefon tej firmy ;) , ale w tym wypadku uważam, że jest lepsza.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
XaB 
Nowy(a) na forum
E70 vs. W995



Telefon: N73 Music Edit.
Sieć GSM: Orange, Plus
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 15:00   

Dzięki za opinie. Czekam na kolejne.

ziomiwan, widzę że jesteś w posiadani w pełni dotykowego telefonu. Ja też mógłbym taki kupić lecz jestem zrażony trochę faktem że to bardziej bajer niż użyteczny telefon. Ja stawiam na praktyczność więc z tego względu jak dla mnie odpadają dotykowe telefony (ni miałbym ochoty bawić się rysikiem)

Dużo ludzi tez nażeka na tego typu telefony i wracają do starych sprawdzonych klawiatur. Jak długo masz tego samsunga i jak oceniasz dotykową obsługę?

Ja osobiście jestem za modelem E75 Nokii gdyż ma normalną klawiaturę a przy okazji klawe qwerty, darmowy system wysyłania e-maili, genialny GPS, WIFI i symbiana dzięki któremu mam divixy i dużo innych rzeczy. Na + jest to że ta nokia obsługuje n-gage a co do aparatu to nigdy jakoś specjalnie z nich nie kożystałem a miałem trochę telefonów z taką funkcją.
_________________
Nokia 5110, Nokia 3330, Motorola e365, SE k300i, SE k700i, SE w850i, Nokia N73 Music Edit. - czas na zmiany ;)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 15:05   

Dlatego też nie polecam za bardzo tego SE.

Avilę miałem około 4-5miesięcy i sprawowała się w każdej sytuacji bardzo dobrze. Dotykowe przyciski są o dziwo bardzo wygodne i po przyzwyczajeniu się do nich, bardzo trudno jest się przesiąść na klawisze.
Sam też byłem bardzo anty zanim nie wypróbowałem dotykowca, co prawda avila zbyt wielu bajerów nie miała, ale jako telefon multimedialny sprawowała się znakomicie.
Z dotykowych polecałbym bardzo Samsunga Omnia (w cenie do 1000zł dotykowców oczywiście) która ma wszystko czego chcesz, a do tego dobry aparat, a w obsłudze jest naprawdę przyjemna, dużo lepsza od tej nokii i ma większy i wyraźniejszy wyświetlacz.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
XaB 
Nowy(a) na forum
E70 vs. W995



Telefon: N73 Music Edit.
Sieć GSM: Orange, Plus
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 15:16   

Samsunga Omnie też brałem pod uwagę, świetny wyświetlacz i Windows i wszystkie parametry itp. zapowiadają się ładnie. Ale zastanawia mnie czy samsung zrobił dobry tel pod względem specyfikacji, bo jak ma sie windows mobile i np. 3GB muzyki to czy ten tel daje sobie rade? nie muli się?

Nie wiem jak teraz, ale w przeszłości samsung jak dla mnie robił kiepskie telefony :/ Nie jestem przekonany do tej marki.

No i po trzecie, telefon nie ma klawiatury, a nie wiem czy na dłuższą metę dam sobie rade z dotykowcem :/ Ostatnio kumpel sobie kupił 5800 Xpress Music i zmienił ją na SE Yari bo dotykowy ekran mu nie spasował i to mnie też podkręca na anty :/ nie wiem co mam o tym myślec...
_________________
Nokia 5110, Nokia 3330, Motorola e365, SE k300i, SE k700i, SE w850i, Nokia N73 Music Edit. - czas na zmiany ;)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 16:07   

Aaaale nie porównuj beznadziejnego wyświetlacza dotykowego z 5800 do Omni. W omni działa on wyśmienicie i nie trzeba ciskać ekranu aż palce bolą, wystarczy delikatnie dotknąć.
Omnia jest dużo bardziej wygodna niż 5800 które jest w dodatku bardzo wolne.

Omnia nie zamula, nie resetuje się, nie wiesza się, nawet z pełną pamięcią działa jak należy. Co jak co ale Omnia to jeden z najlepszych telefonów na rynku z dotykowców w cenie do 1000zł i jest lepsza od iPhone 2g.

Samsung od kilku lat robi najlepsze telefon pod względem jakości wykonania jak i specyfikacji, nawet nokia nie może już się równać z samsungiem i jego technologiom używaną w telefonach, tak wyświetlaczy, jak i układów scalonych, optyki i szybkości działania.

Omnie naprawdę można polecić z czystym sumieniem. Pierwsze 2dni będziesz się przyzwyczajał do tej nowości, ale później już nie wyobrazisz sobie telefonu bez dotyku ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
XaB 
Nowy(a) na forum
E70 vs. W995



Telefon: N73 Music Edit.
Sieć GSM: Orange, Plus
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 16:16   

hmmm... telefon jest świetny, gdyby miał chociaż wysuwaną klawiaturę kupiłbym go odrazu ;)

No nic, pojade do mojego ulubionego sklepu GSM - tam mają wszystkie telefony i chętnie dadzą do przetestowania - wsędzę swojego sima i jezeli ta omnia mi spasuje (dotykowy ekran) to ją chyba łyknę.


Byłem w sklepie z komórkami i miałem dużo telefonów w łapie i najlepszy z nich wszystkich był HTC Touch Pro 2 - telefon marzenie, ale nie chce mi sie wydawac 1899zł i dlatego zamiast niej kupiłem nokie n85 z karta pamieci 8GB i nie narzekam, telefon wypaśny z super wyświetlaczem. Chyba najlepszy muzyczny telefon nokii.
_________________
Nokia 5110, Nokia 3330, Motorola e365, SE k300i, SE k700i, SE w850i, Nokia N73 Music Edit. - czas na zmiany ;)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 10:40   

No cóż skoro tak wybrałeś. N85 nie jest złym telefonem, ale to jest praktycznie to samo co o wiele tańsze N95 i N95 8GB.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>