GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: heyah, megadoladowanie, taktaku

Megadoładowanie w Tak-Taku i Heyah
Autor Wiadomość
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 15:16   

Do 28 jeśli mnie pamięć nie myli. Trzeba doładować i aktywować bonus, na to jest chyba 5 dni. Pamiętam jak myślałam, że można było tylko w weekend świateczny :) a tu się okazało, że prawie cały miesiąc czasu.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:59   

I po mega doładowaniu ;-)
Teraz zostało już tylko (albo aż) 1000 minut w sieci za 12 złotych, ale to jeszcze przez ponad półtora miesiąca jest dostępne.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 16:04   

No właśnie też mi się wydaje, ze się nie pojawi tak prędko jak się spodziewaliśmy. Jak to za 12 zł? Pakiet 1000 minut jest za 6 zł przecież.
Podwójne może jeszcze wejdzie jak się pokończą te promocje, które teraz trwają.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:22   

Tak, za 6 zł, ale na 14 dni, by mieć 1000 minut przez miesiąc trzeba wydać 12 zł (no wtedy to już 2000 minut) Na miejsce podwójnego pojawiła się kolejna promocja. Można otrzymać kolejny bonus, tym razem w postaci doładowania konta. Do zyskania nawet 30 zł, szczegóły są opisane tutaj: http://www.telix.pl/modul...hread&tid=17550
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 14:14   

:-) ciekawe na jakiej zasadzie selekcjonują klientów, do których wysyłają Smsy promocyjne. Jak na moje oko to staż konta i wydawana regularnie kasa wchodzi w rachubę. Ciekawa jestem czy podwójne jeszcze wróci po tych nowych pomysłach bonysowych.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 15:36   

Pewnie wróci, bo promocja podwójnego doładowania jest przez wszystkich lubiana. Chyba do dnia dzisiejszego żaden operator nie dał możliwości zyskania tak wiele w formie bonusu. Z tego pamiętam z zainwestowanych 150 zł można zebrać ponad 300 zł ;-)
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 23:31   

No jedyny minus jest taki, że żeby wycisnąć z tego najwięcej faktycznie trzeba trochę kaski wyrzucić na raz, ale jak ktoś jest przyzwyczajony do regularnego pojawiania się takiej promocji to już sobie na pewno te pieniądze wcześniej odkłada i planuje doładowania.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:17   

No i mam podwójne doładowanie. Od 1 czerwca do końca miesiąca - na najlepszych zasadach. Ładujemy za 25 zł, a kolejne doładowanie jest podwajane - max 150 zł :d
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 18:01   

Się nie spodziewałam tego muszę przyznać. W obliczu tylu promocji jakie się ostatnio pojawiły, w TT zwłaszcza, sądziłam, ze na podwójne nie ma już co liczyć.Lubię się mylić czasami :)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:35   

Po pakiecie internetowym nie wierzyłem w kolejną promocję a tu proszę ;-) Podwójne doładowanie zawsze będzie bardzo fajną promocją i chętnie będę z niej korzystał przy każdej okazji! W sumie przy maksymalnym wykorzystaniu promocji na konto trafia ponad 340 złotych :D
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 23:10   

Dobrze, że promocje i bonusy wprowadzane są równolegle, każdy może znaleźć coś dla siebie.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 21:45   

Podwójne musiało wejść niezaleznie od tego ile się nie pojawiło ostatnio promocji - jest w obu sieciach od dawna i wychodzi regularnie. Nie widzę opcji, żeby tak mogło zniknąć.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 10:58   

Wcale nie musiało... szczególnie, że przedłużyli nam teraz pakiet 1000 minut za 6 złotych w Tak-taku ;-)
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 12:08   

Pakiet przedłużyli później i w zasadzie wcale nie musieli tego robić :) To w przedłuzenie pakietu właśnie wątpiłam. Tym bardziej, ze na dzień przed końcem w zasadzie jeszcze nie było nic wiadomo. Podwójne dla mnie było jak mur beton - nie było opcji, żeby nie wyszło.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:17   

Zgadza się - podwójne pojawiło się 2 tygodnie wcześniej, odjechana promocja została przedłużona ostatniego dnia - 15 czerwca. M.in. z tego względu nikt nie spodziewał się przedłużenia promocji. Zawsze przecież info o przedłużeniach pojawiało się znacznie wcześniej.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>