GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: corby, s3650, samsung

Przesunięty przez: halohalo
Nie Paź 18, 2009 18:56
Samsung S3650 Corby
Autor Wiadomość
konq
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 15:18   Samsung S3650 Corby

Witam,
moja poczciwa Nokia 2610 powoli dogorywa tak więc przymierzam się do kupna czegoś nowego. Po tak prostym telefonie jak 2610 chciałbym coś ciekawszego ale jednocześnie nie wydawać kupy kasy na iPhone czy jakiś wypasione Nokie. Zobaczyłem reklamę tego nowego fajnego Samsunga, ma on wszystko to co aktualnie mnie kręci - dotykowy ekran, funkcje multimedialne, wejście na jacka, fajny wygląd. Chciałem usłyszeć wasze opinie na temat tego telefonu - czy jest wart swojej ceny albo czy ewentualnie znacie jakieś lepsze modele. Wydaje mi się że ok 550 zł to znośna cena jak na taki telefon. Jeżeli się mylę - wyprostujcie mnie.

Pozdrawiam.

PS To mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 16:36   

Witaj. Nie wiem czy opłaca sie brac Corby. Nie lepiej wziąć Avile, która ma wiekszy ekran (czyli większą wygodę obsługi) oraz lepszy aparat? A cena jest bardzo zbliżona (na dzień Avila kosztuje 515zł).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 12:57   

Corby to bardzo fajny telefon, skierowany bardziej do kobiet, z uwagi na jego obudowy oraz ogólnie wygląd.
Corby i Avila to dwa zbliżone modele różniące się wielkością jak i konstrukcją wyświetlacza, aparatem foto (choć to tylko 1,2mpx różnicy), oraz tym, że corby niema akcelerometru.
Różnica w konstrukcji wyświetlacza polega na tym, że corby ma wyświetlacz oporowy, a avila normalny TFT z taką dodatkową powłoką, a corby twardy w dotyku i czuły na ciepło więc w zimie mogą być małe problemy z czułością na dworze.
Corby ma też nieco mniejszą baterię ale to żadna różnica.
Ogólnie telefon bardzo zbliżony do Avili.

I Corby i Avila to niemal ten sam telefon prócz różnic jakie przedstawiłem wyżej. Ja mam avilę i muszę przyznać, że jest super telefonem, choć w Corby te wymienne obudowy są ciekawe oraz wyświetlacz oporowy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
kasiulka90 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 28, 2009 15:49   

Telefon ten jest moim zdaniem bardzo fajny. ma łatwy dostęp do opcji wygodny i nie za duży. Sama mam go i jeden właśnie mam do sprzedania uzywany okolo 2 tygoni bez zadnych śladów uzycia jednak z powodu tego krotkiego uzywania sprzedaje go za cene okolo 450zl.
 
     
Mem 
Nowy(a) na forum


Telefon: Blackberry Kickstart
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 10:28   

moja siostra ma corbiego i niestety obsługa przy extremalnych jak na nasze warunki mrozach jest bardzo uciążliwa, troszkę pomaga pocieranie wyświetlacza w miejscu, które chcemy nacisnąć jednak sedno jest takie, że na mrozie smsa się nie napisze :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 22:12   

A to przez zastosowany wyświetlacz, a w zasadzie technologię zastosowaną ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 16:25   

Nie wiem co wy macie z tym telefonem... Pokażą w reklamie i jak się da nacisnąć to jest fenomen... Pfi, Corby, a czymże on w porównaniu do Avili? Heh, chyba że komuś się nie przelewa, a naprawdę chce sobie podotykać.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 19:30   

Nie chodzi o to czy komuś się przelewa czy nie. Ale weź pod uwagę to, że młodzi ludzie tj. uczniowie nie mają zbyt dużo pieniędzy, a cena corby jest bardzo przystępna, a do tego ma bardzo młodzieżowy wygląd.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>