GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bez, ery, ruch

Ruch bez Ery
Autor Wiadomość
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 12:11   

No 1000 już jest nie do wydzwonienia jak na mnie, chyba, ze ktoś faktycznie ciężko o to walczy :-) na normalne, nawet intensywne użytkowanie, jest to wystarczająca ilość. Wysadzanie większych pakietów ma dla mnie taki sam sens jak doładowania Playowe na 5 zł z rocznym przedłużeniem ważności konta - niby brzmi rewelacyjnie, ale tak naprawdę nie ma totalnie sensu.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 12:34   

Dla Ciebie może nie mieć sensu ;) . Ale są setki, jeśli nie tysiące ludzi dla których ma to sens.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:14   

Nawet do najbliższych osób dzwoniąc codziennie trudno jest wykorzystać tyle minut. Wiem bo prócz tych 1000 minut za 6 zeta korzystam jeszcze z sieci rodzinnej i tam mam kolejne 2 tysiące minut. Choć czasami bardzo się starałem to i tak nie udawało mi się tego wykorzystać.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 17:41   

No i to jest dobre! Dzwonisz bez ograniczeń, bez martwienia się o to, że może skończą Ci się minuty przed końcem miesiąca.
Piękna sprawa.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 11:36   

I co najważniejsze to nie abonament lecz pre-paid Tak-taka, który kosztuje mnie grosze. Kto by się spodziewał jeszcze kilka lat temu, że dojdziemy do czasów, w których ciężko jest wykorzystać te 25 zł miesięcznie. Kiedyś te 25 zł to było kilka złapanych sygnałów ;P
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 19:25   

Cóż, wojna prepaidowa, konkurencja, prawa rynku i tak dalej. Walczy się o klienta więc ceny spadają. Firmy się gryzą a my się cieszymy :-) Takie segmenty się akurat bardzo dynamicznie rozwijają. Dlatego zawsze lepszy prepaid niż abonament - siedząc z zamrożonymi stawkami przez 24 miesiące człowiek wiele z tych przemian traci. Wystarczy poobserwować ile stało się z Hotem ostatnio w TT - rozbudowany błyskawicznie.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 13:22   

Pamiętam te czasy, gdy w POPie płaciło się 1,79 zł za minutę, a teraz w Heyah płacę 30zł i rozmawiam za darmo ze wszystkimi w sieci i dzwonię za granicę za 59 groszy. Niewiarygodne, a minęło zaledwie kilka lat.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 09:46   

A tak wracając do tematu ;-) Ruch znowu coś kombinuje, a ponoć mieli się już dogadać. Teraz zapowiadają, że będą sprzedawać zdrapki PTC do końca sierpnia. Dla mnie to śmieszne - każdy dzień braku zdrapek w kioskach Ruchu to tysiące utraconych klientów, którzy i tak będą kupować gdzieś indziej. Ja i tak doładowuję Tak-taka ze strony ERY, znacznie bardziej się opłaca.
 
     
harnas 
Bywa na forum


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 73
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 17:37   

Na razie co jakiś czas przedłużają istniejącą umowę, ale ostatecznego porozumienia jeszcze nie ma. Istnieją bardziej korzystne kanały doładowań, nawet zasilając TT i Heyah z abonamentu dostaje się dodatkowe minuty/smsy do wykorzystania... Niewiele, ale zawsze i lepszy rydz niż przez Ruch- nic ;) Ale sprawa strasznie się ślimaczy.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Sie 18, 2010 00:18   

Kupony muszą być i koniec. Wiele osób takie kupuje bo tylko tak umie, a i mi zdarza się nie mieć dostępu do internetu, takie życie. Nie wspominając już o wyjazdach. Gdyby każdy był w stanie to ładowałby online z bonusem 10%-wym, ale jak widac nie każdy ma techniczną możliwość, niech więc postarają się dogadac :-) widać Era walczy.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sie 18, 2010 16:54   

Ale faktem jest, że coraz więcej innych saloników prasowych, sklepów, super i hipermarketów ma doładowania więc Ruch teraz może więcej stracić, bo niemal na każdym kroku mamy alternatywę dla nich, a jak raz, drugi zobaczy ktoś, że w kiosku Ruchu nie można kupić doładowania to już nigdy tam nie zajdzie po kartę.
Proste, ale widać Ruch zrobił się zbyt pazerny, a przez to może teraz stracić.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 11:03   

Ruch może na tym tylko stracić. Kolejne przepychanki z Erą odbierają im tysiące klientów. Doładowania można kupić dosłownie wszędzie - kto ładuje sensownie, robi to przez internet, inni metodą tradycyjną. Ciekawy jestem kim jest człowiek, który odpowiada za te decyzje. Nie trzeba być wielkim strategiem, by wiedzieć, że Ruch może na tym tylko i wyłącznie stracić!
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 09:44   

Faktycznie, w zasadzie w co drugim sklepie można dostać kupony. Jesli jeszcze coraz więcej osób dowie się o możliwości doładowania online i proficie z niego płynącym to ludzie przestaną łazić po kioskach. Ja też przestałabym chodzic do ruchu zamiast ogarniać i orientować się czy moze już łaskawie doszli do konsensusu.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 12:46   

Co drugim? Chyba tylko w sklepach z odzieżą nie ma jeszcze kuponów ;-) W ciągu kilku lat doładowania online pewnie zdominują wszystkie inne. Wszystkie opy dają jakieś bonusy - Era 10%, Orange 5%, Play 10%
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 11:17   

Co z tego? Zdominowac zdominują może, ale kupony muszą być i tyle. To jest podstawowa forma doładowań. Kupon można zabrać ze sobą wszędzie i wyciągnąć keidy chcesz. Nie róbmy już z siebie takich swiatowców, nie kazdy ma 24h na dobę dostęp od neta. Nie zapominajmy o niezinternetywozwanym pokoleniu starszym. Jakkolwiek, ta walka o Ruch już przestaje być zabawna. Nie wiem czy zamiast użerać się z właścicielem Era nie powinna dać sobie spokoju już. Dostępność kuponów i tak będzie wystarczająca.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>