GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czarny, dziala, ekran, n95, telefon

czarny ekran a telefon działa n95
Autor Wiadomość
diablusia
Nowy(a) na forum
diablusia


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 09:17   czarny ekran a telefon działa n95

Witam
kilka dni temu zaczęły dziać mi sie z telefonem dziwne rzeczy. Głównie wariował ekran robił sie czarny, odwracał się do góry nogami, przybierał jakies dziwne barwy po czym wracał do normalności ale wczoraj ekran zrobił sie czarny i już tak zostało przy właczeniu z prawej strony ekranu i na dole pojawia sie kreska biała o dziwo telefon normalnie sie wlacza po omacku mozna wprowadzić pin... i wszytsko działa normalnie a ekran ciągle stoi czarny proszę pomóżcie co to moze byc? czy to cos poważnego czy ewentualna naprawa bedzie droga?? i jeszcze jedno wyjęłam karte pamięci bo sięgam pamięcią że ściągałam z torrenta gry na telefon i instalowałam może to tylko przypadek ale problem zaczął się pojawiać krótko po tym... poza tym mam problem bo wszystkie kontakty mam na telefonie a ni cholere nie moge znaleść pliku z kontaktami gdy podłacze telefon do kompa... w ogóle dziwnie wszystkie foldery są puste.. jesli ktoś umie pomóc prosze o rade.. dziekuje i pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 11:52   

Według mnie wyrobiła się i przetarła tasiemka łącząca LCD z płytką główną.
I to właśnie przez to telefon tak się zachowywał. Musisz oddać do serwisu (chyba że masz gwarancję to na gwarancję choć wątpię że nokia uzna) za naprawę powinnaś zapłacić nie więcej niż 50zł.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 16:14   

Dokładnie. Poszła taksiemka, bo watpie, aby poszedł wyświtlacz. Idź do komisu i wymień.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
diablusia
Nowy(a) na forum
diablusia


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 18:35   

dzięki za pomoc. Telefon mam na gwarancji.. jeszcze do marca.. ale zastanawiam się czy jest sens wysyłania go... ponieważ nie ukrywam że nie obchodziłam się z tym telefonem jak z jajkiem.. nosi dość solidne slady użytkowania tzn. jest troche poobijany itp dlatego nie wiem czy nie lepiej dać sobie spokoj niz oddac go na gwarancji czekac 2 czy 3 tygodnie i dostać odpowiedz że uszkodzenie mechaniczne a jesli to kwestia 40 zł a zrobią to szybko.... możecie poradzić? pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 23:00   

Jeśli masz gwarancję to ślij go. Powinni wymienić bo tego sama nie zepsułaś, a to że jest poobijany to za przeproszeniem powinno ich gó**o obchodzić.
Ale Twój wybór oczywiście.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>