GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: operatorow, reklamy

Reklamy operatorów
Autor Wiadomość
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 11:28   Reklamy operatorów

Zapraszam do nowego wątku ;-)
Operatorzy komórkowi walczą zażarcie we wszystkich możliwych mediach, dbają o poziom swoich reklam, chcą aby były one zapamiętywane. Wskazujcie proszę reklamy, których operatorów przypadły Wam do gustu, a które zupełnie Wam nie odpowiadają.
Zapraszam do dyskusji ;-)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 20:13   

Oczywiście najbardziej podobają mi się reklamy sieci Plus. Są zabawne, przemyślane i wbrew pozorom nie są tak głupie na jakie wyglądają.

Najmniej podobają mi się zaś reklamy orange.... Są głupie, nudne, denne, prymitywne i długo można by tak jeszcze wymieniać. Poprostu są straszne... Czekam tylko aż się skończą, a podczas reklamy plusa mam niezły ubaw ;) oczywiście chodzi o te z kabaretem (mumio?).
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 11:41   

Reklamy Orange oczywiście nie są fajne, pod tym względem jak najbardziej popieram. Szczerze mówiąc reklamy Plusa mi się przejadły, a rzeczywiście początkowo, kiedy kabaret Mumio zaczął się pojawiać w ich reklamach z niecierpliwością czekałem na kolejny pokaz możliwości kabaretu ;-) Obecnie najbardziej do gustu przypadły mi reklamy Heyah, widziałeś kruczki? ;-) Kompletnie nie podobał się ta nowa kampania 36,6 z tym bohaterem.
 
     
Tymi 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 11:24   

Zdecydowanie wygrywa Plus. Ostatnia Rarka Plusa mnie kompletnie rozwalila i jeszcze ten Wokulski w wersji radiowej! Umowa z Mumio była super ruchem w wykonaniu Plusa.
Jeszcze TurboDymoMen z 366 (zreszta tez plusa, nie?) tak głupia, że aż śmieszna :D
_________________
Jeżeli nie możesz sprawić by działało dobrze - spraw chociaż by dobrze wyglądało
Bill Gates
 
 
     
bartosz93w 
Lubi porozmawiać na forum
Lordi:D



Telefon: Samsung Avila
Sieć GSM: MixPlus
Internet: Dolsat
Komunikator: GG
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 139
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 14:58   

Plus rządzi. :mrgreen:
_________________
LG B2060->Se K510i->Nokia 3110c i Se T290i->Se W910i i Nokia 5200->Nokia 5130 i Samsung Avila
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 17:25   

Jak dla mnie TurboDymoMen to prawdziwa masakra, o ile te reklamy z dziobaniem i patrzeniem na któreś tam piętro miały jeszcze sens, o tyle ta reklama z pędzlem jest już całkowicie go pozbawiona.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 16:24   

Mnie ostatni plus totalnie nie przekonuje. Simplusa reklamy były bardzo fajne swego czasu - ta z Innymi np, ale ci ich superbohaterowie totalnie do mnie nie trafiają :P nie ten poziom abstrakcji jak na moją głowę ^^
Reklamy z Ryśkiem są spoko :) nawiązują do kota Sajmona a ja bardzo lubię te filmiki :) Są treściwe i konkretnie komunikują ofertę - a to chyba ważniejsze niż kiczowate efekciarstwo.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 12:35   

Rysiek rządzi. To chyba w ostatnim czasie najciekawsza seria reklam jaka się pojawiła w Polsce. Dla mnie reklamy Plusa wcale nie są złe przy reklamach Play. Nie wiem czy jakakolwiek reklama tej sieci przypadła mi do gustu.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 23:18   

No też są strasznie takie od czapy. Swego czasu parę fajnych mieli, ale seria z prześwietlaniem ofert była z rynkowego punktu widzenia bardzo nie w porządku, Oferty sobie klient sam prześwietla, nie wolno jeździć po konkurencji reklamując swój produkt. Dobrze, ze Heja z Ryśkiem tak luzacko podeszli do sprawy i taką delikatną ripostę wypuścili :) Do Play drożej - Heyah mówi o swoich stawkach niby, ale wszyscy wiedzą dlaczego drożej ;)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 00:18   

Większe stawki do Play nie są winą samego Play czy innej sieci ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 21:30   

Winą nie, ale przywilejem, który dostali żeby mieć za co okokoszyć się na rynku. Nie każdy ten mechanizm rozumie. Ja mam wątpliwości względem tego czy jest na pewno do końca sprawiedliwy szczerze powiedziawszy.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 23:44   

Nie do końca. PLAY sam z siebie nie narzuca tej stawki. Stawki MTR narzucane są przez UKE. Play chciał całkowitej likwidacji MTR wraz z pozostałymi operatorami, ale nic z tego nie wyszło.
To nie jest żaden przywilej, powiem więcej, to działa na szkodę dla Play.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 22:47   

No działa na szkodę, ale w sumie mają z tego przychód i to naprawdę solidny. Nie jest tak, ze oni mają PRZYZWOLENIE na takie stawki? Nie byłabym taka pewna, ze są one dokładnie odgórnie narzucone. Likwidacja tych stawek jest przecież dla nich strzałem w kolano, za co wówczas postawią infrastrukturę? Jesteś pewien, ze to tak funkcjonuje?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 11:21   

No nie do końca strzał w kolano. Dzięki temu zwiększyliby swoją liczbę klientów, oraz liczbę połączeń do Play. W obecnej sytuacji niechętnie ludzie dzwonią do Play no bo drożej.
Nie chętnie zawierają umowę w Play, bo znajomi/rodzina będę mieć drożej dzwoniąc do nich.
Tak więc na wyrównanych bądź zerowych stawkach mogą jedynie zyskać moim zdaniem.
Gdyby swoją infrastrukturę mieli stawiać jedynie za zarobione pieniądze z MTR to byliby jeszcze daleko w tyle.

Poza tym, gdyby było to dla nich złe, to nie występowaliby o likwidację tychże stawek nie uważasz?
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 23:07   

To co piszesz ma sens jak najbardziej.
ziomiwan napisał/a:
Play. W obecnej sytuacji niechętnie ludzie dzwonią do Play no bo drożej.

O ile w ogóle zwracają na to uwagę. Migracja numerów utrudnia rozpoznanie to kto z jakiej sieci jest. Nie twierdzę, że nie ma osób, które zwracają na to uwagę, ale raczej wydaje mi się, że dzwoni się tam gdzie ma się potrzebę dzwonienia, niezależnie od sieci. Rozważania podejmuje się jak ma się naprawdę bliską osobę w jakiejś tam sieci i faktycznie większość wychodzących połączeń do niej.
ziomiwan napisał/a:
Nie chętnie zawierają umowę w Play, bo znajomi/rodzina będę mieć drożej dzwoniąc do nich.

Z tym się akurat totalnie nie zgodzę :) to naprawdę słodkie i urocze, ale wydaje mi się, ze ludzie raczej mają serdecznie w nosie to ile ktoś płaci za połączenia do nich i wychodzą z powyższego założenia - jak potrzebuje to i tak zadzwoni.

O tym, że występują o likwidację stawek nie miałam pojęcia. Jakoś nie natkęłam się nigdzie na taką informację. Poza tym w związku z powyższym nadal uważam, ze na takich stawkach jedynie zyskują. Może rzekome wycofywanie się to tylko taki PR? Bo jeśli nie koszą na tych połączeniach przychodzących do siebie, za tę bandycką stawkę, to, przepraszam, na czym niby zarabiają? Abonentów mało generalnie, więc nadal widzę potencjał zarobkowy głownie w poł. przychodzących,
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>