GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 300, fona, mp3, szukam

Szukam fona 300 +/- Mp3
Autor Wiadomość
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 15:44   Szukam fona 300 +/- Mp3

Siemano użytkowanicy..
Zatem dowiedziałem się, że mamuśka może kupić mi na urodziny telefon, do 300zł. Na początku chciałem MP3, ale pomyślałem, że lepiej będzię wziąć telefon z MP3. Mam Motorole V3 (jest w strasznym stranie, ale dzwoni i smsuje :) ). Nie mam pojęcia co wybrać, nie znam się zbytnio na telefonach, ale mam nadzieję, że mi pomożecie, co telefon ma mieć:
-bardzo dobra jakość mp3 w słuchawkach, głośna itp. jak w Mp3
-dobra bateria, żeby po dwóch lekcjach słuchania się nie rozładował :D
-ładny i duży wyświetlacz, żeby pograć z kumplami w Packmana przez bluetootha
-oczywiście bluetooth
-wygodną klawiatury, ogólnie żeby nie był jakis klockowaty i ładnie siadł do kieszeni, elegancki :D :D
Czego nie musi mieć:
-jakiegoś mega aparatu (1.3 mpx +)

Dodatkowo: kształt (bryła, rozsuwany czy klapka) raczej obojętny, ale jak już wspomniałem ładny i zgrabny (nie klocek niczym N70 :D ). Jeden kolega ma SE K800i, fajny, ale jakiś taki oklepany, raczej odpada. Drugi ma fajny dotykowy (podoba mi się), ale jest pewnie drogi i w ogóle..

Pozdrawiam, Szczotas ;) )
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 20:42   

Do mp3 polecam samsunga f250 oraz f330. Chyba że mama dołożyłaby 50zł ;) i za 350 możesz kupić samsuna i200 na windows mobile ;) naprawdę super telefon o dobrych parametrach, w tej cenie chyba najlepszy.
Może jeszcze coś z SE kolega Ci doradzi.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:05   

Ten I200 mnie zaciekawił. Takie pytanko, Widnows Mobile to jest poprostu windows w komórce? Ikonki, wyglad itd? Czy ma jeszcze jakieś dodatkowe funkcje? Co do Samsungów to słyszałem, że sa bardzo mało wytrzymałe, przynajmniej te starsze, poprawili je teraz? Chętnie posłucham jeszcze opinii o SE i może Nokiach(choć ponoć do Mp3 się nie nadają :P )?
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:56   

Jedynie fajne mp3 z Nokii ma N73 Music Edition. Do 300 zika spokojnie w dobrym stanie dostaniesz, a jest fajna, tylko lepsze słuchawki trzeba dokupić, a i jest na Symbianie S60v3.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:57   

PS Co oznacza funkcja WIFI (nie umie znaleźć na necie), jakie wady, zalety i czy oplaca sie to mieć?

Nie mogłem zedytować ;(
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:00   

Przez WiFi możesz się połączyć za friko z Netem np. jak masz w domu router. Łączysz się z nim jak nie masz ochoty siedzieć przy kompie bądź siostra/brat własnie okupuje. Normalnie przeglądasz neta w komórce albo ggadasz :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:11   

Okej, no to nie musi być, bo rodzeństwo się już wyniosło z domu i z internetu korzystam kiedy chcę. Jakby była możliwość darmowego internetu poza domem, byłoby dopiero fajnie :D W szkole sobie na necie siedzieć, fajnie można byłoby ściagać.
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:16   

Jeżeli w szkole macie jakąs sieć niezabezpieczoną, to się połączysz, jak nie macie, to po ptokach :D . Więc zdecyduj się, czy chcesz WiFi, czy nie. Może najpierw sprawdź u kogoś, czy w szkole jest dostęp do sieci.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:23   

Niech bedzie bez, poza tym widzę też, że sa dość drogie te fony z WIFI :) ) No więc czekam na dalsze sugestie, narazie jestem zaciekawiony tym Samsungiem i200. Co do Nokii N73 to raczej odpada, bo jeśli jest to ostateczność u Nokii, więc pewnie będzie wymiękać z tym Mp3 w porównaniu z resztą, więc odpada.

Dzieki za wszelkie sugestie dotychczas :)

PS. Co sądzicie o SE W890i? Jest dość tani i niby "Walkman" oO
  
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 23:28   

Przed chwilą przeglądałam i200 i powiem, że świetny jest za taką cenę, do tego Windows Mobile, więc myślę, że nie ma co się zastanawiać. Bierz i200 :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 20:29   

Samsungi są mega wytrzymałe. Wiem coś o tym bo trochę ich miałem i przeżyły ze mna już nie jeden upadek ;) teraz mam dotykową avilę która spadła mi w nocy na chodnik przed domem jak biegłem, ale zrobiła się tylko mała ryska niemal niewidoczna na obramówce telefonu.
Samsung obecnie robi chyba najlepsze telefony a do tego za niezbyt wysoką cenę w porównaniu do noki.

i200 jest naprawdę fajnym telefonem. Sam oglądałem go uważnie gdy szukałem telefonu za rozsądną cenę, i wszystko w nim jest świetne. Wyświetlacz jest dość duży i wyraźny, do tego system ;) bateria trzyma też całkiem nieźle z tego co czytałem w opiniach innych ludzi.
W i200 możesz wgrać własny odtwarzacz mp3 i polepszyć sobie jeszcze jakość dźwięku ;) . Naprawdę fajny telefon.
Do tego cena jest naprawdę niska jak za takie cudo, baa zapomniałem dodać że jest cienki i zgrabny ;) . Zepsuć go nie jest tak łatwo ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 23:46   

Dwa pytanka mam, mianowicie:

po pierwsze, jaka jest rozsądna cena za ten telefon? Czy sie opłaca nowy czy używany? Wolałbym wiadomo nowy, ale sam nie wiem. Oczywiście allegro?

po drugie, jest jakieś forum, albo stronka z różnymi bajerami za darmo, gry, tapety, programy do Windowsa (komórkowego) itp.?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 09:44   

szczotas napisał/a:
po pierwsze, jaka jest rozsądna cena za ten telefon?

To jest bardzo subiektywna ocena. Zależy od tego czego wymagasz od telefonu, jaką masz ilość pieniędzy i jak to się ma w stosunku do jakiegoś modelu. A czy nowy, czy używany, to też zależy jak chcesz. Ja do tej pory kupowałem używane, ale w stanie idealnym. I nie jest powiedziane, ze jak używane, to tylko Allegro. Spróbuj się rozejrzeć po komisach z telefonami.

Co do drugiej sprawy- owszem jest ich bardzo dużo, ale my nie promujemy piractwa. No, ale Google nie gryzie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 16:33   

Jeśli chodzi Ci o i200 to myślę że 250-350zł jest rozsądnie za niego dać.
Jest mnóstwo gier i programów na windows mobile ;) .
Cena między nowym a używanym i200 jest dość mała według mnie więc chyba lepiej nowy ;) no ale i używane na allegro wyglądają jak nowe więc to kwestia tego czy chcesz nówkę czy może być nieco tańsza używka.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szczotas
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 13:31   

Witam ponownie, myśle aktualnie nad dwoma modelami: Samsungiem i200 i i600, jakie są ich różnice, plusy i minusy każdego z osobna. Ja widze w i600 wygodna klawiature i WIFI, które mimo wszystko mogłoby sie przydac, lecz w porównaniu z i200 jest szeroki.

Zamieniam się w słuch i pozdrawiam, Szczotas :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>