GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gsm, stacjonarny, telefon

telefon stacjonarny GSM
Autor Wiadomość
anomizer
Gość
Wysłany: Pon Maj 01, 2006 11:15   telefon stacjonarny GSM

Witam!
Szukam takiego rozwiazania: Aparat, który bedzie stać sobie w domu zupełnie tak samo jak stacjonarny telefon, gdzies widzialem, że takie coś wyglądało jak zwykły stacjnarny telefon bezprzewodowy z ta róznicą, że nie łączył się do "ściany" przez RJ-11 a zamiast tego miał antenę (niekoniecznie widoczną) i komunikował się z jednym z operatorów GSM. Wyobrażam sobie taki aparat w taki sposob, że słuchawka jest przenośna identycznie jak w tradycyjnym stacjonarnym telefonie bezprzewodowym, a reszta na której leży słuchawka jest tylko ładowarta (również podobnie jak w stacjonarnym bezprzewodowym).
Krótko mówiąc chcem wyrzucić tradycyjny telefon stacjonarny z TPSA i zmienic operatora na komórkowego, ale nie chcem tradycyjnej komórki bo telefon ma być duży (żeby się nie gubił w domu) i sam musi dbać o ładowanie się (bo nikt przecież nie będzie biegał do telefony, żeby sprawdzić czy przypadkiem się nie wyładował).
Mam pytanie czy takie telefony dostępne są w Polsce (nie koniecznie u operatorów)? Bo domyślam się ze na świecie takie coś istnieje, bo jaka to filozofia zrobić komórke ktora bedzie miała możliwość tylko wysylania SMS-ów i dzwonienia oraz jednocześnie będzie bardzo duża :)
 
     
PICIA 
Bywa na forum


Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 03, 2006 18:36   re

Cytat:
Szukam takiego rozwiazania: Aparat, który bedzie stać sobie w domu zupełnie tak samo jak stacjonarny telefon, gdzies widzialem, że takie coś wyglądało jak zwykły stacjnarny telefon bezprzewodowy z ta róznicą, że nie łączył się do "ściany" przez RJ-11 a zamiast tego miał antenę (niekoniecznie widoczną) i komunikował się z jednym z operatorów GSM

jak pracuje ponad 20 lat w telekomunikacji z takim sie nie spotkałem z twojego opisu nie wyglada to na NMT centertela.....

Cytat:
Wyobrażam sobie taki aparat w taki sposob, że słuchawka jest przenośna identycznie jak w tradycyjnym stacjonarnym telefonie bezprzewodowym, a reszta na której leży słuchawka jest tylko ładowarta (również podobnie jak w stacjonarnym bezprzewodowym

tak pracują aparaty telefoniczne bezprzewodowe..jak i aparaty komórkowe

Cytat:
Krótko mówiąc chcem wyrzucić tradycyjny telefon stacjonarny z TPSA i zmienic operatora na komórkowego, ale nie chcem tradycyjnej komórki bo telefon ma być duży (żeby się nie gubił w domu)


co to za róznica duzy mały???

Cytat:
sam musi dbać o ładowanie się (bo nikt przecież nie będzie biegał do telefony, żeby sprawdzić czy przypadkiem się nie wyładował

jak sobie to wyobrażasz????...sądze ę wyrazileś sie jak np chce jeździć samochodem nie tankując...CARITAS????

Cytat:
Mam pytanie czy takie telefony dostępne są w Polsce (nie koniecznie u operatorów)? Bo domyślam się ze na świecie takie coś istnieje, bo jaka to filozofia zrobić komórke ktora bedzie miała możliwość tylko wysylania SMS-ów i dzwonienia oraz jednocześnie będzie bardzo duża

nie spotkałem i nie widziałem-nie słyszałem

ps
sprecyzuj dokładnie co chcesz osiągnąć- bo jak to czytam to masło maslane
 
     
kot Behemoth
Gość
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 16:43   

Picia moze 20 lat pracujesz w telekomunikacji ale chyba w charakterze woznego albo palacza w kotlowni bo widze ze malo jestes zorientowany w branzy

Jablotron produkuje takie telefony, pakujesz do niego karte SIM a wyglada jak zwykly aparat telefoniczny. PLUS ma nawet taka oferte razem z telefonekm w swojej ofercie - PLUS DOM czy jakos tak.

Pozdrawiam
 
     
Aszu
Gość
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 14:43   

Ja znam kilkanaście osób i wiele firm, które mają Jablotrona.
 
     
Aszu
Gość
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 14:45   

Poza tym SFERIA, takim sposobem podłącza swoich abonentów. Ma inne aparaty.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>