GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: htc, smartphone

Przesunięty przez: halohalo
Nie Wrz 05, 2010 11:26
Smartphone HTC
Autor Wiadomość
yoshitsune
Nowy(a) na forum


Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2
  Wysłany: Śro Lip 29, 2009 12:05   Smartphone HTC

Mam zamiar kupić sobie telefon HTC zastanawiam się nad dwoma HERO i touch hd i mam 2 pytania:
1 Jak to jest z nawigacją w tych telefonach czy moge wgrać do obydwóch automape która jest ponoć najlepsza i czy płaci się za automape czy może jest darmowa no i czy jest głos który cię nawiguje?
2 Czym się te telefony różnią oprócz rozdzielczości ekranu i wyglądu ???
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lip 29, 2009 13:27   

1. Automapa jest programem komercyjnym, czyli trzeba na nią zapłacić. Do Touch HD jest na 100%, a na Hero nie mam pojęcia czy znajdziesz.
2. Główną różnicą pomiędzy tymi telefonami jest system operacyjny. Touch HD jest oparty na Windowsie Mobile, a Hero na Androidzie.
Jeżeli zależy ci na GPS, to lepiej weź Touch HD, ponieważ WM jest systemem na którym jest wiele map, a Android w tej sprawie dopiero raczkuje.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
yoshitsune
Nowy(a) na forum


Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 10:35   

dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno jaka jest jakość nagrywanych filmów i zdjęć w obydwu telefonach bo matryce obydwa mają 5mpx ale matryca matrycy nie równa.
 
     
UsmiechnijSie 
Nowy(a) na forum
miałem orange - fuj



Telefon: HTC HERO
Sieć GSM: moblie mbank
Internet: Iplus, UPC
Komunikator: Konnekt
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 12:35   

yoshitsune napisał/a:
dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno jaka jest jakość nagrywanych filmów i zdjęć w obydwu telefonach bo matryce obydwa mają 5mpx ale matryca matrycy nie równa.


Pewnie w obu modelach matryce są takie same, i choć soft ma też znaczenie, to stwierdzam że np w takiej NOKII N82 (miałem, mam) jakość filmów jest dużo lepsza niż w HTC HERO (obecnie używam). Ogólnie HTC to fajne telefony, z fajnymi bajerami, ale w HERO aparat to porażka. Podobno jakieś zmiany ma wprowadzić producent przy wydaniu nowego softu do telefonów z androidem.
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 23:27   

Ja sie strasznie napalilem na HTC hd2...piekna sprawa, jest fajna stronka, na ktorej mozna o nim troche poczytac ... raczej wyczerpujace zrodlo http://www.htc-hd2.pl/#/hd2/specs
 
     
noname 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 14
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 15:01   

HD2 ma duży wyświetlacz 4,3 cala także jak będziesz chciał go wykorzystać do nawigacji to wybór byłby trafiony. Bez wątpienia jest wart swojej ceny. Co do matrycy to też ma 5 megapikseli, a tyle w zupełności starczy.
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 17:49   

co do ceny, to za pol roku bedzie duzo nizsza jak na dobre zagosci u operatorow.
 
     
noname 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 14
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 11:48   

Dla tych których przeraża rozmiar HD2 jest też od jakiegoś już czasu HD mini. W zasadzie funkcjonalność większego brata jest zachowana, ale jest zdecydowanie mniejszy. Bawiłem się nim ostatnio. Fajna rzecz.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>