GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: komorkowym, problemy, telefonem

Problemy z telefonem komórkowym.
Autor Wiadomość
nataliaswdn 
Nowy(a) na forum
naciuszka


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Świdwin
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 12:37   Problemy z telefonem komórkowym.

Witam. Potrzebuję pomocy. Od ponad roku posiadam telefon komórkowy. Przy częstym jego podłączaniu do koputera przez kabel USB lub pendrive nic się nie działo. Ostatno wzięłam z telefonu swoją kartę pamięci ( 512 MB ) i podłączyłam go do pendriva aby nagrac instalki do gier na mój telegon. Gdy włożyłam go z powrotem. Mój telefon zaczął się chwilowo zacinac przy instalowaniu. Wyłączył mi się telefon a potem automatycznie włączył. Chciałam wejśc folder aplikację i gry. I wcale nie mogłam tego odworzyc i wyświetliło mi się OPERATION FAILED. Do innych folderów mogę się dostac a do tych nie. Jak pisałam wcześniej mój telefon wcześniej odtwarzał instalki i było wszystko poprawnie. Tylko teraz się cos zrypało. Próbowałam nawet formatowac kartę pamięci i nadal nic. Mój problem polega na tym, że nie mogę otworzyc folderu z aplikacjami i grami bo pisze OPERATION FAILED. Czy to dlatego że instalki mogły miec wirusa? Co powinnam zrobic. Pomóżcie proszę. A się odwdzięcze.
_________________
Nataliaswdn ;)
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 16:18   

Po pierwsze przestań pisać pogrubieniem- zauważymy twój temat! Co do tematu, to jest to częsta usterka w Soniakach (chociaż mi w K800i nie zdarzyła się ani razu) . Pomaga na to wyłącznie reinstalacja softu.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
nataliaswdn 
Nowy(a) na forum
naciuszka


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Świdwin
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 16:58   

darkgee napisał/a:
Po pierwsze przestań pisać pogrubieniem- zauważymy twój temat! Co do tematu, to jest to częsta usterka w Soniakach (chociaż mi w K800i nie zdarzyła się ani razu) . Pomaga na to wyłącznie reinstalacja softu.


Sorry ale jak wiesz ja jestem dziewczyną i ja nierozumiem co to znaczy reinstalacja softu. Mógłbyś mi napisac na czym to polega? Bo napewno wiem, że coś z instalowaniem a dalej to niewiem o co kaman! Proszę o odpowiedź.
_________________
Nataliaswdn ;)
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 19:22   

Po pierwsze jak kolega już napisał pisz bez pogrubienia.
Po drugie nie widzę abyś podała model i markę telefonu przez co nie bardzo wiemy jak pomóc.
Reinstalacja to poprostu zainstalowanie nowego oprogramowania do telefonu.
Napisz co to za telefon i model a może pomożemy.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 14:23   

ziomiwan napisał/a:
Po drugie nie widzę abyś podała model i markę telefonu przez co nie bardzo wiemy jak pomóc.

Było napisane. Sony Ericsson W350i.
Cytat:
Sorry ale jak wiesz ja jestem dziewczyną i ja nierozumiem co to znaczy reinstalacja softu. Mógłbyś mi napisac na czym to polega?

Najlepiej by było gdybyś oddała telefon do komisu/serwisu. Skoro piszesz, że nie rozumiesz, co to znaczy, to wątpię, czy sobie poradzisz.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
nataliaswdn 
Nowy(a) na forum
naciuszka


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Świdwin
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 10:25   

darkgee napisał/a:
ziomiwan napisał/a:
Po drugie nie widzę abyś podała model i markę telefonu przez co nie bardzo wiemy jak pomóc.

Było napisane. Sony Ericsson W350i.
Cytat:
Sorry ale jak wiesz ja jestem dziewczyną i ja nierozumiem co to znaczy reinstalacja softu. Mógłbyś mi napisac na czym to polega?

Najlepiej by było gdybyś oddała telefon do komisu/serwisu. Skoro piszesz, że nie rozumiesz, co to znaczy, to wątpię, czy sobie poradzisz.


Nie poto się zarejestrowałam na tym forum, żeby oddac telefon do jakiegoś komisu. Wolę poradzic się was, bo wy pewnie lepiej wiecie jak ten problem można rozwiązac. Mam telefon Sony Ericsson W350i. I mogę wiedziec jakie oprogramowanie mam wgrac, żeby móc otworzyc folder z grami i aplikacjami???? Jeszcze raz zkopiuje moją pierwszą treśc wiadomości:
_________________
Nataliaswdn ;)
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 17:09   

Wiec powtarzam jeszcze raz: jest to częsta usterka w Soniakach i da się ja naprawić wyłącznie przez ponowna instalacje oprogramowania. A instalacja nowego oprogramowania we własnym zakresie do tego modelu jest póki co niemożliwa! Pozostaje tylko zanieść go do komisu/serwisu.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 17:15   

Czymś takim możesz zaktualizować soft
Kod:
http://www.google.pl/search?q=seus+download&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl%3aofficial&client=firefox-a

a tu masz coś ze strony SE. Czy działa niewiem bo nie mam se. Ale masz wszystko wypisane.
Kod:
http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication/w350i?lc=pl&cc=pl


P.S. Nie musisz niczego kopiować bo Twój pierwszy post jest na samej górze i wszyscy go widzimy ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 12:04   

Można spróbować aktualizacji, ale nie wiem czy to pomoże.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>