GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: konkursy, loterie, operatorow

Loterie i konkursy u operatorów
Autor Wiadomość
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 21:01   Loterie i konkursy u operatorów

Niedawno można było (a może nadal) wygrać w Erze mercedesy (100). tydzien temu Orange uruchomiło swoja loterię, gdzie do wygrania jest 150 BMW.
Sam nigdy w tych konkursach/loteriach nie brałem udziału. Nie rozpalaja moich emocji (choc auta ładne). A wy?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 21:12   

A ja jakoś nie wierze w takie konkursy. Samochód? Tere fere ;P . I tak wiem że bym nie wygrał nawet jakby. Znacie kogos kto wygrał jeden z samochodów??
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 09:44   

"Żeby wygrać trzeba grać" - na tym opiera się założenie wszelkich konkursów, loterii: dużego lotka, czy tych właśnie promocji smsowych.
Poza tym często sie zdarza, że ludzie wygrywając nagrody rzeczowe w konkursach od razu je sprzedają. Bo niby samochód jest atrakcyjny, ale to jednek nie wybór naszych marzeń itp. Podejrzewam,że tak się będzie działo w obu przypadkach: i w Orange i w Erze.
Tych samochodów jest mało w perspektywie całego kraju, więc nie nie dziwi mnie że żadnego zwycięzcy nie znasz.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 11:04   

starypiernik napisał/a:
"Żeby wygrać trzeba grać" - na tym opiera się założenie wszelkich konkursów, loterii: dużego lotka, czy tych właśnie promocji smsowych.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę ;) . W dużego lotka gram dość często bo przynajmniej raz w tygodniu.

Spytałem ludzi czy znają kogoś kto wygrał bez przekąsu ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 15:05   

Wiesz, zależy co rozumiesz pod wygraną w dużego lotka- ja gram tylko od wielkiego dzwonu, czyli w przypadku dużej kumulacji. Ale kilka razy zdarzyło mie odzyskać pieniądze wydane na los. Loteria Orange - to trochę inna skala.
 
     
Faile
Bywa na forum


Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 40
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 07:43   

100 mercedesów w Erze to chyba był pierwszy tego typu konkurs, który miał reklamę w TV i może jestem miętka anie twarda i na dodatek podatna na manipulację, ale dałam się skusić (jestem w Heyah, które mogło brać udział też w konkursie) i wysłałam esemesa :P Nie wygrałam co prawda mercedesa... no ale komuś sie na pewno udało.
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 15:28   

Sto mercedesów może kusić, podobnie jak sto pięćdziesiąt BMW, tylko w Erze nie masz absolutnie żadnych szans na wygranie tego auta po wysłaniu jednego smsa. Bo to konkurs- kto więcej "nastuka", ten wygrywa. Loteria to losowanie, i tam kazdy ma "teoretyczne" szanse na wygraną.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 23:34   

Konkursy dla trochę naiwnych, za to reklamy naprawdę irytujące, smsy z informacjami o nowych loteriach przychodzą przynajmniej raz dziennie:/
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 12:50   

Wizja zdobycia nagrody jest dla wielu przynętą - na tym bazują wszelkie konkursy, loterie, duży lotek itp. Szansa minimalna, ale nagroda przyciąga: czy to jest BMW, czy to miliony. O to chodzi.
Jeśli skorzystałeś/aś loterii raz to już Ciebie będą o sobie często przypominali. Z resztą regulamin im na to pozwala.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:10   

No tak i pewnie wielu się na to łapie. Nie ma co się dziwić, nagrody kuszą tylko kto je właściwie wygrywa? A jeśli o reklamy chodzi, nigdy nie brałam udziału w żadnej z loterii itp.
Mam nadzieje, że telefon do operatora rozwiąże problem.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 21:43   

Merry napisał/a:
Mam nadzieje, że telefon do operatora rozwiąże problem.

Że jaki problem??
Temat dotyczy konkursów operatorów.

Ktoś zapewne wygrywa te nagrody, bo wątpię aby oszukiwali ludzi w taki sposób. Nagroda jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie klientów. Na samochody zarobią z smsów które ludzie wysyłają na to żeby wygrać ;) .

Ja gram tylko w totolotka ;) oczywiście dużego lotka.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 23:26   

Problem jest taki, że ja nie chcę otrzymywać reklam, więc poproszę operatora o zablokowanie automatycznego wysyłania tego typu wiadomości.
 
     
pamper 
Bywa na forum
Goddes


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 01:50   

http://gadaszjakchcesz.pl/
tu jest konkurs tez :) zerknijcie

i podoba mi sie tez orange, 150 bmw, to chyba odpowiedz na 100 mercedesow ery :)
_________________
Dont you know, pamper up
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 08:39   

GaduAir to chyba nie poszalało z tym konkursem. Jedna komórka, plus roczne doładowanie po 50 zł. I nagrody pocieszenia za 20 zł?
Trochę mnie to śmieszy, jesli to w zamierzeniu miało pomóc weypromować nowe MNVO (swoja drogą niezłe).

Podejrzewam, że te 150 BMW może być odpowiedzią na konkurs Ery, ale nie musi tak być. Chyba zorganizowanie loterii zajmuje trochę wiecej czasu (chodzi mi o korowód z uzyskiwaniem pozwoleń itp.). Fajnie byłoby też gdyby rywalizacja konkursowa przerodziła się w rywalizację ofertową.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 18:49   

GaduAir zobaczymy jak sobie poradzi przez najbliższy rok ;) . Myślę że zyska sporą liczbę userów.

Konkurs ery według mnie jest lepszy, choć niewiem na czym polegały oba, ale lepszy ze względu na samochód, nigdy nie lubiałem BMW i nigdy bym takowego niechciał, choć oczywiście jakbym wygrał to pewnie że jeździłbym ;) .

Zorganizowanie loterii starypiernik, napewno zajmuje trochę czasu. Bo raczej nie było tak że zobaczyli erę rozdającą 100mercedesów i pomyśleli "eeej!! To my rozdamy 150BMW!!" .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>