GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: konkursy, loterie, operatorow

Loterie i konkursy u operatorów
Autor Wiadomość
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 11:58   

Jeśli chodzi o warunki to jednak loteria Orange, jest bardziej przejrzysta (to moja opinia). Jeśli chodzi o samochody: to już kwestia bardziej subiektywna. Nie będę sie spierał.
Wczoraj na media2 czytałem, że z kolei Play robi swój konkurs, w którym jest 1 Renault Clio. To mnie trochę rozbawiło.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 21:39   

Jak już ktoś wygra to niech się koniecznie pochwali, jakoś nie wierze w te wszystkie wielkie wygrane..
 
     
pamper 
Bywa na forum
Goddes


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 17:34   

W Gadu Air tez jest konkurs, do 10tego czerwca trwa, trzeba ustawic status na gg i czekac.

www.gaduair.pl/konkurs :) to wszystko
_________________
Dont you know, pamper up
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 16:07   

GaduAir mnie trochę "rozwaliło" z tym konkursem. Trzeba tylko ustawić opis, a potem jest losowanie. To już łatwiej tego smsa w Orange wysłać ;) .
Jak coś wygram to na pewno się pochwalę.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 21:30   

Ustawić sobie opis na gadu i czekać..w nieskończoność. W jaki sposób zostanie przeprowadzone to losowanie?
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 19:53   

Także mnie to zastanawia, czy jest sens. No alepodejrzewam, że znajdzie sie sporo zainteresowanych. Niby opis, nic nie kosztuje, tylko znajomi siębędą dopytywali, co to za opis.
No ale zobaczymy. Czytałem dziś, że z kolei Radio Bzdet też będzie miało konkurs z samochodem do wygrania. Chyba suzuki. Nic tylko smsować, można niezły 'garaż uzbierać': BMW, Mercedesa, Clio, Suzuki...
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 00:12   

Wydaje mi mi się, że GaduAir tym sposobem zapewnia sobie darmową reklamę, wystarczy, że znajomi z listy wejdą na podany link i już się statystyki zwiększają.
 
     
starypiernik 
Bywa na forum
starypiernik


Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 11:28   

Loteria Gadu Air już się skończyła. Nie śadzę by trzydniowymi akcjami budowąło si,ę świadomość istnienia marki. Poza tym cąły czas w pasku na dole widnieje mi jakaś 'wewnetrzna' reklama operatora, bardziej nadająca sie do tego celu.
Natomiast loteria Orange z BMW, w mniejszym stopniu ery z mercedesami wydaje się być bardziej skierowana do obecnych użytowników.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 12:00   

Co do GaduAir i jego niedawnego wejścia na rynek- nie sądzę, żeby jakoś długo się utrzymali i zdołali przekonać użytkowników tradycyjnych sieci do przejścia do Gadu. Przy tak niskich stawkach i zbudowanej już renomie operatorów tradycyjnych nie sądzę żeby wiele osób się na Gadu Air skusiło.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 10:59   

Era i Orange poszalały ze swoimi konkursami. Najpierw Era z Mercedesami, a później Orange z BMV. Jestem w Erze, nie udało mi się zdobyć Mercedesa, ale dziękuję operatorowi za zainwestowanie takiej kasy w nagrody dla użytkowników. Wartość 100 Mercedesów jest przecież ogromna. Gratuluje tym, którym udało się wygrać.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 23:28   

Wierz mi, zwróciło im się i to pewnie z nadwyżką. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę ' naiwnych' wysyłających smsy.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 11:11   

No nie sądzę. Czemu uważasz, że ci którzy wysyłają są naiwni? Czy tym, którzy te Mercedesy wygrali też powiesz, że są naiwni? To chyba oni mogli by powiedzieć podobnie o tych, którzy udziały w konkursach nie brali. Wiadomo, że tylko nie wielka część graczy wygrywa, ale szczęściu trzeba dopomóc.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 18:44   

Merry napisał/a:
Wierz mi, zwróciło im się i to pewnie z nadwyżką. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę ' naiwnych' wysyłających smsy.

Zwrócić może nie zwróciło ale dzięki tej promocji zwróci, bo przyciągnęło to zapewne nowych klientów.
Dlaczego naiwnych????! Dlatego że chcą wygrać??
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 00:25   

Nie sądzę, żeby użytkowników przyciągały konkursy operatorów, bo nie taka jest ich podstawowa działalność. Ludzie większą uwagę zwracają na ceny połączeń, telefonów itp. niż na loterie oferowane przez operatora. Dlaczego naiwnych? Policz sobie jakie są szanse na wygranie, ilu jest użytkowników i ile nagród.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 20:15   

Merry, a jakie są szanse że coś wygrasz nie grając?? O to chodzi w konkursacg, loteriach itp że nie liczni wygrywają, zaostrzając apetyt rzeszy tych ludzi którzy nie wygrali.
Cytat:
Nie sądzę, żeby użytkowników przyciągały konkursy operatorów, bo nie taka jest ich podstawowa działalność.

Tego zdania w ogóle nie rozumiem...
Jeśli myślisz że w takich konkursach nie chodzi o przyciągnięcie nowych użytkowników to nie wiesz nic o idei i sile reklamy ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>